Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Nobina Sverige AB/

Solaris Urbino 15 LE #3621

15 september 2018 - Lomma Industrigatan. Trzeba się wziąć za focenie zeszłorocznych Solarek, bo mam mocne zaległości. Winą obarczam letnie upały.
Author: Cyklisten
edytor
2 august 2020 - Ängelholm, stationen. W tym roku dokonano zamiany. Najnowsze Solarisy zasilane olejem napędowym HVO100, które zakupiono do obsługi linii na zachód od Lundu, powędrowały do północno-zachodniej Skanii, w zamian w drugą stronę przeniesiono SU15 CNG. Miało to związek z rozmieszczeniem punktów tankowania tych konkretnych typów paliwa, dzięki temu manewrowi uniknie się wielu pustych kilometrów.
Author: Cyklisten
edytor

Solaris Urbino 15 LE #3627

20 january 2018 - Lund, Trollebergsvägen. Pierwsze Solarisy w Skanii (nie licząc trolejbusów w Landskronie) pojawiły się jakieś osiem lat temu na liniach wchodzących w pakiet "Lund zachód" obejmujący między innymi 123, 126, 133, 137, 139, ogólnie sieć linii regionalnych pomiędzy Lundem a wybrzeżem. Wygranie tego przetargu było dużym sukcesem dla Veolii i jednocześnie porażką dla Swebusa. Na samym początku w oczekiwaniu na dostawy z Polski radzono sobie przy pomocy starego taboru zebranego z różnych miejsc kraju.
Umowa obejmowała okres 8-letni, a kolejny przetarg wygrała Nobina, czyli właśnie dawny Swebus, ot, historia zatacza koło. Część Solarisów CNG przeszła w grudniu do nowego właściciela, oprócz tego dokupiono trochę nowych pojazdów, ale już z silnikiem diesla. Inne różnice w stosunku do autobusów z 2010 to na pierwszy rzut oka kolor wyświetlaczy, duży wyświetlacz na tylnej ścianie, inne siedzenia.

Author: Cyklisten
edytor