Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Santur Sp. z o.o./

Autosan H7-20.01 #RSA 02791

12 september 2011 - Grabówka. Ex. 233 z SPGK odnalazł się po blisko 2 latach. W 2009r. w wyniku przetargu został sprzedany i słuch o nim zaginął. Dopiero w tym roku pozyskał go San-Tur i zarejestrował na siebie. Autobus po zakupie przeszedł remont i zmienił barwy, choć o przeszłości w SPGK przypomina żółty dach. Autobus praktycznie nie był wykorzystywany, gdyż San-Tur obsługujący trasę Sanok - Grabówka ma dość mierną frekwencję. Przeważnie ich kursy obsługuje Sprinter.
Author: Adrian_

Comments: 12

20 september 2011 - Niebocko. Ex. 233 z SPGK odpoczywa na parkingu pod sklepem. Trzeba przyznać, że całkiem ładnie go odremontowano, choć rzadko pojawia się na trasie za to zdecydowanie częściej mozna go spotkać w Sanoku na ul. Cegielnianiej. Ciekawostką jest jednak tabliczka z napisem "Niebocko" za przednią szybą. Czyżby jakaś nowa trasa ?
Author: Adrian_

3 january 2012 - Sanok - Wójtostwo, ul. Cegielniana. Stałe miejsce noclegowe tej H7.
Author: Adrian_