Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Nobina Sverige AB/

Neoplan N3318/3 Ü #6733

24 june 2013 - Hässleholm, Järnvägsgatan. Neoplany Nobiny mają już siedem lat, ale dobrze się trzymają. Gdy się pojawiły (2 sztuki), stanowiły miłą odmianę wśród standardowego taboru linii Skåneexpressen - Volvo 9700 i Scanii Vest.
Author: Cyklisten
edytor
6 december 2014 - Eslöv, Västerlånggatan. Jeden z ciekawszych pojazdów na liniach Skåneexpressen, wtedy jako komunikacja zastępcza, dziś pewnie wyjeżdża na linie tylko w razie braku innych pojazdów. Jedna z linii na których się pojawiał została zdegradowana do zwykłego Regionbussa (i tak miała dużo przystanków), drugą skrócono o połowę i wypuszczono nowe wozy piętrowe.
Author: Cyklisten
edytor

Neoplan N3318/3 Ü #6734

22 january 2010 - Helsingborg, Bergaliden. Prawie wszystkie autobusy na liniach Skåneexpressen to turystyki lub "pół-turystyki", ale te Neoplany jak dla mnie dosyć śmiesznie wyglądają w roli pojazdów liniowych.
Author: Cyklisten
edytor