Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Mercedes-Benz Sprinter #
446302 Mercedes-Benz Sprinter #
Built: 2010
Manufacturer Name: Mercedes-Benz
Body: Mercedes-Benz Sprinter Mk II
AMZ-Kutno, sp. z o.o. - Kutno
Author: empi pllimiteredytordriverRSS (0)Uploaded: 2010-10-19 21:24:12
Place: Kielce / Świętokrzyskie    
Width: 600, Height: 900File size: 130.53kB
6 october 2010 - Kielce, Transexpo 2010. Pięciotonowy Mercedes Sprinter jest zdecydowanie najpopularniejszym podwoziem wybieranym do zabudowy. Podstawową wersją są mikrobusy międzymiastowe z wejściem przez prawe przednie drzwi otwierane przez pasażera, niewielkimi półkami podsufitowymi i bagażnikiem za tylnymi siedzeniami z dostępem przez nieprzeszklone dwuskrzydłowe drzwi tylne. Duża konkurencja oraz pojemny rynek sprawiły, że oferta poszczególnych firm zajmujących się zabudową pojazdów dostawczych zaczyna się urozmaicać, a pojazdy są coraz lepiej przystosowane do specyficznych potrzeb klientów. Można więc wybierać także wersje z automatycznie otwieranymi drzwiami, różnym rozmieszczeniem siedzeń, różnym standardem wykończenia, większą powierzchnią szyb bocznych i przedniej, rozmaitymi dodatkami stylistycznymi poprawiającymi wizerunek pojazdu. Zaczynają się pojawiać także wersje przystosowane do komunikacji miejskiej i podmiejskiej.
AMZ zapowiada wprowadzenie na rynek własnej integralnej konstrukcji miejskiego dziewięciometrowego autobusu niskowejściowego.
pl gt
Tags: Transexpo 2010

Comments

Send Your CommentUser functions
Your name:

Your message:

By sending this form you are accepting rules of this page
Share It: BloggerFacebook

Related Content

                                                            
Load the map!
Previous of this type | Previous Photo | Main Page | Next Photo | Next of this type
Link us
Forum style: [URL=http://phototrans.eu/14,446302,0,Mercedes_Benz_Sprinter_.html][img]http://phototrans.eu/images/photos/original/355/446302.jpg[/img][/URL]
HTML: <a href="http://phototrans.eu/14,446302,0,Mercedes_Benz_Sprinter_.html"><img border=1 src="http://phototrans.eu/images/photos/original/355/446302.jpg" alt="Taken from transport.wroc.biz"></a>