Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Olsztynie S.A./

Neoplan N316 SHD #10020

19 august 2005 - Wejherowo, ul. I Brygady Pancernej WP.
Author: Michał Missima

25 may 2006 - Kielce, D.A. Autobus z Krakowa wjeżdża na stanowiska odjazdowe, skąd zabierze pasażerow do Olsztyna.
Author: Daniel

6 october 2006 - Częstochowa, dworzec PKS.
Author: Wojciech Liberda

12 january 2008 - Warszawa, Dworzec Zachodni. Odpoczynek przed kursem powrotnym.
Author: Piotr

1 march 2008 - Warszawa, ul. Modlińska. Neoplan z Olsztyna do Warszawy niedługo skończy swoją podróż. :)
Author: Maybach

Comments: 5

21 march 2008 - Łomża, pl. Tadeusza Kościuszki. Kurs relacji Olsztyn - Białystok przez Ostrołękę, Łomżę.
Author: kasol

23 april 2008 - Sterdyń, ul. Prof. K. Krysiaka. Kurs Olsztyn - Lublin. Pozdrowienia dla Karoliny.
Author: Piotr_B
Profesional
4 august 2009 - Szczytno, ul. Odrodzenia. Kurs relacji Olsztyn - Białystok przez Ostrołękę, Łomżę.
Author: kasol

6 november 2009 - Małkinia Górna, ul. Nurska. Kurs Lublin - Olsztyn (8:15 U) przez Radzyń Podlaski, Łuków, Siedlce, Sokołów Podlaski, Nur, Ostrów Mazowiecką, Ostrołękę, Szczytno.
Author: Jarkie
newser
Comments: 2

18 november 2009 - Łomża, ul. Wojska Polskiego. Kurs relacji Olsztyn - Białystok przez Szczytno, Ostrołękę, Łomżę.
Author: kasol

2 december 2009 - Łomża, ul. Sikorskiego. Kurs relacji Olsztyn - Białystok przez Pasym, Szczytno, Myszyniec, Ostrołękę, Łomżę.
Author: kasol

Comments: 1

7 july 2011 - Karlskrona
Author: z_rob

Comments: 2

5 july 2013 - Olsztyn, D.A. Dziś wiekopomny dzień! PKS Olsztyn wspólnie z KenigAuto uruchomiło połączenia między Olsztynem, a Kaliningradem. Tak "wiekopomny", że PKS zrobiło nawet inauguracyjną szopkę z prezydentem Olsztyna na czele. Od tego trzeba było więc trzymać się na dystans. ;)

Samo połączenie między tymi miastami teoretycznie powinno być dobrym pomysłem - zwłaszcza, że jest bezwizowy mały ruch graniczny pomiędzy Obwodem a częścią woj. warmińsko-mazurskiego. Teoretycznie. Na razie to Rosjanie tylko z tego korzystają jadąc często na niemałe zakupy - nie licząc przygranicznych Bartoszyc i Braniewa to w zasadzie głównym kierunkiem jest Gdańsk. Olsztyn przespał okazję i teraz są robione nieudolne ruchy by rozpromować miasto w obwodzie. Natomiast Polacy kierują się do Rosji po wiadomo - paliwo i papierosy.

PKS ma zamiar kursować codziennie: o 7 rano z Olsztyna i o 14 z Kaliningradu (czas obowiązujący w Polsce). Żeby było śmieszniej KenigAuto zamierza kursować tylko w środę, piątek i sobotę, o 6 rano z Kaliningradu (czasu nie mam pojęcia) i o 12:45 z Olsztyna (tu już jestem pewny, że czasu obowiązującego w PL). Promocja kursu przez dwóch przewoźników to też różne bajki: PKS tak naprawdę opublikował informacje o kursie przedwczoraj, KenigAuto 24 czerwca... No ale promocja to nie jedyna rzecz kulejąca w tej firmie którą można śmiało nazwać "PRL-em w nowym ładnym opakowaniu".

Tym kursem pojechało ok. 5 osób. Słabiutko ale nie powinienem rozstrzygać po pierwszym kursie. Jednak wspomnę, że autobus ma przystanki w Lidzbarku Warmińskim i Bartoszycach. Żeby się przypadkiem nie skończyło skróceniem kursu i tak naprawdę przywróceniem zawieszonego niedawno kursu z 6:40 do Bartoszyc. ;]

Author: Pan M
driver
Comments: 1

17 july 2013 - Klewki, gm. Purda, DK53. Nerwoplan zbliża się do tych Klewek. Po lewej zapominany symbol, który wrósł już w krajobraz Olsztyna i okolic, czyli maszt na Pieczewie.
Author: Pan M
driver
Comments: 6

21 june 2014 - Olsztyn, ul. Partyzantów. Ciężko tutaj zrobić zdjęcie nawet w sobotę, ale czasem ma się to szczęście.
Kurs do Kaliningradu przez Lidzbark Warmiński, Bartoszyce, Bagrationowsk (lub jak to woli Iławkę albo Iławę Pruską). Niedługo minie rok od uruchomienia tego połączenia, ale podsumowań mi się nie chce robić.

Author: Pan M
driver
Comments: 3