Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Isuzu Turquoise IV #B21310

Details

NameIsuzu Turquoise IV
(Anadolu Isuzu) /Anadolu Isuzu Turquoise [1-0-1] (2010-)
VINNNAM0ATLED2000347
Build Number
Built2012
Scrapped
Owners
20132017PKS Białystok
2017PKS Nova Białystok
Registration Numbers
Year Of Get Year Of Remove Registration Plate
2013BI 8759P
Vehicle Numbers
Year Of Get Year Of Remove Vehicle Number
20132017A21310 / PKS Białystok
2017B21310 / PKS Nova Białystok
Other Information
EZ: 03.09.2013

Photos

9 december 2013 - Olecko, Dworzec PKS. Kurs Gołdap - Białystok (13:30 bP) przez Olecko, Ełk, Grajewo, Mońki.
Po prawej stronie fragment dawnej poczekalni kolejowo-autobusowej, po lewej obecna infrastruktura dworcowa - kasa biletowa i wiata przystankowa.

Author: Jarkie
newser
11 january 2014 - Białystok, D.A. Analizując "sprawę kolegi Macboja" i braku reakcji ze strony osób decyzyjnych na uwagi innych użytkowników odnośnie miejscówek i strony technicznej zdjęć tego kolegi, a wręcz przyzwoleniu na takie praktyki, wyrażanemu chociażby przez kliknięcie przycisku "lubię to" (prawda Tatuś?) doszedłem do wniosku, iż nie warto się starać i szukać miejscówek, ujęć przy robieniu zdjęć do tej galerii. Wystarczy stanąć w jednym miejscu, natrzaskać kilkanaście zdjęć i potem po kolei je umieszczać, a decyzyjni i tak je zaakceptują. A ci użytkownicy, którzy ośmielą się skrytykować takie działanie, są szykanowani. Dlatego zaprzestaję ukazywania zmian w układzie komunikacyjnym Białegostoku, wynikającym z remontów i budowy dróg, czy tworzenia innej infrastruktury. Po co. Wystarczy być jak Macboja. W związku z tym od dziś ode mnie będą przeważnie zdjęcia z dworca PKS. A co. Zaprzestaję też krytyki kolego Macboja. Zresztą nic do niego nie mam.
Author: Piotr_B
Profesional
Comments: 22

26 may 2014 - Białystok, ul. Dąbrowskiego. Autobus kończy kurs z Gołdapi.
Author: Piotr_B
Profesional
28 january 2015 - Gródek, Gmina Gródek, pow. białostocki. Garść informacji na temat PKS Białystok. Piątkowe spotkanie zarządu i rady nadzorczej spółki z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego nie przyniosły rezultatów. Władze spółki nie mają planu działania, mającego na celu ratowanie spółki. Liczą jedynie na kroplówkę Marszałka, a ten stawia warunki. Następne spotkanie we środę.
Author: Piotr_B
Profesional
Comments: 1

14 june 2018 - Białystok, al. Jana Pawła II. Strasznie łyso się tu zrobiło po wycince drzew. Po wielu perturbacjach wkrótce ruszy budowa ronda na skrzyżowaniu w tle. Wybrano wreszcie wykonawcę.
Author: Piotr_B
Profesional
6 november 2019 - Krynki, powiat sokólski. Plac Jagielloński. Krynki to miasto jednego ronda. Za to jakiego. 11 odnóg.
Author: Piotr_B
Profesional
Comments: 2