Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Zakład Usług Komunikacyjnych Rokbus sp. z o.o. w Rokietnicy/

MAN NL263 #8315

3 july 2014 - Rokietnica, ul. Koszycy. (893) Brygada "41" wykonuje na przemian kursy do Mrowina jako linia 891. Kilka kursów z Krzyszkowa obsługuje MPK Poznań taborem 18 metrowym bezpośrednio do Poznania (przeszyldowanie na przystanku "Rokietnica Stacja" na linię 833).
Author: tomikat

6 december 2014 - Poznań, dworzec autobusowy Jana III Sobieskiego. W tle nasz imprezowy Autosan #9120 z ZKP Suchy Las. BTW - jeszcze nie zdążyliśmy nacieszyć się zeszłorocznymi nabytkami Rokbusu, a już nadciągają nowe. Tym razem firma wzbogaciła się o dwa MANy (roczniki: 2000 i 2005). Z pozdrowieniami dla kierowcy.
Author: Izabela Jankowska
newseredytordriver
Comments: 2

2 october 2015 - Poznań, ul. Podjazdowa - Jeszcze jedna nowość ZTM Poznań. Od 1 września wydłużono wariantowo kursy linii (830) z Pawłowic do Kobylnik. Dzięki temu dostęp do komunikacji otrzymali mieszkańcy północnej części poznańskiego Kiekrza oraz wsi Rogierówko. W dni robocze mamy tutaj pięć kursów. Pozostałe ( a także w dni wolne) wykonywana są z Pawłowic do pętli w Kiekrzu.
Author: tomikat

Comments: 3

22 august 2020 - Poznań, ul. Błogosławionego Marka z Aviano. Pozdrowienia dla kierującej!
Author: Matel6380

22 august 2020 - Poznań, pętla Os. Sobieskiego. Rzut na wnętrze. Podziękowania dla kierującej za możliwość wykonania zdjęć wnętrza.
Author: Matel6380