Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Nobina Sverige AB/

Mercedes-Benz O530 II #7115

30 april 2013 - Varberg, Station.
Author: Banan
edytor
9 august 2013 - Varberg, Södra vägen. Jedynka jadąc w kierunku wioski rybackiej wjeżdża na wzniesienie, z którego całkiem dobrze widać tutejszą twierdzę.
Author: Cyklisten
edytor
9 august 2013 - Varberg, Strandbackavägen. Tak w ramach wspominania lata.
Author: Cyklisten
edytor
13 august 2013 - Varberg, Apelviksvägen. Linia 5 to jakby odwrócona wersja linii 6, po wyjeździe za centrum robi kółko, ale w odwrotnym kierunku niż 6. W tle widać stromą ulicę, w jej połowie autobus odbija w swoje prawo i jedzie pod sanatorium przy plaży, po czym wraca uliczką widoczną po lewej stronie kadru. Linia 6 wykonuje analogiczny manewr w odwrotnej kolejności... po ponad tygodniu mieszkania tutaj wciąż nie ogarniam sensu układu linii, rozkładów i dodatkowo wielu kursów wariantowych.
Author: Cyklisten
edytor

Mercedes-Benz O530 II #7116

28 june 2010 - Varberg, Västra Vallgatan. Pojawienie się Citaro w tym mieście nieco mnie zdziwiło, spodziewałem się przeniesienia starszych wozów miejskich z Halmstad a nie zakupu nowych.
Author: Cyklisten
edytor
30 april 2013 - Varberg, Västra Vallgatan.
Author: Banan
edytor
13 june 2013 - Varberg, Kyrkogatan/Östra Vallgatan. Najlepsza pomoc w czasie robienia zdjęć komunikacji w mieście (oczywiście zaraz po sprzęcie foto)? Klasyczny "cykel" marki Monark z wypożyczalni na kempingu.
Author: Cyklisten
edytor
Comments: 8

16 june 2013 - Träslövsläge, Strandbackavägen. Porany widok na "skyline" Varberg ;) Najbliżej wybrzeża prywatne domki letniskowe, dalej wystają znane z innego zdjęcia trzy bloki osiedla Söderhöjd. Sama zatoka jest ulubionym miejscem miłośników wind- i kitesurfingu, a woda sięga góra po kolana.
Author: Cyklisten
edytor

Mercedes-Benz O530 II #7462

16 august 2013 - Varberg, Västra Vallgatan. Na tym odcinku obowiązuje tzw. strefa prędkości pieszej, co oznacza, że pojazdy mają poruszać się z minimalną prędkością, a piesi mają bezwzględne pierwszeństwo na całej jezdni. W ciągu dnia tworzą się tu oczywiście koszmarne korki, ale autobusy korzystają z tego "skrótu" wyłącznie wcześnie rano i tylko w kierunku na południe, normalnie w ciągu dnia okrążają centrum.
Author: Cyklisten
edytor
Comments: 4

Mercedes-Benz O530 II #7464

9 august 2013 - Varberg, Södra vägen. Miasto składa się głównie z niskiej zabudowy, wyjątek stanowi osiedle Söderhöjd wybudowane w 2007 roku. Składa się z trzech bloków liczących 12-14 pięter postawionych dodatkowo na wzniesieniu.
Ciekawostką jest też to, że główna ulica wylotowa prowadząca od dworca w kierunku na południe posiada w tym miejscu brukowaną nawierzchnię na paru odcinkach, jednak przejście asfalt-bruk swoim wykonaniem błędnie przekonuje obserwatora, że jest to stan tymczasowy.

Author: Cyklisten
edytor