Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Nobina Sverige AB/

Mercedes-Benz O530 CNG II #6922

15 august 2013 - Falkenberg, Holgersgatan. Tabor jeżdżący w tym miasteczku jest zarejestrowany na oddział Varberg. Partia Citaro zakupiona w 2008 roku w związku z przeniesieniem stacji kolejowej i zmianą układu linii załapała się początkowo jeszcze na stare malowanie, którego zmiany nie mogę odżałować.
Author: Cyklisten
edytor

Mercedes-Benz O530 CNG II #7117

15 august 2013 - Falkenberg, Strandvägen. W ciągu ostatnich trzech lat coraz więcej miast obniżyło dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym z 50 do 40 km/h. Nie ma to raczej na celu zmniejszenia liczby wypadków, ale nakłonienie ludzi do korzystania z innych środków transportu niż własny samochód.
Author: Cyklisten
edytor

Mercedes-Benz O530 CNG II #7118

15 august 2013 - Falkenberg, zajezdnia/plac postojowy koło dworca autobusowego i nieczynnego dworca kolejowego. Wozy zjeżdżają tu praktycznie po każdym wykonanym kursie (miejskie też), po czym wyjeżdżają na całkiem inne linie. Powodu naklejania różnych twarzy na autobusach nie znam, może ktoś tuż przed zmianą malowania z biało-zielono-niebieskiego na szare stwierdził, że można by je trochę urozmaicić.
Author: Cyklisten
edytor

Mercedes-Benz O530 CNG II #7119

15 august 2013 - Falkenberg, Varbergsvägen. Linia łącząca obecną stację kolejową z dworcem autobusowym, położonym koło dawnej stacji. Półkurs trwa jakieś osiem minut, częstotliwość co pół godziny, jednak jeżdżą dwie brygady. Ma to sens, gdyż w razie spóźnienia pociągu autobus czeka (w granicach rozsądku) aż ten przyjdzie i pasażerowie spokojnie się przesiądą. Teoretycznie normalna rzecz przy autobusach dopasowanych do pociągów, ale u mnie w Skanii to nie funkcjonuje...
Author: Cyklisten
edytor

Mercedes-Benz O530 CNG II #7184

2 may 2013 - Skövde, Norra Bergvägen.
Author: Banan
edytor