Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Budapesti Közlekedési Zrt/

Ikarus 284.00 #MTZ-547

28 august 2015 - Tiszaujvaros, idzie człowiek do Tesco a tu ikarus i to jaki. Rewelacyjna maszyna! Jak z fabryki. Praga taka nieswoja.
Author: Tatuś Tatuś
newserlimitercenzoredytorgoddriver
28 august 2015 - Polgar, Archeopark. Gwiazda zlotu. W tym roku BKV przyjechało tylko jednym autobusem ale za to jakim. Najfajniejsze jest to, że ikarusem 284 jechałem liniowo w Debreczynie ale tam objechałem istniejące dwie sztuki. Natomiast próba dorwania tego egzemplarza w Pecsu nie powiodła się i przejechałem się nim dopiero tutaj.
Author: Tatuś Tatuś
newserlimitercenzoredytorgoddriver
Comments: 4

29 august 2015 - Folyás. Kolejny raz już zlot wyjeżdża na chwilę nad staw pod ruiny starego kościoła. Po co? Jak to na w węgierskiej imprezie - nikt nie wie :) Ale jest szansa na inne ujecia.
Author: PKM&WPK
newserdriver
Comments: 5

29 august 2015 - Autobus przeszedł bardzo drogi remont. Zachwyca świeżością i cieszy oko. Lokalni koneserzy pracujący przy budowie tych autobusów mogą wskazać jednak ogromną listę błędów przy doborze materiałów. Trzeba mieć jednak świadomość, że zarzuty dotyczą nawet sposobu regeneracji okien. Idealnie pracujące prowadnice zostały w końcu pomalowane srebnym lakierem zamiast polerki aluminium! :) Na zdjęciu widać także pierwszy model drzwi dwupłatowych.
Author: PKM&WPK
newserdriver
Comments: 1

29 august 2015 - Remont tego autobusu był sporą niespodzianką. Na pierwsze doniesienia w internecie trafiłem dopiero po pierwszych jazdach próbnych na mieście.
Author: PKM&WPK
newserdriver
29 august 2015 - Tego typu autobus nie mógł odnieść sukcesu w czasach głebokiego socjalizmu. 280tka z małą liczbą miejsc siedzących w połączeniu z czteremia szerokimi wejściami idealnie nadawała się do przewożenia ogromnych ilości pasażerów. Niskie wejście? Kto by się tym wtedy przejmował.
Author: PKM&WPK
newserdriver
Comments: 3

29 august 2015 - Fajny gładki pulpit. Ciekawe czy oryginalny czy wyszpachlowali chropowaty. Razi tylko ta sklejka... jak po remoncie w MZNA Kraków.
Author: PKM&WPK
newserdriver
Comments: 1

8 september 2019 - Budapest, Erzsébet tér. Węgierski wrodzony gen przedsiębiorczości na razie tylko nieśmiało podpowiada wypromowanie Ikarusów jako atrakcji turystycznej. Myślę, że w przyszłym sezonie linia turystyczna będzie jeszcze bardziej popularna. Stare tramwaje Ganz na linii 2 już coraz śmielej pojawiają się na kubkach, koszulkach i innych gadżetach z Budapesztu. Czas na legendę autobusową.
Author: PKM&WPK
newserdriver