Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Usługi Transportowe Lilia Szurgot/

Autosan H9-21.41 #21

30 october 2011 - Barzkowice. Pierwsze zdjęcie pod szyldem Szurgota-autobus został niedawno odkupiony od PKS Stargard Szczeciński.
Author: Michał Missima

Comments: 4

Autosan H9-21.41 #5

19 may 2014 - Stargard Szczeciński, ulica Gdyńska. Mimo likwidacji PKS-u w Stargardzie, niektóre PKS-owe autobusy wciąż można tu spotkać, część z nich odkupili inni przewoźnicy. Ta H9-tka trafiła do Szurgotów, kolejne dwie do ZUT w Pyrzycach, zaś turystyczny Jelcz "Ewa" jeździ w firmie Pol-Bus z Suchania.

Kurs relacji: Sulino - Stargard Szczeciński (z godziny 16:40 [F])
przez: Barzkowice, Golino, Pęzino, Ulikowo

Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 2

20 may 2014 - Stargard Szczeciński, ulica Gdyńska. Mimo, że firma Szurgot Transport w ostatnich latach sprowadzała głównie nowoczesne autokary z zachodu, to potrafiła też czasem sprawić niespodziankę w postaci zakupu H9-tki z likwidowanego PKS-u. Sądząc po tablicy w autobusie i po rozkładzie jazdy na stronie przewoźnika, pojazd wykonywał kurs okrężny.

kurs relacji: Stargard Szczeciński - Stargard Szczeciński (z godziny 18:00 [F])
przez: Ulikowo, Pęzino, Brudzewice, Barzkowice, Golino, Trzebiatów

Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 4

26 june 2015 - Mosty, DW113. Za chwilę ma nadjechać Pekaes do Maszewa. Głowa jak zwykle lata w prawo i w lewo, jak na meczu ping-ponga. Gdy od strony Mostów nadjechał ten Autosan, decyzja mogła być tylko jedna: podbieg ok. kilkunastu metrów i szybka zmiana koncepcji. Na szczęście „zdążyłem” również na Autosana kamieńskiego. Natomiast ten na zdjęciu, gdy jeździł jeszcze w barwach stargardzkiego PKS, mógł się kiedyś pojawić w tym miejscu, na nieistniejącym już kursie Stargard – Maszewo - Goleniów.
Na Pięciolecie zdjęcie nr 1000

Author: Marconi

Comments: 6