Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Nobina Sverige AB/

Volvo 9700H NG 6x2 #0038

14 july 2017 - Stöde, E14. Na emeryturze z dalekobieżnych kursów liniowych Volvo robi jako zapociąg, według nowo zawartej umowy z przewoźnikiem Tågkompaniet obsługującym sieć połączeń Norrtåg na północy kraju.
Author: Cyklisten
edytor

Volvo 9700H NG 6x2 #6910

10 july 2015 - Långflon, centrum handlowe. Około godziny 16:00 rozpoczęto próbę reanimacji tego wozu przy pomocy starszego kolegi z zajezdni oddalonej o ponad dwie godziny drogi. Nie miałem czasu czekać na rozwój wydarzeń, bo chciałem zdążyć zwiedzić fragment sąsiedniego kraju. Zmęczony wędrowaniem po stokach narciarskich mijałem to położone tuż przy granicy miejsce ponownie około 20:00 i sytuacja wyglądała tak, jak na zdjęciu. Stwierdziłem, że warto zrobić zdjęcie z drugiej strony, a najlepiej z góry, więc zebrałem resztki sił i wdrapałem na skarpę, z której nie dało się po ludzku zejść. Aparat przeżył, ja w sumie też.
Author: Cyklisten
edytor
16 july 2015 - Torsby, busstation. Były autobus dalekobieżny na własnych liniach Nobiny/Swebus-a. Obecnie jako ekspres między miasteczkami regionu Värmland. Szynobus "Itino" w tle to najszybsze połączenie z najbliższym dużym miastem - Karlstad.
Author: Cyklisten
edytor