Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Sullivan Bus & Coach Ltd/

Alexander Dennis Enviro 200 #AE12

25 august 2012 - Londyn, Bowes Road. Stacja Piccadilly Line - Arnos Grove. Sullivan jako nastepny przewoznik nie oznacza swoich autobusow. Tylko adres internetowy na tyle pojazdu i literki na rejestracji zdradzaja przynaleznoasc autobusu.
Author: piotrspike
edytor

Alexander Dennis Enviro 200 #AE13

28 april 2012 - Londyn, High Street, Southgate. Autobusy swoja przynaleznosc do przewoznika zdradzaja tylko napisem na tylnej klapie. Jest naklejony adres www Sullivana. Aha, koncowka literowa na rejestracjach wszystkich szesciu Envirach 200 to SUL.
Author: piotrspike
edytor
23 march 2016 - London, Southgate Station, 298. Im dalej od centrum, tym większa szansa na spotkanie niziołków. W Londynie są to głównie Enviro200.
Author: rm

Alexander Dennis Enviro 200 #AE14

28 july 2012 - London Borough of Enfield, Cockfosters Road. Parę sekund później usłyszałem swojską podwórkową polszczyznę, obecną w Lądku na każdym kroku.
Author: JacekM
newseredytor

Alexander Dennis Enviro 200 #AE15

28 april 2012 - Londyn, Chase Side, Southgate. Mial byc wielki "come back". A tu klapa. Autobusy fakt, nowe. Bez loga przewoznika, tylko szesc sztuk... poza tym kierowcom przydaloby sie wiecej szkolenia z kultury i znajomosci trasy. Sullivan jezdzi w Hertfordshire. W Londynie na 298 kursuje co ok 20-30 minut i obsluguje linie piecioma autobusami. Od wrzesnia tego roku bedzie obslugiwal tez cztery linie szkolne.
Author: piotrspike
edytor