Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Siemens Avanto #TT10

Details

NameSiemens Avanto
(Siemens) /Siemens Avanto/S70 [2-2/0/2/0/2-2] (2005-2007)
VIN
Build Number
Built2006
Scrapped
Owners
2006SNCF Paris
Vehicle Numbers
Year Of Get Year Of Remove Vehicle Number
2006TT10 / SNCF Paris

Photos

3 february 2010 - Aulnay-sous-Bois. Czwarta paryska linia tramwajowa różni się nieco od dotychczasowych trzech - operatorem jest Transilien, czyli dywizja SNCF obsługująca ruch aglomeracyjny w rejonie Paryża.
Author: straszny
newserlimiteredytordriver
3 february 2010 - Bondy (okolice Paryża), stacja kolejowa. Linia T4 bardziej przypomina pociąg niż tramwaj. Poprowadzona po śladzie linii kolejowej, obydwie końcówki znajdują się w peronach stacji kolejowych (obok zatrzymuje się RER i przemykają TGV). Do tego operatorem linii jest przewoźnik kolejowy.
Author: NadzórRuchu

3 february 2011 - Aulnay-sous-Bois (okolice Paryża), stacja kolejowa. Linia T4 - chronologicznie trzecia uruchomiona w aglomeracji paryskiej - kursuje od listopada 2006 roku łącząc dwie linie podmiejskiej kolei RER (B i E). Linia znacząco różni się od pozostałych - operatorem jest SNCF Translinien (tak jak RERu), tabor nie jest produkcji Alstomu tylko Siemensa.
Author: NadzórRuchu