Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Bus Marco Polo Wratislavia 1992 Sp. z o.o./

SOR CN12 #208

22 april 2011 - Kobierzyce, ul. Spółdzielcza. SORy nadal w modzie, tym razem połakomiło się Marco Polo. Uwagę zwraca klimatyzacja przestrzeni pasażerskiej. 862-01
Author: Stefan_K
edytor
Comments: 6

1 june 2011 - Wrocław - Borek, parking naprzeciwko pętli Krzyki. Sorewicz za chwilę wyruszy do Tyńczyka jako 872
Author: Stefan_K
edytor
11 september 2011 - Wrocław, ulica Powstańców Śląskich. SOR firmy Marco Polo po odczekaniu kilkudziesięciu minut ma możliwość przejechania przez skrzyżowanie z alejami gen. Józefa Hallera i Wiśniowej. Korki spowodował Maraton Wrocławski. W tle widać budowany wieżowiec Sky Tower - drugi co do wysokości budynek w Polsce.
Author: Mateusz Niedziela
tram
Comments: 3

30 march 2012 - Wrocław, al. Karkonoska. We wrocławskiej komunikacji podmiejskiej do dobrego tonu należy posiadanie przynajmniej jednej sztuki Sora. Łącznie Marco Polo, Sevibus i DLA eksploatują już 23 Sory różnej maści i naprawdę dziwię się, że żadnego Sora nie ma jeszcze w Trako ;P
Author: empi
limiteredytordriver
Comments: 4

7 may 2012 - Domasław, ul. Wrocławska. SOR na linii 862 powoli zmierza do Wrocławia.
Author: Stefan_K
edytor
2 november 2012 - Droga między Pustkowem Wilczkowskim a Damianowicami. SORewicz jako linia 872 wykonuje kurs z Tyńczyka do Wrocławia.
Author: Stefan_K
edytor
Comments: 1

26 october 2017 - Wrocław, ul. Sucha. Duży plus za usunięcie samochodów z tej ulicy. Przystanki można było jednak inaczej rozwiązać, na przykład budując zatoki. Tu kierowca autobusu rozpoczynającego jazdę podjechał 5 minut przed planowym odjazdem i zablokował ruch. Nie tylko złotówy ale też inne miejskie autobusy.
Author: jacekso
newseredytor
Comments: 2