Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Regularny Przewóz Osób Ryszard Grzywacz/

Renault FR1 TE #WWY 29439

29 may 2012 - Warszawa, al. "Solidarności". Takie specyficzne wzorki zdradzają francuskiego przewoźnika będącego popularnym źródłem używanych Renówek w naszym kraju - Kurierów Rodańskich. Historia firmy sięga lat 60., ale nazwa może nawiązywać do dużo dawniejszych czasów, gdy regularnie kursujące konne dyliżanse przewoziły i pasażerów, i pocztę. W niektórych krajach do dziś zachowano pod jednym szyldem tak odległe dzisiaj formy usług, np. w Austrii i Szwajcarii.
Author: empi
limiteredytordriver
Comments: 1

9 november 2016 - Krasnybór, teren Zespołu Szkół.
Author: Warej
edytorhalfdriver
Comments: 1

Renault FR1 TE #WWY 30430

5 april 2018 - Sztabin, ul. Augustowska. W roku szkolnym 2016/2017 nastąpiła zmiana przewoźnika obsługującego przewozy szkolne w Sztabinie. Wcześniej jeździł PKS Suwałki, obecnie przewoźnik z Wyszkowa. Umowa została podpisana na 2 lata. Kolejny przetarg (2018/2019) w którym startował PKS i Grzywacz również wygrał prywaciarz.
W okolicach Wyszkowa jest duże zagęszczenie przewoźników. Wprawdzie kursy do Warszawy były i są rentowne, ale jak widać niektórzy "ruszają w Polskę". Jednak startowanie w przetargach w tak odległym miejscu (z Wyszkowa do Sztabina jest 200 km) jest dla mnie trochę pozbawione sensu. Chociażby w przypadku awarii autobusu nie ma możliwości zorganizowania wysłania z bazy zastępczego wozu, bezcelowe jest też trzymanie rezerwy przy małej skali przewozów. Natomiast konieczność wynajmu autobusu dla realizacji zadania to dodatkowy koszt.

Author: Jarkie
newser
Comments: 3

Renault FR1 TE #WWY 38194

13 june 2019 - 07:58 - Warszawa-Włochy, ulica Równoległa.
Przewóz pracowników ZDM, biorących udział w pracach porządkowych.

Author: eMeLPe
edytor

Renault FR1 TE #WWY 45467

10 november 2016 - Ostrowie, gm. Sztabin.
Author: Warej
edytorhalfdriver
Comments: 1