Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Zielona Góra Sp. z o.o./

Solaris Urbino 18 #Z50104

21 october 2015 - Płoty, ul. Lubuska. Lublin będzie bogatszy o kolejnego Solarisa, tym razem z PKS Zielona Góra. Teraz pytam. Czy jakiś MAN się spalił, zepsuł na amen i za niego będzie to auto? Czy może PKS wygrał przetarg na jakąś linię i potrzebny kolejny autobus? Tak czy siak widokiem Solarisa byłem bardzo zaskoczony zwłaszcza, że przegubowego Solarisa w Zielonej to nawet najstarsi górale nie pamiętają. Podziękowania dla kierowcy Andrzeja za zwolnienie pojazdu i pozdrowienia dla Lublinian ;).
Author: Paweł Ratajczak

Comments: 24

28 october 2015 - Nietków, ul. Kościuszki. Jeszcze przed odjazdem na "wschód" sobie pojeździł zmianę na Linii Zielonej :).
Author: Paweł Ratajczak

Comments: 1

2 december 2015 - Turka. Dzisiaj (08.03.2016) PKS Zielona Góra z hukiem wylatuje z Lublina, bowiem ZTM zerwał z nimi umowę. Wczoraj wyjechali na 6 z 18 rozkładów nie realizując w ciągu dnia ponad połowy kursów. Dodatkowo za zerwanie umowy z winy przewoźnika ZTM nałożył ponad 1 mln zł kary.
Author: Fafik
driver
Comments: 25

26 april 2016 - Czerwieńsk, ul. Składowa. Drugi "Berlińczyk" i jednocześnie emigrant z Lublina, po przemalowaniu w odpowiednie barwy od 25.04.2016, został przypisany do obsługi Linii Zielonej Było to do przewidzenia już w październiku 2015, kiedy to auto otrzymało zielonogórskie rejestracje. I dobrze. Troszeczkę to odmłodzi wysłużony powoli tabor na tej linii. Co do reszty wozów z lubelskiego przetargu to coś mi się wydaję, że wrócą tam skąd przybyły, bo raczej zatrudnienia w PKS na liniach nie znajdą. Aczkolwiek jednym z Lions`ów na Linii Zielonej bym nie pogardził :).
Author: Paweł Ratajczak

Comments: 3

26 april 2016 - DW 279. Warto odnotować, że jest to jak na razie pierwszy Solaris Urbino 18 kursujący regularnie po naszym województwie. Oczywiście pozdrawiam kierowcę. Mam nadzieję, że będzie to stała obsada tego wozu.
Author: Paweł Ratajczak

19 may 2016 - Zielona Góra, ul. Dworcowa. W związku z pracami torowymi między Buchałowem a Zieloną Górą uruchomiono KKZ - dla KD PKS jeździł zielonymi przegubami.
Author: Adrian Henszel

Comments: 8

26 may 2020 - Zielona Góra, ul. Sulechowska.
Author: jacekso
newseredytor
Comments: 1