Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Olsztynie S.A./

Volvo 9700H NG 12,3m #GDA 8AX5

19 october 2014 - Suwałki, Dworzec PKS. Kurs Suwałki - Olsztyn (14:00 bP) przez Olecko, Giżycko, Mrągowo.
1.10.2014 roku PKS Olsztyn zlikwidował jeden kurs do Białegostoku. Tuż przed Bożym Narodzeniem kursy do Katowic i Krakowa zostały skrócone (obecnie Olsztyn - Warszawa). Niepewna była również przyszłość kursu do Suwałk, ale jak na razie ten kurs jest wykonywany.

Author: Jarkie
newser
Comments: 1

8 january 2015 - Olsztyn, Dworzec Autobusowy. Czwartek, godzina 7:45. Pusty dworzec, co jakiś czas przyjeżdżają i odjeżdżają pojedyncze autobusy z garstką pasażerów (no pomijając Radexa, tutaj trochę ludzi się wysypało). Na stanowisko 8 podstawiło się Volvo na kurs Olsztyn - Warszawa, przez Olsztynek, Nidzicę, Płońsk. Przed świętami był to kurs do Katowic, ale skrócono go do Warszawy - tak jak kurs do Krakowa. W wakacje mają niby powrócić, ale nikt nie traktuje tego poważnie. Do autobusu wsiadły z dwie osoby. Czwartek rano.
Author: Pan M
driver
1 june 2016 - Białystok, D.A. Autobus skończył kurs z Olsztyna. Przyjechałem tym truchłem z Łomży. Złom, złom i jeszcze raz złom. Dbałość developera o tabor żenująca. Coś w nim stuka, coś obciera. Starsze wozy PKS Białystok są w o wiele lepszym stanie.
Author: Piotr_B
Profesional
Comments: 2

3 july 2009 - DK7, okolice Nidzicy. Kurs Olsztyn-Katowice przez Warszawę i Częstochowę.
Author: Rafał Zadrożny
edytordriver
Comments: 1

30 august 2011 - Przewodowice (pow. rawski), DK8. Kurs pośpieszny Olsztyn - Katowice przez Nidzicę, Płońsk, Warszawę i Częstochowę.
Author: 8239
edytor
Comments: 4

16 july 2012 - Dorotowo, DK51, gm. Stawiguda. Volvo z "Polonusa Olsztyn" wraca z Katowic. ;) Swoją drogą nawet z nowymi oznaczeniami nieźle się wozik prezentuje.
Author: Pan M
driver
Comments: 2