Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Klimatyczne miejsca Stalowej Woli i okolic.

Photos

16 july 2004 - Stalowa Wola, ul. Sochy. Jedna z dwóch peerek w ZMKSie. Jego starszy brat prawdopodobnie zostanie zastąpiony wraz z jedną z M11 na nowe dwa niskopodłogowce które mają pojawić się na jesieni :)
Author: cichy
edytor
Comments: 7

20 november 2004 - Stalowa Wola, ul. Sochy. "Ciemno wszędzie, głucho wszędzie" wypizd wszędzie co to będzie co to będzie gniot to będzie :):)
Author: cichy
edytor
Comments: 6

12 january 2005 - Stalowa Wola, ul. Sochy. Jeden z najładniejszych Jelczy w ZMKSie kieruje się do centrum jednak przed nim jeszcze długa droga.
Author: cichy
edytor
Comments: 4

16 january 2005 - Stalowa Wola, ul. Ogrodowa. Mig pędzi ile sił, ponieważ na 2 przystanki przed pętlą ma już 10 minutowe spóźnienie spowodowane objazdem.
Author: cichy
edytor
Comments: 1

18 january 2005 - Stalowa Wola, ul. Sochy. Z cyklu "Ciemno wszędzie, głuchu wszędzie...". Jedno z kilku moich ulubionych zdjęć. Jak się nie podoba to wywalę.
Author: cichy
edytor
Comments: 2

18 january 2005 - Stalowa Wola, ul. Sochy. Żółtek nieźle pasuje do otoczenia :D
Author: cichy
edytor
Comments: 3

20 january 2005 - Stalowa Wola, ul. Sochy. Największy trup wśród stalowowolskich migów, a zarazem mój ulubiony z uwagi na to, że notuje jedne z najlepszych czasów na liniach :)
Author: cichy
edytor
Comments: 6

22 january 2005 - Stalowa Wola, ul. Sochy.
Author: cichy
edytor
Comments: 3

22 january 2005 - Stalowa Wola, ul. Sochy. Jelczyk w iście zimowym krajobrazie powoli kieruje się do Charzewic. Kierowca miał nie powtarzalną okazję zobaczyć białego bałwanka na rowerze i to nawet z aparatem, ale po 4 km jeździe w takich warunkach jak mogłem wyglądać. To moje 400 foto na twb :)
Author: cichy
edytor
Comments: 10

24 january 2005 - Stalowa Wola, ul. Sochy. Jelcz nawet dobrze wtapia się w otoczenie ;)
Author: cichy
edytor
Comments: 2

27 january 2005 - Stalowa Wola, ul. Sochy. Mig przebija się przez zaspy, by dotrzeć do centrum miasta.
Author: cichy
edytor
Comments: 2

27 january 2005 - Stalowa Wola, ul. Sochy. Ciekawe czy go jeszcze zobaczymy :) Na zajezdni stoją już 2 Saluski więc nie ma jeszcze wszystkich nowych. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim szczęścia, zdrowia, pomyślności, dużo kasy i radości, samych 5 i super miłości oraz wspaniałych fot :))
Author: cichy
edytor
Comments: 5

28 may 2005 - Stalowa Wola, ul. Ogrodowa. ehhh ten maj... piękne słońce... piękny pejzaż i piękny Jelcz :D
Author: cichy
edytor
Comments: 4

21 june 2005 - Stalowa Wola, ul. Ogrodowa. Jedna z dwóch pięknych stalowowolskich peerek zbliża się do celu swej podróży.
Author: cichy
edytor
11 august 2005 - Zdziechowice, odcinek drogi wojewódzkiej nr 855. Kurs hutniczy do Stalowej Woli. Motywów, że hoho :) Dupa, furmanka, krajobraz no i Jelczydło :)
Author: cichy
edytor
Comments: 9

19 january 2006 - Stalowa Wola, ul. Sochy. M11 o najwyższym numerze taborowym, która od 11 miesięcy jest skreślona ze stanu ZMKSu przejeżdża przez dawny rezerwat przyrody - Sochy. Jest to las łęgowy położony na północnych obrzeżach miasta Stalowa Wola, pomiędzy starym, a nowym korytem rzeki San. Nazwa rezerwatu pochodzi od wioski, do której przylegał. Sochy - niegdyś była to samodzielna wioska, do której przylegał ten niewielki obszar leśny. W 1987 roku 3 czarne topole i 4 białe topole uznano za Pomniki Przyrody, które podlegają ochronie Wojewódzkiego Konserwatora Przyrody. Na życzenie ;)
Author: cichy
edytor
Comments: 4

6 july 2006 - Stalowa Wola, ul. Ogrodowa. Salusik zapyla w kierunku Pilchowa na odpoczynek.
Author: cichy
edytor
15 september 2006 - Hmm gdzieś w lesie pomiędzy Gielnią i Malińcem. Objazd do Lublin spowodowany przebudową przejazdu kolejowego na drodze wojewódzkiej nr 755 przed wjazdem do Zaklikowa. Normalnie tędy nic nie kursuje baa nic nie jeździ, a przez kilkanaście dni jeździło i to sporo. Najlepsze były mijanki autobusów i ciężarówek, ale tu i tak jest szeroko. W lesie było wężej o ten wolny kawałek z prawej :D Klimaty są tu super zwłaszcza droga prowadząca w dłuż leśnego ogromnego jeziora :) Kurs Lublin - Stalowa Wola. Pozdrowienia dla kierowcy :)
Author: cichy
edytor
Comments: 2

24 september 2006 - Stalowa Wola, ul. Hutnicza. Jedno z bardziej klimatycznych miejsc osiedla pracowniczego ochrzczonego przez mieszkańców mianem "zatorza", które z racji dużego zacienienia nie należało do bezpiecznych nocą. Obecnie miejsce zmieniło się nie do poznania..
Author: cichy
edytor
6 july 2008 - Stalowa Wola, ul. Sochy. Nowoczesność wśród natury :)
Author: cichy
edytor
4 july 2009 - Stalowa Wola, ul. Sochy.
Author: cichy
edytor
27 september 2009 - Stalowa Wola, ul. Sochy. Moja ulubiona miejscówka :)
Author: cichy
edytor
Comments: 1

15 january 2010 - Stalowa Wola, ul. Sochy.
Author: SzaLony

17 february 2010 - Stalowa Wola, ul. Sochy. Hmm piękniej być nie może :) Kwadracik w nowych klasycznych komunistycznych barwach pośród zmrożonych gałęzi i śnieżnych zasp otaczających najpiękniejszą ulicę w Stalówce.
Author: cichy
edytor
Comments: 5