Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Nobina Sverige AB/

Scania CK280UB 4x2 LB CNG #3204

9 december 2015 - Kobylnica, parking przed marketem Real. Numer taborowy niczym słupski NG272. ;) 29 wyprodukowany gazowiec Scanii w tym roku za chwilę, po krótkiej sesji zdjęciowej, wyruszy na prom do Świnoujścia, skąd dopiero jutro o godzinie 14 odpłynie do Trelleborga. Potem do docelowego miasta Trollhättan już tylko 376 km.
Nobina Vänersborg zamówiła ze słupskiej fabryki pięć 12-metrowych gazowców. W poniedziałek późnym wieczorem do Szwecji odjechała pierwsza sztuka, dzisiaj druga, natomiast jutro ruszą dwa takie egzemplarze.

Author: Patryk
edytor
Comments: 2

9 december 2015 - Słupsk. Wnętrze gazówki z widokiem na przód, która na swój pokład zabierze 35 pasażerów na miejscach siedzących i 34 na miejscach stojących. W przypadku wózka inwalidzkiego liczby skurczają się odpowiednio do 32 i 31 osób. Autobus został wyposażony w panele wewnętrze firmy Xenon, a ich kolor, to RAL 9016. Komfortowe siedzenia, choć średnio pasujące na podmiejskie trasy, dostarczyła firma Kiel Ligero. Ponadto warto jeszcze wspomnieć, że wozy zostały uzbrojone w system MIPS (zliczanie pasażerów), a także w nowe wyświetlacze Mobitec Ultima.
Author: Patryk
edytor
Comments: 4