Not logged in | Log in | Sign Up
Jak oddadzą Hucisko do ruchu to przydałoby się zrobić porządek w układzie linii tramwajowych.
Tzn?
Oj porządek by się przydał i to bardzo, chociaż w numeracji.
1 Nowy Port - Brętowo PKM
2 Oliwa/Jelitkowo - Zaspa - Świętokrzyska
3 Brzeźno - Stogi
4 Oliwa/Strzyża - Migowo
5 Brzeźno - Strzyża/Oliwa
6 Jelitkowo - Oliwa - Świętokrzyska
7 Nowy Port - Świętokrzyska
8 Jelitkowo - Zaspa - Stogi
9 Przeróbka - Strzyża
10 Siedlce - Opera - Zaspa
11 Chełm - Oliwa/Zaspa
Główne linie codzienne i całodzienne mają numery od 1 do 8, a reszta to linie dodatkowe. Tak linia 7 powinna być codziennie i całodziennie, za to 11 jako szczytowa bo przez większość dnia wozi powietrze
Po co tworzyć nową 10 która jest kopią dawnej 12, skoro takie połączenie nie ma już większego sensu? Poza tym, obecnie nie ma tylko 1, poza tym wszystko gra i nie ma sensu wprowadzać znów zamieszania, po to tylko żeby numerki były po kolei.
Bardziej chodziło mi o trasy. 11-ka przez większość swojej trasy dubluje się z 6-ką, podczas gdy ze Stogów nie ma bezpośredniego połączenia z Wrzeszczem i Oliwą. Na Łostowicach też jest bałagan, pół dnia częściej jeździ 4-ka, pół dnia 2-ka i też trasy niemalże identyczne. No i uważam, że lepszym rozwiązaniem byłoby gdyby 10-ka jeździła tylko do Siedlec i część swoich kursów oddała 7-ce, a do Brętowa powinna jeździć 4-ka przez Operę Bałtycką i kończyć powiedzmy na Zaspie.
No ze Stogów do Wrzeszcza masz 158. Niech 4-kę wchłonie 2-ka i jeździ przez dw. PKS wyznaczonymi kursami. A 4-kę zawiesić na czas otwarcia nowej linii tramwajowej albo zrobić szczytówką. Pytanie na jakiej trasie? Na pewno nie do Siedlec, może z N. Portu do Oliwy przez Zaspę? Nie wiem, na szczęście to nie mój problem,
Nic się nie zmienia od nic nie robienia.
10 nie dubluje dawnej 12, tylko skraca 4 która kursowała z Siedlec na Jelitkowo. Najbardziej mnie denerwuje obecnie linia 11 która wozi powietrze, zwłaszcza w weekendy. Ok z rana wspomaga i popołudniu też ale teksty że jest socjalem na odcinku Oliwa-Zaspa są bardzo nieodpowiednie, bo tam jeżdżą 2, 4, 6 i 8 które poza szczytem kursują co 20 min, czyli na przystanku coś pojawia się co 10 minut, to puszczanie dodatkowo 11 jest niegospodarnością, za to 3 i 8 pękają w szwach w szczycie, bo miasta nie stać, aby 9 dojeżdżała do Stogów.
2 cały dzień do Oliwy, 6 do Jelitkowo, 12 przemianować na 4, 10 na 1, a 4 na 12 i mamy porządek w numerach, a nie taki rozpieprz. Bo ludzie się przyzwyczaili, trzeba zmieniać. Kolejna rewolucja przydałaby się w liniach autobusowych. 1xx - linie zwykłe, 2xx - przyspieszone, 3xx - wieczorne/weekendowe/łączone, 5xx - osiedlowe/szkolne.
Przykładowo: 295 Świętokrzyska - Zakoniczyn na 195, 213 na 113, a linie 113, 267 i 269 odpowiednio na 513, 567, 569.
Jeżeli koniecznie ma być porządek w numeracji to wystarczy zamienić 12 na 1. Najmniej zamieszania. Ale tak, jak poprzednik napisał, obecna trasa 11 to marnowanie pieniędzy, a Stogi są słabo skomunikowane i coś powinno się z tym zrobić.
Numery linii autobusowych nie dublują się obecnie z numeracją gdyńską, stąd dziury i niekonsekwencja w nadawaniu numerów liniom przyspieszonym i o ograniczonym kursowaniu (5xx).
ale jest jeden wielki burdel, jakby nie patrzeć.
1xx - linie zwykłe, 2xx - linie przyspieszone, powiedz mi w czym przyspieszone są np. 213, 256 czy 295? 256 to wręcz perfidnie zeszmacono bo nawet na Elmecie i Zrembie się zatrzymuje, a tak nie było.
5xx - linie osiedlowe/szkolne, a te ograniczenia to już tylko twój wymysł, bo to że mamy takie aż dwie linie, z czego jedna nie kursuje poza okresem szkolnym, nie oznacza że wszystkie muszą tak samo kursować.