Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Autobusy testowe w MPK Rzeszów

Photos

9 december 2004 - Rzeszów, Baranówka IV; pętla autobusowa przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. Solaris prawdopodobnie nie wyjedzie już na ulicę Rzeszowa z powodu awarii elektroniki. Zdjęcie: kuki (umieszczam za jego zgodą)
Author: voy

Comments: 7

9 december 2004 - Rzeszów, Baranówka IV; ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. Pętla autobusowa (nawierzchnia w strasznym stanie, zupełne przeciwieństwo reszty dróg w Rzeszowie). Autobus testowy tylko na 4 dni w MPK Rzeszów, szkoda że nie zostaje na zawsze bo przekonałem się, że to bardzo dobry autobus! Zdjęcie: kuki(umieszczam za jego zgodą).
Author: voy

Comments: 13

9 december 2004 - Rzeszów, Baranówka IV, pętla przy ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej. Autor: kuki (zdjęcie umieszczam za jego zgodą).
Author: voy

Comments: 7

10 january 2005 - Rzeszów, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. Zdjęcie zrobione w pierwszy dzień testów gazowego Irisbusa. Poza tym to moje pierwsze zdjęcie na TWB :)
Author: kuki

Comments: 2

12 january 2005 - Rzeszów, Dworzec PKP. Taka oto sympatyczna Agora na PLYNOVY POHON przyjechała w poniedziałek na testy, odjedzie chyba w piątek do Tarnowa a potem do Warszawy. Jak widać po wyglądzie autobusu, jak się chce to się potrafi! (sprawić by butle z gazem nie wystawały zbytnio). Autobus prezentuje się lepiej od Vecto CNG, tylko ta głupia fotokomórka... że jak ktoś stoi za blisko drzwi to te nie chcą się zamknąć, wkurzające dla kierowcy. Nie wiem do kogo należy pojazd, ale mam VIN, może ktoś pomoże rozszyfrować? Jeżeli miałbym wybierać czym jeździć - Vecto czy Agorą to chyba wybrałbym Agorę, mimo że ma dziwnie ułożony silnik i jest ciasno w środku z tyłu, trudno się przecisnąć. Autobus jest o dziwo całkowicie niskopodłogowy bez żadnych stopni. Silnik Iveco mułowaty ale cichszy niż w Vecto CNG (tam jest MAN 12-litrowy). To tak w dużym skrócie :D
Author: voy

Comments: 6

12 january 2005 - Rzeszów, dworzec PKP. Wnętrze pojazdu. Dobrze rozplanowane ale jest dość ciasno w przejściu z tyłu. Fotele przyzwoite. Poręcze z kasownikami są obklejone taśmą aby trzymać kabel do kasownika, całe szczęście nie zainstalowali dziurkaczy. Generalnie wnętrze nie jest najwyższej jakości jak choćby w MANie bo trochę skrzypi i trzeszczy, na szczęście minimalnie (nie to co w Vecto).
Author: voy

Comments: 15

13 january 2005 - Rzeszów. Irisbus Agora na gaz ziemny został zaprezentowany władzom miasta, byli dyrektorzy MPK, prezydent miasta Rzeszowa i jeszcze jakieś ważne osoby. W tle rzeszowski ratusz.
Author: voy

14 january 2005 - Rzeszów, ul. Słowackiego; prezentacja autobusu władzom miasta
Author: slavres

Comments: 1

14 january 2005 - Rzeszów, ul. Słowackiego; prezentacja autobusu władzom miasta (Francuzi zapowiedzieli start w przetargu na dostawę kolejnych autobusów zasilanych CNG dla MPK Rzeszów, wcześniej zapowiedzieli swój udział w przetargu Jelcz i Solaris)
Author: slavres

Comments: 8

1 february 2005 - Rzeszów, ul. Piłsudskiego. Spotkanie dwóch gazowców: testowego Man-a oraz rzeszowskiego Jelcza M125M/4 CNG.
Author: kuki

Comments: 12

2 february 2005 - Rzeszów, dworzec PKP. Cud techniki wśród kasowników, nawet najlepszy R&G się chowa :P w ogóle MPK miało problem z pozyskaniem takich kasowników, udało się je odnaleźć w PKSie i wsadzić do autobusów testowych.
Author: voy

Comments: 6

2 february 2005 - Rzeszów, dworzec PKP.
Author: kuki

2 february 2005 - Rzeszów, ul. Grottgera, dworzec PKP. Taki MAN wpadł do nas na testy w poniedziałek. Przyjemny autobus, ale troszkę skrzypi i trzeszczy (ale wiadomo że nie tak jak Vecto), taki na poziomie Solarisa CNG. Głupia "reklama" całopojazdowa, mogliby nie męczyć tym przynajmniej na testach. Dobrze byłoby jakby takie dwunastometrowe wozy kupili do Rzeszowa. Pozdrowienia dla kierowcy stojącego w drzwiach.
Author: voy

Comments: 3

2 february 2005 - Rzeszów; tabliczka znamionowa, jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości odnośnie oznaczenia.
Author: voy

Comments: 3

4 february 2005 - Rzeszów, ul. Słowackiego. Prezentacja autobusu przed władzami miasta. Potem pojechałem nim bezpośrednio do bazy na Trembeckiego na pierwsze oficjalne spotkanie MKMów. [mam nowe zdjęcie wnętrza, podmieniłem za wczorajszą fotę]
Author: voy

Comments: 3

4 february 2005 - Rzeszów, teren zajezdni przy ul. Trembeckiego. Tym MANem przyjechałem spod ratusza (gdzie został zaprezentowany władzom miasta) na spotkanie MKMów; pojazd został pokazany reszcie zebranych a następnie wyjechał na linię. Wkrótce przyjadą kolejne testowy autobusy - jakiś gazowy SOR oraz NL243 CNG z Frakfurtu.
Author: voy

Comments: 3

4 february 2005 - Rzeszów, ul. Trembeckiego (zajezdnia nr 1). Testowy Man, który właśnie wrócił na bazę, po prezentacji przed ratuszem.
Author: kuki

4 february 2005 - Rzeszów, ul. Słowackiego. Wnętrze długiego MANa. Sprawia wrażenie całkiem przestronnego, niestety "rzeźnia" jest mała (ale na warunki w Rzeszowie dla tak długich autobusów spokojnie wystarcza). Fotele są wygodne, na dodatek bardzo cichy silnik sprawia pozytywne wrażenie, ledwo go słychać.
Author: voy

Comments: 8

4 february 2005 - Rzeszów, ul. Trembeckiego # Takie oryginalne kasowniki zamontowano na czas testowania tego pojazdu w Rzeszowie :)
Author: slavres

Comments: 7

5 february 2005 - Rzeszów, dworzec PKP. Testowy Man był tego dnia jak na razie jedyny raz na lini 0B (zazwyczaj jeździ na 0A). Niestety jego testy kończą się już 8 lutego.
Author: kuki

5 february 2005 - Rzeszów, dworzec PKP. Silnik gazowego Mana podczas testów w Rzeszowie. Dziękuję miłemu kierowcy. :)
Author: kuki

6 february 2005 - Rzeszów, dworzec PKP. Niestety, ale właśnie dzisiaj Man skończył testy i wyjechał z Rzeszowa :( Ciekawe jakie miasto teraz odwiedzi.
Author: kuki

Comments: 1

6 february 2005 - Rzeszów, dworzec PKP. Autobus ten jest przeznaczony dla Bratysławy, bo cały system i naklejki w środku są słowackie. Rzeszowski dworzec może nie najładniejszy, bo PKP nie ma pieniędzy na remont.
Author: kuki

Comments: 5

28 february 2005 - Rzeszów, ul. Matuszczaka.
Author: kuki

Comments: 3

16 may 2006 - Rzeszów, ul. Słowackiego. Prezentacja Jelcza na gaz ziemny przed Ratuszem. Trochę wstyd się przyznawać, ale taki właśnie autobus był testowany ostatnio w Rzeszowie. W sumie testy to nic, ale gorsze jest to, że MPK planuje zakup nawet 18 takich pojazdów. Ja miałem maturę i nie mogłem go sfocić, dlatego dodaje zdjęcie z gazety. Co sądzicie o kupowaniu wysokopodłogowych autobusów przez stosukowo duże przedsiębiorstwa komunikacyjne?
Author: kuki

Comments: 14

6 june 2006 - Rzeszów, ul. Trembeckiego, zajezdnia MPK. Zdjęcie zrobione zaraz po przybyciu tego Iveco do Rzeszowa. Przyjechał on na trzydniowe testy. Jest napędzany gazem ziemnym (CNG). To ostatnio jest niezbędne, gdy jakiś autobus ma być testowany w Rzeszowie. :) Więcej zdjęc na stronie: www.dkuki.za.pl/ivecocng.htm
Author: kuki

Comments: 3

6 june 2006 - Rzeszów, ul. Trembeckiego, zajezdnia MPK. Testowe Iveco, a w głębi peerki, które ten minibus miałby zastąpić na liniach nocnych. Tylko, żeby MPK w ogóle kupiło taki pojazd, to producent musi zamontować drzwi automatyczne.
Author: kuki

Comments: 4

8 july 2006 - Rzeszów. ul. Piłsudskiego. Vero oraz focący go miłośnicy z Krakowa. Pozdro :)
Author: Pan Psiuk
edytor
Comments: 11

10 july 2006 - Rzeszów, ul. Lwowska. Testowe Vero jeździ w Rzeszowie na dwóch liniach: 39 i właśnie 9. Testy potrwają do 14 lipca.
Author: kuki

Comments: 4

28 july 2006 - Rzeszów, ul. Batorego. MPK planuje jeszcze w tym roku ogłosić przetarg na 5 autobusów do 8 m. Dlatego ostatnio testowane są takie małe autobusiki. Wcześniej Iveco i Jelcz, teraz Kapena. Z pozdrowieniami dla MikeR-a
Author: kuki

Comments: 6

2 august 2006 - Rzeszów, ul. Słowackiego. Kolejny mały autobusik testowany w Rzeszowie. Tym razem jest to jeden z nowszych modeli Kapeny. Jest on przeznaczony dla jakiegoś miasta we Włoszech. Taki pojazd mógłby stanąć do przetargu w Rzeszowie, ale musiałby być w wersji dłuższej i mieć zasilanie CNG. Obecnie małych autobusów na gaz ziemny nie oferuje żadna firma, ale może pod wpływem rzeszowskiego przetargu to się zmieni.
Author: kuki

Comments: 9

12 february 2007 - Rzeszów, ul. Grottgera, dworzec PKP. Zdjęcia silnika jeszcze nie było. Silnik dobrze radzi sobie z rozpędzaniem autobusu, ale nie należy do cichych. Pozdrowienia i podziękowania dla kierowcy za umożliwienie zrobienia zdjęć.
Author: kuki

Comments: 1

12 february 2007 - Rzeszów, ul. Cieplińskiego. Testowy Tedom na CNG musiał w końcu trafić do miasta gdzie jest najwięcej autobusów na gaz ziemny.
Author: kuki

Comments: 3

14 february 2007 - Miłocin k. Rzeszowa. Tedom zawraca na pętli. Ciasno tam jest, więc nie udało się zawrócić za jednym razem. Pętla ta znajduje się może 100 metrów za granicami miasta. Sporadycznie dojeżdżają tu linie 18 i 19.
Author: kuki

Comments: 2

15 february 2007 - Rzeszów, Al. Niepodległości.
Author: Pan Psiuk
edytor
Comments: 1

10 march 2007 - Silnik gazogniota.
Author: Pan Psiuk
edytor
10 march 2007 - Rzeszów, ul. Grottgera
Author: Pan Psiuk
edytor
11 march 2007 - Rzeszów, ul. Powstańców Warszawy. Bardzo głośny ten Jelcz, zresztą podobnie jak Vecto. W tle widoczne oświetlanie stadionu, który może za kilka lat będzie nowoczesnym stadionem na 15 tys. widzów. (z możliwością rozbudowy do 25 tys.). Teoretycznie jego budowa ma się rozpocząć w przyszłym roku.
Author: kuki

Comments: 1

11 march 2007 - Rzeszów, ul. Grottgera. Tedom znowu na testach w MPK Rzeszów. Gazowce testują, bo przetarg wkrótce rozpisują.
Author: kuki

Comments: 6

11 march 2007 - Rzeszów, ul. Rejtana. Dzisiaj na 0B jeżdżą same testowce, tzn. ten Jelcz ze zdjęcia oraz Tedom. Ogólnie tego dnia na 0 przeważają autobusy zasilane CNG.
Author: kuki

Comments: 10

22 december 2007 - Rzeszów, ul. Srebrna - pętla. Widok na wnętrze testowca. Środek autobusu jest dość dobrze rozplanowany, poza tym fotele Kiel, monitoring i mało miejsca na głowę na przedostatnich rzędach siedzeń.
Author: kuki

Comments: 2

22 december 2007 - Rzeszów, ul. Witosa. Libero jest teraz na testach w Rzeszowie. Dwa takie pojazdy ma w przyszłym roku kupić MPK Rzeszów.
Author: kuki

Comments: 1

28 december 2007 - Rzeszów, ul. Wita Stwosza - pętla. Dzisiaj przez duże korki Libero na "9" notowało nawet 40 min spóźnienia.
Author: kuki

Comments: 10

28 december 2007 - Rzeszów, ul. Batorego. Opóźnione Libero stoi w korku. Spóźnienie było tak duże, że kierowca nawet nie miał czasu kierunków zmieniać.
Author: Pan Psiuk
edytor
Comments: 2

21 march 2008 - Rzeszów, ul. Błogosławionej Karoliny. Przyznam, że spodobała mi się Solinka. Jedynie przeszkadza tandetne wykonanie. Serdeczne pozdrowienia dla kierowcy ;)
Author: Pan Psiuk
edytor
Comments: 4

21 march 2008 - Rzeszów, Os. Zalesie. Solinka i pralka widziana z okna stodwudziestki :)
Author: Pan Psiuk
edytor
21 march 2008 - Rzeszów, al. Cieplińskiego. Do końca stycznia dostarczona będzie pierwsza Solina dla MKS Mielec :-)
Author: Pan Psiuk
edytor
Comments: 2

18 june 2010 - Rzeszów, ul. Wita Stwosza - pętla. Sancity prezentuje Rzeszowianom swe wdzięki od przedwczoraj. Autobus posiada bardzo dobre zawieszenie oraz wykończenie wnętrza. Jedynym mankamentem jest brak zabezpieczeń zapobiegających przytrzaśnięciu pasażera w drzwiach. Ogólnie, duży, zdecydowany plus.
Author: SzaLony

Comments: 12

18 june 2010 - Rzeszów, Os. Kmity, pętla. Wnętrze bardzo przestronne i przyjemne.
Author: Mychas
newser
Comments: 6

18 june 2010 - Rzeszów, Os.Kmity. Pulpit SanCity.
Author: Mychas
newser
Comments: 2

18 june 2010 - Rzeszów, ul. Batorego. Mały SanCity na testach w Rzeszowie. Pozdrawiam kierowcę któremu autobus bardzo się spodobał w raporcie do MPK pisze o nim w samych superlatywach, twierdzi iż jest mocny dobrze się prowadzi oraz wygląda estetycznie. Przedział pasażerski dobrze rozplanowany, silnik ładne pracuje. Kierowca stwierdził że jest na pewno lepszy od Soliny i jeśli MPK by zakupiło te wozy z chęcią by chciał jeździć jednym z nich. Mi osobiście też się podoba, co prawda krótko jechałem ale ogólnie jest przyjemny, widać postęp od Libero. Mam nadzieję, że przez najbliższe lata tabor MPK będzie zasilał Autosan.
Author: Mychas
newser
Comments: 7

18 june 2010 - Rzeszów, os. Kmity. Kierowca nie miał łatwego dnia na 9 - wszechobecne korki i osunięta droga powodowały kilkudziesięciominutowe opóźnienia. Niby to pokrywka Libero którą znamy, ale jest o dziwo dość dobrze zmontowany, wnętrze nie odstrasza. Za to niestety dość znacznie szarpie i pasażerowie mają okazję poczuć siłę bezwładności. No i zaskoczenie - po tylu latach natrafiłem na autobus miejski, w którym klimatyzacja przyzwoicie chłodzi, a nie tylko pozoruje chłodzenie.
Author: voy

Comments: 7

3 august 2010 - Rzeszów, ul. Miłocińska - pętla przy ZSA.
Author: Mychas
newser
Comments: 7

3 august 2010 - Rzeszów, rondo im. Jana Pawła II. Fajny jest !
Author: Mychas
newser
Comments: 8

4 august 2010 - Rzeszów, al. Rejtana. Po lewej najnowszy autobus w MPK Rzeszów. Mam nadzieję, że ten po prawej będzie najnowszym. Jak to prototyp - ma niedociągnięcia: zacinające się drzwi, pulpit trzęsący się jak galareta, siedzenia ustawione tyłem do kierunku jazdy i różne takie mankamenty wizualne ;)
Author: xi.

Comments: 24

4 august 2010 - Rzeszów, ul. Staroniwska - pętla. To bardzo udany autobus. Klima bardzo dobrze chłodzi wnętrze pojazdu, równie dobrze działa w nim ogrzewanie. Nic się nie tłucze, nic nie trzeszczy. Chciałbym kilka takich w Rzeszowie. Pozdrowienia dla bardzo miłego kierowcy, dzisiejszej ekipy i psa "z abażurem na głowie". :D
Author: SzaLony

Comments: 11

5 august 2010 - Rzeszów, al. Powstańców Warszawy. Miło jest gdy wracam do Rzeszowa, a tu taki autobus na testach.
Author: kuki

Comments: 5

6 august 2010 - Rzeszów, ul. Grottgera. Jutro wyjeżdżam i Autosana na testach już nie zastane więc czas na podsumowanie. Wóz bardzo fajny, podzespoły mechaniczne sprawnie ze sobą współpracują, wnętrze ładne przejrzyste dobrze rozplanowane. Klimatyzacja działa idealnie tylko silnik strasznie grzeje. Usterka dziwi została naprawiona, więc problem zniknął. Jeśli Autosan przyłoży się do lepszego dokręcania i dopasowania plastików oraz zrobi odpowiednią reklamę to wóz ma szanse na sukces na rynku polskim i nie tylko! Ogólnie wóz oceniam na b. dobry.
Pozdrawiam Kilofa i voya, Oraz kierowce zarówno z I jak i II zmiany. DZIĘKUJEMY!!!

Author: Mychas
newser
Comments: 3

6 august 2010 - Rzeszów, ul. Grottgera. Moim zdaniem to wspaniały autobus, gdyby go dopracować i z pewnością MPK mogłoby zakupić kilkadziesiąt sztuk. Pozdrowienia dla przemiłego kierowcy i dla xi. :*
Author: SzaLony

Comments: 6

6 august 2010 - Rzeszów, al. Powstańców Warszawy.
Author: kilof

Comments: 2