Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Olsztynie S.A./

Setra S315 HD #20201

4 august 2006 - Kraków, przy RDA.
Author: jacekso
newseredytor
Comments: 2

9 september 2006 - Radom, ul. Traugutta. Kto będzie pierwszy ?
Author: geronimo

Comments: 3

19 august 2007 - Kielce, D.A. Jeszcze 7,5 godziny i będzie w domu.
Author: Daniel

25 february 2011 - Białystok, ul. Bohaterów Monte Cassino. Setra kończy kurs z Olsztyna. No to pa pa PKS Olsztyn. Za kilka lat firmy prawdopodobnie nie będzie. Przedsiębiorstwo zostało sprzedane developerowi Retail Provider. Ten sam chce kupić PKS Polbus we Wrocku i PKS Siedlce. Ministerstwo Skarbu na siłę szuka kasy z prywatyzacji i sprzedaje PKS-y komu wlezie nie dbając o interes pasażerów. Przecież developer nie będzie prowadził działalności przewozowej, a ministerstwo żąda w umowach prywatyzacyjnych, by nabywca prowadził działalność przewozową w okresie od 2 do 5 lat (w zależności od negocjacji). Więc za około 5 lat nie będzie PKS Olsztyn (obym się mylił).
Author: Piotr_B
Profesional
Comments: 8

3 april 2011 - Białystok, ul. Dąbrowskiego. Kurs relacji Białystok - Olsztyn przez Łomżę, Ostrołękę, Myszyniec, Szczytno, Pasym.
Author: kasol

Comments: 1

30 april 2012 - Olsztyn, rondo Inwalidów Wojennych. Kolejny pojazd PKS-u Olsztyn uległ "anonimizacji" poprzez utratę logo. Tylko tutaj obyło się z zachowaniem malowania (które jest ładne ;) ).

Kurs pospieszny Olsztyn D.A. (8:55) - Białystok D.A. (13:45) przez Szczytno, Myszyniec, Ostrołękę, Łomżę

P.S. tak 100% pewności czy to na pewno ten wóz to nie mam, ale kiedyś się to na pewno zweryfikuje. ;)

Author: Pan M
driver
8 july 2012 - Nidzica, ul. Dworcowa, P. Dw. Jakiś "no name" z Krakowa do Olsztyna podjechał pod słupek poddany estetyzacji. ;) Reszta "dworca" również została przemalowana. Jak na przystanek dworcowy (tak to coś traktuje PKS Olsztyn) nawet nawet. Co prawda na stanowiska zajeżdżają prawie wszystkie pospiechy oprócz PKS Bartoszyce, Polonusa (tu to nie wiem w 100%, ale jak ja jechałem to się zatrzymywał gdzie Setra) i... PKS Olsztyn. Reszta stanowisk oblegana jest oczywiście przez zwykłe autobusy i PKS Olsztyn i innych przewoźników.
Author: Pan M
driver
Comments: 1

23 august 2012 - Białystok, D.A. O co chodzi z tym Polonusem PKS Olsztyn? Czyżby Warszawa przejęła od developera PKS?
Author: Piotr_B
Profesional
Comments: 6

2 october 2012 - Białystok, al. Jana Pawła II.
Kurs pospieszny Olsztyn - Białystok.

Author: Warej
edytorhalfdriver
26 july 2014 - DW653, okolice Sedranek. Kurs Olsztyn - Suwałki (7:20 bP) przez Mrągowo, Giżycko, Olecko.
Author: Jarkie
newser
2 august 2014 - DK16 w miejscu planowanego węzła "Olsztyn Zachód". Setra na sezonowym, nocnym kursie z Olsztyna (19:15) do Gliwic, przez Ostródę, Brodnicę, Włocławek, Łódź, Katowice. Z Olsztyna jeździ w czwartki i soboty, a z Gliwic w piątki i niedziele. W tym roku PKS Olsztyn obsługuje ten kurs samotnie, bez "Feniksa V".
Author: Pan M
driver
Comments: 2

Setra S315 HD #NO 85628

25 may 2012 - Obwodnica Mławy, DK 7. Aż dziw, że ostatnie zdjęcie ta Setra miała siedem lat temu. Kurs powrotny pospieszny Kraków - Olsztyn z godz. 9.00 przez Kielce, Radom, Warszawę, Nidzicę.
Author: mirekmiras

Comments: 2

3 february 2003 - Kraków Dworzec PKS. Kurs Kraków - Olsztyn.
Author: Leszek Matula
newseredytor
Comments: 5

25 may 2005 - Warszawa, dworzec PKS Warszawa Zachodnia. Kurs Kraków - Olsztyn.
Author: Spawacz

15 august 2005 - Warszawa, ul. Świętokrzyska. Autobus stara się skręcić w ul. Marszałkowską. Tradycyjnie na trasie Kraków - Olsztyn ... Przejechał już 304 km z 520 km całego kursu.
Author: przejk

Comments: 2