Not logged in | Log in | Sign Up
Na jakiej trasie jeździ ta linia?
Gdańsk - Ustrzyki Górne, tj. linia N1275. Cała trasa wygląda tak :
Gdańsk DA – Grudziądz – Toruń DA – Ciechocinek – Włocławek – Płock – Nowy Dwór Mazowiecki, Warszawa-Modlin – Warszawa Młociny – Warszawa Zachodnia – Radom – Skarżysko-Kamienna – Kielce – Tarnów – Dębica – Rzeszów – Przemyśl – Sanok – Zagórz – Lesko – Polańczyk – Solina – Ustrzyki Dolne – Czarna Górna – Lutowiska – Ustrzyki Górne
Ta linia w tym roku jeździła tylko w soboty z Gdańska i powrót z Ustrzyk w niedzielę i dodatkowo w okresie lipiec-sierpień też w czwartki z Gdańska i w piątki z Ustrzyk.
A może wiesz ile kosztuje normalny bilet na całą trasę ?