Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Scania Polska S.A./

Scania CN280UA 6x2/2 EB #

18 may 2011 - Sosnowiec, zajedniza PKMu. Scania przed targami przyjechała sie umyć....
Author: xloloox

Comments: 10

19 may 2011 - Expo Sosnowiec, SilesiaKomunikacja. Widok na 2 człon Scanii. Wybaczcie, że zdjęcie jest delikatnie poruszone. Wykonanie wozu jest przeciętne. W panelach przy dachach zastosowano gąbkę dla wolniejszego postępu efektu trzeszczenia, kątowniki podobne jak w autosanie - uderzenie w nie może być niebezpieczne: LINK, plastikowe szyberdachy, niepoukrywane przewody grzewcze, co za idota wymyślił w tym miejscu rurkę?; na osłonę nie starczyło.... Za to tapicerka jest fajna i siedzenia są miękkie - LINK; Bardzo pomysłowe lampy.
Author: Maciek2207

Comments: 15

19 may 2011 - Sosnowiec, Targi Transportu Miejskiego SilesiaKOMUNIKACJA. Jest i moja piękność. :)
Author: krzysiekz
edytordriver
Comments: 12

21 may 2011 - Kobylnica, baza MZK. Koszalin ma przegubową Scanię, to dlaczego Słupsk miałby nie mieć?! Wracając już rowerem do domu, dostałem cynka (za którego Marcin wielkie dzięki!), że na bazie stoi przegubowa Scania. Na testy w MZK nie ma co liczyć, w poniedziałek wraca na plac Scanii.
Author: Patryk
edytor
Comments: 2