Not logged in | Log in | Sign Up
NG w Głotechu. "B" z tego co pamiętam to jest taka linia kursująca rano tylko w granicach miasta.
Wklejam ku potomnym, bo w sieci różne rzeczy potrafią ginąć.
"Od 1 września 2009r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Złotoryi i Gimnazjum nr 1 w Złotoryi zamieszkali na ulicach: Legnicka, Broniewskiego, Rzemieślnicza, Monte Casino, Kopaczy, K. Miarki, Rzeczna, Pl. Sprzymierzeńców, Chojnowska, Łąkowa, Grunwaldzka, 3-go Maja, Dworcowa, Zagrodzieńska, Piastowa, Kamienna, Wiejska, Polna oraz uczniowie Gimnazjum nr 1 zamieszkali na ulicach: Cmentarna, Wyszyńskiego, B. Chrobrego, Garbarska, Stroma, Ogrodowa, Sikorskiego, Podmiejska, Pagórkowa; mają zabezpieczony dowóz do swoich szkół. Koszty ponosi miasto.
Zostaną uruchomione autokary PKS Trans-Pol O/Złotoryja, które wykonają to zadanie.
Podaję rozkład jazdy:
Autobus "A"
7:30 ul. Legnicka - “SIKU”
7:32 ul. Legnicka - “INKOBUD”
7:39 ul. Legnicka- “BASEN”
7:36 Dworzec PKS
7:38 Pl. Reymonta- ZOKiR
7:40 ul. Hoża- Szpital
Autobus "A1"
7:35 ul. Legnicka - “SIKU”
7:37 ul. Legnicka - “INKOBUD”
7:34 ul. Legnicka- “BASEN”
7:41 Dworzec PKS
7:43 Pl. Reymonta- ZOKiR
7:48 ul. Hoża- Szpital
Powrót "A"
I KURS
13:50 ul. Hoża- Szpital
13:52 Pl. Reymonta- ZOKiR
14:00 ul. Legnicka - “SIKU”
II KURS
14:40 ul. Hoża- Szpital
14:42 Pl. Reymonta- ZOKiR
14:50 ul. Legnicka- SIKU
Autobus "B"
7:35 ul. Łąkowa
7:37 ul. Chojnowska- "Mleczarnia"
7:41 ul. Zagrodzieńska- Młyn
7:43 Pl. Reymonta- ZOKiR
7:45 ul. Hoża- Szpital
Autobus "B1"
7:40 ul. Łąkowa
7:42 ul. Chojnowska- "Mleczarnia"
7:44 ul. Grunwaldzka- Zajezdnia PKS
7:46 ul. Zagrodzieńska- Młyn
7:48 Pl. Reymonta- ZOKiR
7:50 ul. Hoża- Szpital
Powrót "B"
I KURS
13:45 ul.. Hoża- Szpital
13:50 Pl. Reymonta- ZOKiR
14:00 ul. Łąkowa
II KURS
14:35 ul. Hoża- Szpital
14:40 Pl. Reymonta- ZOKiR
14:50 ul. Łąkowa
Ponadto uczniowie na otrzymane bilety miesięczne będą mogli korzystać ze wszystkich kursów w mieście autobusów PKS Trans-Pol Legnica.
Bilety będą do odbioru w sekretariatach wymienionych szkół."