Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

КП Єнакієвське трамвайно-тролейбусне управління/

ЗиУ-682В00 #007

4 september 2001 - Вуглегірськ, Тролейбусне депо
Author: hinerkduetz
edytorhalfdriverProfesional
7 september 2007 - Uglegorsk, pętla w szczerym polu. Miasto, w którym kursuje jeden trolejbus. Dwudziestojednoletni Ziutek odpoczywa sobie na końcu linii trolejbusowej, która wypadła akurat przy pustym polu. Druty prowadzą stąd przez centrum miasta do kopalni "Uglegorska". Trolejbus kursuje co 45-60 minut, zapewniając dowóz pracowników do kopalni - tym kursem na zmianę jechały same kobiety, następnym - sami mężczyźni. Kierująca mówiła nam, że sprawny jest jeszcze jeden trolejbus, ale przecież dwa na linii potrzebne nie są. Narzekała trochę na stan techniczny wozu, który i tak dzielnie sobie radzi.
Author: NadzórRuchu

Comments: 4

7 september 2007 - Uglegorsk, pętla Kopalnia "Uglegorska". Wypłowiały Ziutek wyrusza w kolejne kółko po przywiezieniu do pracy w kopalni sporej grupy kobiet. Następnym kursem do pracy przyjadą mężczyźni. Krótka trasa trolejbusowa w tym malutkim miasteczku prowadzi spod kopalni przez całe miasto aż do pętli w szczerym polu. Obsługiwana jest przez jeden trolejbus, który kursuje co 45-60 minut. W kwestii dowozu na zmianę do kopalni to w zupełności wystarcza.
Author: NadzórRuchu

Comments: 2

7 september 2007 - Uglegorsk (Ukraina). O tej sieci składającej się z jednej linii wyczerpująco napisał Nadzór pod innym zdjęciem. Dodam tylko że trolejbusy należą do przedsiębiorstwa z sąsiedniego Jenakijewa, w którym to mieście są tylko tramwaje.
Author: straszny
newserlimiteredytordriver
7 september 2007 - Uglegorsk, Kopalnia "Uglegorska". Jedyny trolejbus na jedynej linii za chwilę odjedzie do miasta po górników z trzeciej zmiany.
Author: straszny
newserlimiteredytordriver
3 january 2008 - Uglegorsk (UA). Droga do kopalni Uglegorskiej.
Author: Jarosz
newseredytor
Comments: 1

3 january 2008 - Uglegorsk (UA). Uglegorski trolejbus wciąż walczy z przeciwnościami losu. W grudniu 2009 kursowanie zostało zawieszone, ale na przełomie stycznia i lutego 2010 ruch przywrócono. Podczas gdy bogate kraje likwidują trolejbusy, w 9-tysięcznym miasteczku na spowitej recesją Ukrainie resztkami sił wciąż utrzymuje się funkcjonowanie tego rodzaju trakcji przy życiu.
Author: Jarosz
newseredytor
Comments: 6

3 january 2008 - Uglegorsk (UA), ul. Gagarina. Nad uglegorskim trolejbusem ostatnio zaczęły się zbierać czarne chmury. Coraz gorszy stan taboru powoduje przerwy w kursowaniu - w efekcie główni klienci linii czyli pracownicy miejscowej kopalni zorganizowali sobie alternatywny transport.
Author: Jarosz
newseredytor
Comments: 1

3 january 2008 - Uglegorsk (UA). Ziutek ruszył spod widocznej w tle kopalni Uglegorskiej w kierunku miasta. To temu zakładowi zawdzięczamy istnienie tej najmniejszej ukraińskiej sieci trolejbusowej.
Author: Jarosz
newseredytor
3 january 2008 - Uglegorsk (UA), ul. Gagarina. Tak wygląda końcowy odcinek linii trolejbusowej od strony miasta. Logika nakazywałaby puścić tę linię zamiast na osiedle jednorodzinnych domków - to na największe tutejsze blokowisko, położone jakieś 200 m w bok od głównej ulicy (widac to na satelicie). No ale przy tutejszych odległościach w sumie jego mieszkańcy mogą i chodzić do "centrum" pieszo.
Author: Jarosz
newseredytor
Comments: 1

3 january 2008 - Uglegorsk (UA), czyli najmniejsze miasto posiadające własną sieć trolejbusową jeśli nie na świecie, to na pewno w Europie. Populacja wynosi obecnie ok. 9000 mieszkańców i niestety cały czas spada. Żeby było ciekawiej to uruchomiony w 1982 r. trolejbus zastąpił funkcjonujący w latach 1957-80 tramwaj.
Author: Jarosz
newseredytor
Comments: 6