Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Scania Polska S.A./

Scania K420 EB 4x2 NI / Irizar PB #WPR PG68

17 august 2009 - Łomża, al. Legionów. Kurs pospieszny Suwałki - Warszawa przez: Augustów, Grajewo, Łomżę. Irizar będzie na testach w PKS Suwałki do końca tygodnia.
Author: kasol

Comments: 5

6 october 2010 - Kielce, ul. Zakładowa. Scania zaprezentowała poza autobusem dla Słupska również 2 autobusy turystyczne.
Author: PeeR Pan

Comments: 4

6 october 2010 - Kielce, Transexpo 2010. Właściwie nie bardzo rozumiem po co przytargali tego PB, skoro na hali był wyeksponowany nowszy. Może miał reklamować usługę wypożyczania taboru na określony czas? Korzysta z tego PPKS Warszawa, odkupując potem wypożyczane autokary.
Author: empi
limiteredytordriver
7 october 2010 - Kielce, teren Targów Kielce przy ul. Zakładowej. Ktoś prosił o zdjęcie od drzwi w słońcu, więc takowe dodaję;) Napis na przedniej szybie tłumaczy fakt wystawienie tego "starego" pojazdu. Dla mnie pojazd mimo "wieku" był bardzo ładny, bo generalnie uwielbiam focić turystyki.
Author: MAN NL223