Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Regularny Przewóz Osób Ryszard Grzywacz/

Autosan A1012T.01 #WWY 19654

18 july 2011 - Warszawa, al. "Solidarności". I znowu autobus do Wyszkowa przez Radzymin - zapewne ZPTAiT? Ostatnio widuję tam lidera z radomskiego OSK Delta, myślałem, że to ten po przerejestrowaniu. Ale nie, to jeszcze inny, a tamten pewnie nadal jeździ na radomskich tablicach - pytanie czy kupiony czy wypożyczony?
Author: empi
limiteredytordriver
13 november 2011 - Warszawa, ul. Radzymińska. Autobus w sam raz dopasował się do nienajlepszych warunków atmosferycznych.
Author: madve
edytor

Autosan A1012T.01 #WWY 3G06

8 july 2006 - Wyszków, ul. Okrzei.
Author: madve
edytor
9 october 2008 - Wyszków, ul. Okrzei. Autosan złapany w tym samym miejscu dwa lata później wzbogacił się o jakieś pasy.
Author: madve
edytor
Comments: 4

7 march 2013 - Barczewo, ul. Warmińska. Mekka busiarska w regionie (po Dobrym Mieście) a żadnego busa nie udało mi się złapać. Za to czystym przypadkiem złapałem szkolny autobus. ;)
Jak widać prywatny przewoźnik w 2013r zastąpił PKS Olsztyn w obsługiwaniu szkolnych połączeń na terenie gminy Barczewo. Wcześniej obsługiwał on zapociągi na trasie Olsztyn - Szczytno. Jak się domyślam przewoźnik ten wystawił na szkolne dwa takie Lidery z Wyszkowa, Renault FR1 też na wyszkowskich blachach i jedną Setrę S215HR na leasingowych gdańskich. Raczej wątpię by to była dalej własność tego przewoźnika z Wyszkowa ale chwilowo nic nie zmieniam.

Author: Pan M
driver
Comments: 2