Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Anna i Stanisław Olszak "Contbus"/

Mercedes-Benz 518 CDI #LU 4803J

7 february 2013 - Warszawa, ul. Nowogrodzka, parking pod Marriottem. Od chyba półtorej roku to miejsce pełni funkcję zaimprowizowanego końcowego dla busów Contbus. Wozy z charakterystycznym zielonym napisem zajeżdżają na parking pod hotelem. Na dłuższe przerwy busy udają się na placyk na rogu Emilii Plater i Nowogrodzkiej. Wszystko to jest takie jakby spontaniczne, wymyślone w parę minut.
Author: Jacek Pudło
edytor
Comments: 4

Mercedes-Benz 518 CDI #LU 7321H

21 october 2010 - Lublin, al. Kraśnicka, baza MPK.
Author: mario

Mercedes-Benz 518 CDI #LU 7322H

8 september 2010 - Lublin, ul. Ruska. Contbus pomimo wojny z Urzędem Marszałkowskim pozostaje potentatem na linii Warszawa - Lublin. Dziennie realizowane jest 28 kursów - to więcej niż na niejednej linii miejskiej w Lublinie.
Author: Jacek Pudło
edytor
Comments: 1

Mercedes-Benz 518 CDI #LU 9742K

24 july 2010 - Lublin; ul. Ruska; busy z Contbusu w sile 3 sztuk (oczywiście wszystkie typu Mercedes Sprinter) oczekują godziny odjazdu do Warszawy; 7:44.

1) Prawie jak tzw. pociąg drogowy (czyli ciężki ciągnik siodłowy i do tego kilka przyczep; spotyka się to w Australii i RPA). Ale tylko prawie bo to 3 samodzielne pojazdy z trzema kierowcami.
2) Jeśli one wszystkie ruszyły o tej samej porze to takie prowadzenie działalności jest z lekka bez sensu. Zamiast się drobić należałoby raczej od razu podstawić 12-13 metrowy autobus.
3) O firmie Contbus w ostatnim czasie sporo się mówiło i pisało. Gdy UW Lubin wreszcie doszedł do wniosku, że rozkłady busów jadących do Warszawy są nierealne (żeby się w nich wyrobić trzeba by stale łamać przepisy o ruchu drogowym) musiał poinformować o tym przewoźników. I Contbusa właśnie nie udawało się poinformować ponieważ jego kierownictwo "zapadło się pod ziemię". No cóż, kombinatorstwo jest u nas bardzo powszechne.
4) Jest to drugie zdjęcie przedstawiające pojazdy tej firmy na TWB. Poprzednie zrobiono 5 lat temu. Specjalnie wykadrowałem do formatu 16:9 (inaczej byłoby tu trochę za dużo asfaltu).

Author: KL_Radom
newser
Comments: 13