Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Usługi Transportowe Lilia Szurgot/

Setra S315 HDH/2 #20

26 may 2012 - Szczecin, ulica Czarnieckiego. W taborze Szurgotów istniało wiele wzorów malowania autokarów. Setry początkowo lakierowane były w srebrno-metalicznym tonie. Potem pojawiły się jeszcze biało-niebieskie barwy, aż w końcu w 2015 roku nawiązano współpracę z platformą przewozową Sindbad i część najnowszych wozów przewoźnika otrzymała charakterystyczne barwy Sindbada.
Author: Luke
edytorProfesional
3 august 2013 - Szczecin, ulica 3 Maja. Przewozy załóg żaglowców po mieście obsługiwał Interglobus. Niemniej jednak chyba zabrakło im taboru lub kierowców bo jak widać na powyższym zdjęciu, pożyczyli autokar od innego przewoźnika, niewykluczone, że razem z kierowcą.
Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 2

11 november 2011 - Goleniów, plac Lotników. Jak co roku, tego dnia odbyła się Goleniowska Mila Niepodległości (to już XXIII edycja). Tegoroczne biegi zgromadziły rekordową liczbę uczestników, co jednak nie przełożyło się na liczbę pojazdów godnych sfotografowania. Kierowca tego autobusu (zresztą mój imiennik) zaparkował przed budynkiem mieszczącym UMiG, USC i Skarbówkę. Z tyłu widoczny fragment samolotu MiG21-UM, upamiętniający związki Goleniowa z lotnictwem myśliwskim.
Author: Marconi