Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o./

Autosan H9-35 #223

1980 - Gorzów Wielkopolski, ul. Karola Marcinkowskiego. Psiukaczów dwóch. Ten typ autobusu przeznaczony był dla średnich i małych miast. Np. w Lublinie i Szczecinie już po kilku latach eksploatacji przekazywane były do mniejszych ośrodków - w przypadku Szczecina były to Stargard i Świnoujście. Trwają prace nad odczytaniem rejestracji tego na pierwszym planie. Na razie wiadomo, że jest to GOC 21* + na końcu nieczytelna litera. Fot. R. Reed, Biuro Wydawnicze RUCH, 1984.
Author: Marconi

Comments: 5

Autosan H9-35 #GOA 326V

1976 - Gorzów Wielkopolski, ul. Pocztowa (obecnie Wełniany Rynek)
Moje 1000-tne zdjęcie więc coś starszego, skan książki pt. "ZWCh "Chemitex-Stilon" 1951-76", fot. Waldemar Kućko. Obecnie w tym miejscu stoi pseudotramwaj, a przystanki znajdują się w innych miejscach. Jedno z pierwszych centrów handlowych w Gorzowie, jakim jest wieżowiec "Przemysłówki", prawie się nie zmieniło. Dodane pod pierwszy wóz na liście, niestety nr taborowy ciężko dostrzec.

Author: Michał Gubski

Comments: 8