Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

AMZ-Kutno, sp. z o.o./

Mercedes-Benz 516 CDI / AMZ #

6 october 2010 - Kielce, Transexpo 2010. Pięciotonowy Mercedes Sprinter jest zdecydowanie najpopularniejszym podwoziem wybieranym do zabudowy. Podstawową wersją są mikrobusy międzymiastowe z wejściem przez prawe przednie drzwi otwierane przez pasażera, niewielkimi półkami podsufitowymi i bagażnikiem za tylnymi siedzeniami z dostępem przez nieprzeszklone dwuskrzydłowe drzwi tylne. Duża konkurencja oraz pojemny rynek sprawiły, że oferta poszczególnych firm zajmujących się zabudową pojazdów dostawczych zaczyna się urozmaicać, a pojazdy są coraz lepiej przystosowane do specyficznych potrzeb klientów. Można więc wybierać także wersje z automatycznie otwieranymi drzwiami, różnym rozmieszczeniem siedzeń, różnym standardem wykończenia, większą powierzchnią szyb bocznych i przedniej, rozmaitymi dodatkami stylistycznymi poprawiającymi wizerunek pojazdu. Zaczynają się pojawiać także wersje przystosowane do komunikacji miejskiej i podmiejskiej.
AMZ zapowiada wprowadzenie na rynek własnej integralnej konstrukcji miejskiego dziewięciometrowego autobusu niskowejściowego.

Author: empi
limiteredytordriver
Comments: 6