Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Olsztynie S.A./

Jelcz L120 #80506

18 july 2014 - Olsztyn, dworzec PKS.
Author: jacekso
newseredytor
19 july 2014 - Łukta, Zespół Szkół. Podobno dzisiaj Jelcz L120 na TWB jest towarem deficytowym, to wrzucę takiego z braku laku.
Author: Pan M
driver
19 july 2014 - Pęglity. Zbiornik na imprezie musi być. Ogółem wielkie podziękowania i wielki podziw dla organizatora oraz w szczególności dla naszego kierowcy, który musiał się z nami trochę użerać. ;) Również wielkie pozdrowienia dla wszystkich, którzy się zdecydowali wziąć udział w imprezie.

Wrzucam zbiornik, bo później nie będzie mi się chciało. Generalnie napisałbym kto jest kto, ale części nie pamiętam więc w tagach wpiszę tylko tych co są na tewubie. ;)

Author: Pan M
driver
Comments: 3

19 july 2014 - Unieszewo, okolice stacji kolejowej. Kolejna niesamowita impreza zaliczona. Przepiękne plenery, ciekawy pojazd i genialna ekipa - wyrasta godna konkurencja dla toruńskiego Off Roadu.

Pozdrowienia dla Radka, Marcinów, Mateusza, Janka, Michała i reszty ekipy, a także dla świetnego kierowcy.

Za rok konieczna jest powtórka, może klasyczną hadziewiątką albo Ikarusem 256 na północ od Olsztyna? Wszak fantastycznych plenerów nam nie brakuje ;) .

Author: Rafał Zadrożny
edytordriver
Comments: 11

19 july 2014 - 13:14 - Bartąg (gm. Stawiguda, pow. olsztyński), ulica Warmiński Las.

Rzut oka na żyto i Jezioro Bartąg.

Author: eMeLPe
edytor
19 july 2014 - 16:03 - Łukta (gm. Łukta, pow. ostródzki), teren Zespołu Szkół Nr 1 przy ulicy Warszawskiej.

Pozdrawiam i Dziękuję Radkowi za organizację imprezy, Naszemu Dżentelmenowi Jezdni za wspaniałą współpracę, PKSowi Olsztyn za możliwość najęcia wozu i Jankowi1236 za towarzystwo.

Author: eMeLPe
edytor
Comments: 3

19 july 2014 - 14:26 - Sząbruk (gm. Gierzwałd, pow. olsztyński), ulica Andrzeja Samulowskiego.

Pan Kierowca spogląda na jeden z lepszych (obok PeeRek) sprzętów z jakimi miał do czynienia.

Author: eMeLPe
edytor
19 july 2014 - 11:02 - Olsztyn, dworzec PKS.

Imprezę czas zacząć-kołującemu wokół stanowisk Jelczowi (docelowo do Afganistanu przez Klewki), przygląda się Irizar PKSu Łomża, który za chwilę ruszy za Jelczem w kierunku Gdańska.

Author: eMeLPe
edytor
Comments: 1

19 july 2014 - Droga między Łajsami, a Pęglitami. Po lewej jacyś buszujący w zbożu. Dobrze, że elfików nie znaleźli w nim. ;)
Author: Pan M
driver
19 july 2014 - Pęglity. To jeszcze wrzucę tutaj zdjęcie z tego miejsca "bez ludzi".
Author: Pan M
driver
19 july 2014 - Sząbruk, ul. Hermana. Z ubiegłorocznych imprez na których byłem to tą wspominam mimo wszystko najlepiej i całkiem dobrze się na niej bawiłem. No i przede wszystkim była całkiem spoko pogoda. Może też powodem jest to, że chociaż raz na start imprezy miałem strasznie blisko. :P
Author: Pan M
driver
Comments: 2

31 october 2004 - Olsztyn,Dworzec PKS.
Author: Rafał Mikołajski

Comments: 1

22 april 2007 - Reszel.
Author: Michał Missima

Comments: 1

17 july 2010 - Olsztyn, ul. Lubelska, dojazd do D. A.

PKS Olsztyn uruchomił jednodniowe połączenia z Olsztyna do Stębarka (3 kursy + 3 kursy powrotne) i z Olsztynka do Stębarka (więcej kursów do i z :P ). Wszystko to w związku z inscenizacją Bitwy pod Grunwaldem i jej 600. rocznicą (bitwy rzecz jasna).
Na kurs o 9:15 (czyli pierwszy z Olsztyna) PKS wypuścił dwa Jelcze: PR110D i widocznego L120, którego zaledwie wczoraj spisywałem na straty. Poszła plotka co do wypożyczenia przegubowego autobusu MPK przez PKS, ale na razie nie znalazła potwierdzenia. ;)
Zainteresowanie dojazdem do Grunwaldu jest bardzo duże. Dworzec PKS dawno nie był tak zapełniony, busy do Olsztynka pękają w szwach. Jedynie w części kolejowej tak trochę luźniej...

Author: Pan M
driver
11 september 2011 - Gietrzwałd, DK16. Również PKS uruchomiło specjalne połączenia, które obsługiwały Autosany H10 i ten oto Jelonek w którym odkryto do czego służy świetlik. ;) Jedzie teraz na pusto do Olsztyna, by tam zabrać ludzi do Gietrzwałdu.
Author: Pan M
driver
10 may 2012 - Okolice wsi Rentyny. Tak się wozi dzieci w gminie Gietrzwałd! Linie przejeżdżające przez miejscowości Woryty, Rentyny, Łajsy, Unieszewo, Cegłowo, Sząbruk, Naterki, Gronity, Siła i Pęglity obsługuje PKS Olsztyn. Natomiast miejscowości Biesal, Guzowy Piec, Jadaminy i okolice obsługuje busami... PKM Olsztyn. Na trasach "szkolnych" nie brakuje atrakcji w postaci takich nawierzchni. ;) Choć tragiczne dziury na drodze z Gietrzwałdu do Sząbruka też są "niczego sobie". ;)
Author: Pan M
driver
Comments: 2

11 may 2012 - Łajsy, gm. Gietrzwałd. Od dłuższego czasu zbieram się znowu, by porobić zdjęcia szkolnych autobusów w tej gminie. Problem tylko, że zebrać się nie mogę. ;)

Planowana jest impreza (dokładniej 19 lipca) tym wozidłem, więcej info: [FACEBOOK] [FORUM]

Author: Pan M
driver
Comments: 2

11 may 2012 - Łajsy, gm. Gietrzwałd. Tak jak mówiłem trasy "szkolnych" w gm. Gietrzwałd obfitują w ciekawe nawierzchnie. Do Pęglit autobus jedzie po gruntówce z domieszką kocich łbów i płyt betonowych. Nie widać tego na zdjęciu, bo wolałem skupić się nad tym jeziorkiem w tle. ;)

Kurs szkolny Gietrzwałd (14:50) - Gronity (15:23) przez Łajsy (14:54), Pęglity, Unieszewo, Sząbruk, Naterki.

Author: Pan M
driver
Comments: 2

11 may 2012 - Łajsy, gm. Gietrzwałd. To tak na zakończenie takie tam od zada zdjęcie. ;) Okolice są zacne, trasa tego autobusu też zacna... Jak kto chce się tutaj wybrać to polecam. :)

Kurs szkolny Gietrzwałd (14:50) - Gronity (15:23) przez Łajsy (14:54), Pęglity, Unieszewo, Sząbruk, Naterki.

Author: Pan M
driver
Comments: 1

19 july 2014 - Droga pomiędzy Bartągiem, a Gągławkami. Z pogodą to dzisiaj bardzo dopisało.

Prosiłbym o dodanie stosownego tematu imprezowego "Jelczem L120 z grodu nad Łyną". ;)

Author: Pan M
driver
Comments: 2

Jelcz L120 #ONE 0124

31 august 2009 - Olsztyn, d. a.
Author: kamil_81

Comments: 4

18 december 2009 - Olsztyn, ul. Bałtycka.

Zdjęcie dedykuję Pani Izabeli Jankowskiej.

Aparat: Canon AE-1
Obiektyw: CANON LENS FD 50mm 1:1.4 S.S.C.
Klisza: Fuji Superia 200
Ekspozycja: 1/250 F8
Skanowanie: FOTOMAX (Noritsu Koki)

Author: Andrzej Borkowski

8 february 2010 - Kalisty, most na Pasłęce. Być może z tego wzgórza marszałek Ney dowodził francuskimi wojskami w 1807 roku. ;)
Author: BorOl
edytor
Comments: 6

23 september 2010 - Olsztyn, ul. Niepodległości. Kurs Stary Dzierzgoń (5:35) - Zalewo - Morąg - Miłakowo - Kalisty - Jonkowo - Olsztyn (8:31).
Author: jacekso
newseredytor
Comments: 2