Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Nobina Sverige AB/

Solaris Urbino 15 LE CNG #0173

17 june 2010 - Lund, vlakové nádraží. Zatím jediný Solaris u Nobiny Lund. V tomto roce dostanou 29 Solarisů 15 LE CNG
Author: petr7601

6 may 2011 - Lund Södra, E22. Ostatnio ruszyły dostawy nowych Solarisów dla Nobiny, zastąpią one nie tak znów stare MAN-y. Akurat ten egzemplarz, na którego trafiłem jadąc rano do pracy, jako jedyny został dostarczony już rok temu, numeracja nowszych wozów rozpoczyna się na 72XX.
Author: Cyklisten
edytor
Comments: 2

Solaris Urbino 15 LE CNG #2557

24 june 2019 - Lomma, Vinstorpsvägen. Po około trzech latach objazdu wraz z czerwcową zmianą rozkładu autobusy wróciły na tę ulicę. Powodem objazdu była najpierw budowa wiaduktu kolejowego widocznego w tle (który kosztował dwa razy tyle, co zakładano), później postanowiono rozkopać resztę ulicy. Samo miejsce na zdjęciu to przystanek "Lomma station", nazwa nieco na wyrost, gdyż stacja zostanie uruchomiona najwcześniej za półtora roku.
Author: Cyklisten
edytor

Solaris Urbino 15 LE CNG #2558

21 april 2018 - Vallkärra, Kävlingevägen. Po zmianach w obsłudze grupy linii "Lund Zachód" na 123 potrafią pojawić się nietypowe dla tego rejonu pojazdy marki MAN lub Scania, jednak w dalszym ciągu dominują Solarisy, w tym część taboru odkupionego od poprzedniego przewoźnika.
Author: Cyklisten
edytor

Solaris Urbino 15 LE CNG #2577

5 october 2019 - Löddeköpinge, Marknadsvägen. Jeszcze za Veolii wymieniono mu rozbity świetlik wyświetlacza. Tylko dlaczego na taki mały, że ucina ponad połowę pierwszej linii tekstu?
Author: Cyklisten
edytor
13 december 2020 - Lund, Getingevägen. Tego dnia oprócz uruchomienia tramwaju w Lundzie oddano także do użytku nowe stacje w Lomma i Furulund, na linii Malmö-Kävlinge funkcjonującej dotychczas jako skrót dla pociągów towarowych. W związku z tym linia 123 została skrócona do Sosnowca (Furulund), gdzie wcześniej robiła dość długi wjazd kieszeniowy. Skånetrafiken nie chce dublować pociągu na krótkim odcinku Furulund-Kävlinge.
Author: Cyklisten
edytor

Solaris Urbino 15 LE CNG #2583

5 may 2020 - Södra Sandby, Fågelsångsvägen. Jakoś teraz mija 10 lat od wyjazdu pierwszych SU15LE CNG na linie Skånetrafiken. Tutaj widzimy jednego z przedstawicieli pierwszej dostawy dla ówczesnej Veolii Transport. Nobina dostała swoje Solarisy zdecydowanie później, z wyjątkiem 0173, który dostarczono jednocześnie z pojazdami Veolii.
Author: Cyklisten
edytor