Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Nobina Sverige AB/

Scania N 340 UA6x2/2EB CNG / Van Hool ExquiCity 18 #3208

19 november 2015 - Malmö, Södra Bulltoftavägen. Taka niespodzianka - do grona piętnastu dwuprzegubowców obsługujących linię 5 dołączył "krótki" kuzyn na podwoziu Scanii, który rok wcześniej prezentował się na targach w Sztokholmie. Jutro ponoć premiera w ruchu liniowym.
Author: Cyklisten
edytor
Comments: 3

7 december 2015 - Centralstationen,Malmö.
Author: mattias.petersson

9 december 2015 - Malmö, Stenkällevägen. Krótki robal w ruchu liniowym. Oprócz długości, tyłu i zasilania, od swoich kolegów z piątki różni się też kolorem wyświetlacza. Jest to chyba jedyny autobus w Skånetrafiken z białym wyświetlaczem, ciekawe, ile kary sobie za to liczą.
Author: Cyklisten
edytor
2 august 2019 - Malmö, Amiralsgatan. Linia 5 w obecnej postaci kończy 5 lat, coś ostatnio mówi się o planowanym, niemal dwukrotnym zwiększeniu częstotliwości, bo jest za ciasno. Trzeba było zbudować tramwaj tak jak pierwotnie zakładano...
Author: Cyklisten
edytor
Comments: 4