Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Bus Marco Polo Wratislavia 1992 Sp. z o.o./

MAN RHCxx4 Lion`s Coach (R07) #001

24 april 2012 - Droga z LG do Małuszowa. MANik w standardowym korku w trakcie zmiany pracowników.
Author: Stefan_K
edytor
18 august 2012 - Wałbrzych, ul. Wrocławska. Bovka w tle odmówiła posłuszeństwa.
Author: Adrian Henszel

Comments: 1

12 february 2013 - Wałbrzych, ul. Chrobrego. Dziś wałbrzyszan zaskoczył opad śniegu, niektórych do takiego stopnia, że musiało interweniować pogotowie - MAN mija miejsce, w którym spotkały się terenówka z osobówką.
Author: Adrian Henszel

19 november 2009 - Warszawa, Torwar. Jeden z autokarów, które przywiozły grupę przedsiębiorców i pracowników firm bukmacherskich i hazardowych protestujących przeciw nowej ustawie hazardowej rządu Tuska.
Po kilku minutach poszukiwań okazało się, że autokar należy do znanej nam dobrze wrocławskiej firmy przewozowej Marco Polo :-)

Author: empi
limiteredytordriver
Comments: 2

6 april 2010 - Wałbrzych, stacja paliw przy ul. Kolejowej, zrobiłem zdjęcie, a ulice dalej zaczepia mnie jakiś mężczyzna i pyta po co robię zdjęcia autobusu, po wyjaśnieniu mu o co chodzi, podsumował to zdaniem "Jak się coś stanie, to pamiętaj, ja Cię zapamiętałem i Cię dorwę" po czym wyjął telefon, zadzwonił do kogoś i przekazał mu to co mówiłem o fotografowaniu wozu... ludzie są dziwni...
Author: Adrian Henszel

Comments: 7

10 april 2010 - Świdnica, ul. Wrocławska. Ostatnio bardzo często nas odwiedza ten piękny pojazd.
Author: Szeryf
edytor
Comments: 6

16 may 2011 - Wałbrzych, ul. Armii Krajowej. Dawna zajezdnia MZK nr 1. Niegdyś stały tu Ikarusy, Zemuny i Heuliezy, dziś takie wynalazki i TIRoloty.
Author: Adrian Henszel

Comments: 7