Not logged in | Log in | Sign Up
Gorąca prośba o większą ilość zdjęć z Krosna i nie tylko
była to najszybsza H9 w MKSie. Wiem to z relacji kierowcy p. Grochmala który tym autem jeździł. Miało ono szybki most a że kierowca miał bardzo ciężką nogę to potrafił wycisnąć z niego nawet 100-110 km/h.
Stara linia "C" zlikwidowana w 2008 r. Między 2008 a 2016 r. kursowało inne "C" na zmodyfikowanej trasie.
Przed 2008 r. (autobus na zdjęciu):
DWORZEC - Lniarska - Pużaka - Podkarpacka - Os. Traugutta - Podkarpacka - Grodzka - Lwowska - Bohaterów Westerplatte - Powstańców Śląskich - Powstańców Warszawskich - Niepodległości - Hala Sportowa (autobus zajeżdżał na parking pod halą) - Niepodległości - Korczyńska - Szpital - Korczyńska - KORCZYNA SZKOŁA
Co ciekawe, w trasie powrotnej linia kursowała nieco inną drogą:
KORCZYNA SZKOŁA - Korczyńska - Szpital - Korczyńska - Niepodległości - Hala Sportowa - Niepodległości - Rondo - Powstańców Warszawskich - Powstańców Śląskich - Bohaterów Westerplatte - Lwowska - Starostwo Powiatowe - Podkarpacka - Os. Traugutta - Podkarpacka - Czajkowskiego - Łukasiewicza - Lniarska - DWORZEC
Linia kursowała tylko w dni robocze, w czerwcu 2007 r., czyli rok przed likwidacją, jej kursowanie ograniczono do dni nauki szkolnej (poza dwoma wyjątkami: kursem z Dworca zaraz przed 7 rano i skróconym ze Szpitala do Os. Traugutta zaraz po 15).
Co ciekawe, na pętli Korczyna Szkoła autobusy często "przebierały się" z linii "C" na inne kończące tam trasy: "R" i "W" i wracały pod ich oznaczeniem (wszystkie dziś nieistniejące). Analogiczna sytuacja następowała na owych liniach, które zmieniały się w "C".