Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Powódź w Gdańsku latem 2001.

Photos

10 july 2001 - Gdańsk Wrzeszcz, ul. Dmowskiego / Partyzantów / al. Grunwaldzka. Z powodu zalania części Wrzeszcza linie autobusowe zostały wycofane z ul. Słowackiego i skierowane w Jaśkową Dolinę.
Author: ikarus
newseredytordriver
10 july 2001 - Gdańsk Wrzeszcz / Oliwa, al. Grunwaldzka / ul. Wita Stwosza / Braci Lewoniewskich. Deskorolka na małym objeździe spowodowanym totalnym zalaniem skrzyżowania Grunwaldzka / Słowackiego / Kościuszki, co było efektem powodzi, która nawiedziła Gdańsk poprzedniego dnia.
Author: ikarus
newseredytordriver
Comments: 1

10 july 2001 - Gdańsk Wrzeszcz, al. Grunwaldzka / ul. Romana Dmowskiego. Z powodu powodzi pociągi do i z Tczewa nie kursowały - w związku z tym linię nr 50 przedłużono do...? No właśnie?
Author: ikarus
newseredytordriver
Comments: 3

10 july 2001 - Gdańsk, ul. Kartuska, tuż przed pętlą Siedlce.. Powódź 2001. Spływającą woda z "górnego tarasu" zalała torowisko i uniemożliwiła ruch tramwai na prawie cały dzień.
Author: WL

Comments: 3

10 july 2001 - Gdańsk Wrzeszcz PKP. Ranek po gdańskiej powodzi stulecia - zamiast pociągów SKM jeżdżą autobusy.
Author: ikarus
newseredytordriver
Comments: 2

10 july 2001 - Gdańsk, pętla Siedlce. Woda unieruchomiła "Batyskaf".
Author: WL

Comments: 4

10 july 2001 - Gdańsk Wrzeszcz, al. Grunwaldzka. Z powodu zalania skrzyżowania pod Bałtykiem (hehe, młodzi teraz główkujcie) linie z ulicy Słowackiego kier. Wrzeszcz skierowano na Jaśkową Dolinę. Miejsce ze zdjęcia trudne do poznania ze względu na brak centrum handlowego :)
Author: ikarus
newseredytordriver
Comments: 5

10 july 2001 - Gdańsk Wrzeszcz, al. Grunwaldzka. Tego dnia wszystkie linie jeżdżące rozkładowo ul. Słowackiego zostały skierowane na Jaśkową Dolinę z powodu zalegającej wody na skrzyżowaniu Słowackiego z Grunwaldzką. W akcji 2241 jeszcze przed remontem. Należał mu się? ;)
Author: ikarus
newseredytordriver
Comments: 1

10 july 2001 - Gdańsk Wrzeszcz, al. Grunwaldzka / ul. Jaśkowa Dolina / Marii Konopnickiej.
Author: ikarus
newseredytordriver
Comments: 15

10 july 2001 - Gdańsk Wrzeszcz, ul. Jaśkowa Dolina. Objazd z powodu powodzi.
Author: ikarus
newseredytordriver
10 july 2001 - Gdańsk, al. Grunwaldzka. Z okazji powodzi, która miała miejsce dzień wcześniej, i tradycyjnego braku przejazdu pod Bałtykiem (dzisiaj byśmy powiedzieli "pod Galerią Bałtycką") linie autobusowe z ul. Słowackiego zostały skierowane na Jaśkową Dolinę. Uwagę zwraca brak Manhattanu, zrekompensowany z nawiązką przez obecność prawoskrętu w ul. Dmowskiego :)
Author: ikarus
newseredytordriver