Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Nobina Sverige AB/

Volvo 9700S 14,7m #6330

15 may 2015 - Karlstad, Klaraborgsgatan/Drottninggatan. Małe przednie lampki w tym modelu okazały się nie wystarczać, wielu przewoźników poinstalowało zależnie od potrzeb dodatkowe oświetlenie. Na szczęście po liftingu sytuacja wróciła do normy. Jednak np. Volvo 8900 kontynuuje tę dziwną modę na mikroskopijne reflektorki, chociaż jest to także model pozamiejski.
Author: Cyklisten
edytor
8 july 2015 - Värnäs, Q8. Pętla autobusowa położona w dość odludnym miejscu, przy skrzyżowaniu drogi E45, zwanej "śródlądową" i krajowej 62, biegnącej doliną rzeki Klarälven. Mieści się tu Hotel Värmlandsporten, stacja benzynowa i widoczny w tle Klarälvens Camping, gdzie mieszkałem przez dwa tygodnie. Wysepka autobusowa obsługująca trzy kończące tu linie umieszczona jest na skraju parkingu dla ciężarówek, który używany jest także do różnych innych celów jak np. spotkania wielbicieli muscle car-ów lub boisko do rozgrywek futbolowych Syria-Somalia.
Author: Cyklisten
edytor

Volvo 9700S 14,7m #6331

14 july 2015 - Hagfors, busstation. Wtedy była jeszcze jakaś różnorodność taboru. Dziś jeżdżą już praktycznie same Volvo 8900.
Author: Cyklisten
edytor