Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Łódź: 25 lat KMST - Parada eNek, 1.10.2006

Photos

1 october 2006 - Łódź, ul. Narutowicza. Parada składająca się z dziesięciu wagonów generacji N zorganizowana z okazji 25-lecia Stowarzyszenia Klub Miłośników Starych Tramwajów. Na zdjęciu techniczna enka, którą przez cztery dni doprowadzaliśmy do stanu używalności oraz historycznego wyglądu i numeru taborowego spędzając dni i noce w zajezdni. Jako drugi w składzie zmodernizowany wagon szkoleniowy 2N1 #1234, który również został odmalowany na paradę, ale już z mniejszym udziałem klubowiczów.
Author: luki

Comments: 15

1 october 2006 - Łódź, al. Wyszyńskiego.
Author: SEC

Comments: 3

1 october 2006 - Łódź, Żabieniec. Prawie jak za komuny... :)
Author: SEC

Comments: 9

1 october 2006 - Pętla Północna. Potrójniaki powróciły na 46? Teraz będzie lepiej manewrować, bo na obu końcach silnikowe. ;)
Author: M.Ch.

Comments: 1

1 october 2006 - Łódź, ul. Zielona. Kawalkada eNek przetacza się przez ścisłe centrum miasta. Na pierwszym planie wóz sieciowy ze świetlikiem do inspekcji trakcji w czasie jazdy i z balkonikiem do grzebania przy niej.
Author: Ventlan
edytor
1 october 2006 - Łódź, al. Włókniarzy. Taki rządek technicznych może wprawić w osłupienie nawet psa ;) Na pierwszym planie platforma z instalacją do oprysków torowiska.
Author: Ventlan
edytor
Comments: 3

1 october 2006 - Łódź, rondo Inwalidów. Pług odmalowany tuż przed imprezą oraz jedyny w paradzie wyblakły wagon (przez co jadący na szarym końcu), akumulatorowy 2N #12011.
Author: Ventlan
edytor
1 october 2006 - Łódź, ul. Ogrodowa. eNki zmierzają ku wschodzącemu słońcu na miejsce paradowej zbiórki. Wg mnie najfajniejszy skład na paradzie - modernizacje z drzwiami harmonijkowymi, obydwie specjalnie odmalowane na tą okazję, wnętrza prawie kompletne, wymagające głównie "odświeżenia" (i obie z przyszłością miejmy nadzieję jako historyczne). Unikatowa szkoleniówka z dwoma pulpitami z jednej strony.
Author: Ventlan
edytor
Comments: 1

1 october 2006 - Łódź, zajezdnia Telefoniczna. Parada eNek po Łodzi z okazji 25-lecia Klubu Miłośników Starych Tramwajów. Widoczne wszystkie uczestniczące wagony w liczbie 10 :)
Author: Ventlan
edytor
Comments: 2

1 october 2006 - Łódź, ul. Ogrodowa. Nagle zza zakrętu wyłonił się pierwszy uczestnik parady zmierzający na miejsce zbiórki. W tle pałac Poznańskiego, obecnie siedziba Muzeum Miasta Łodzi.
Author: Ventlan
edytor
Comments: 3

1 october 2006 - Łódź, ul. Pomorska. eNki w drodze do zajezdni Telefoniczna mijają rozkopaną Pomorską.
Author: Ventlan
edytor
Comments: 4

1 october 2006 - Łódź, ul. Rokicińska. Niby parada eNek, ale ogórek też zawitał robiąc jak zwykle furorę.
Author: Ventlan
edytor
Comments: 2