Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Łódzkie: Ikarusem 260 po Łodzi i okolicach - impreza KMST, 22.05.2004

22 maja 2004 odbyła się zorganizowana przez Klub Miłośników Starych Tramwajów impreza zamknięta z udziałem Ikarusa 260. Jeździliśmy po Łodzi i okolicach autobusem MZK Pabianice #510 ex MPK Łódź #5510, wspominając zlikwidowane linie autobusowe. Na krótkim odcinku trasy towarzyszył nam Jelcz "Ogórek", który był wielką atrakcją dla młodszych jak i dla starszych członków klubu. Ci pierwsi mogli po raz pierwszy w życiu przejechać się takim autobusem, starsi wspominali z nostalgią dawne czasy.
Podczas przejazdu odbyło się wiele fotostopów, poniżej zaprezentuję każdy z nich wraz z krótkim opisem miejsca i wspominanej linii.

Photos

22 may 2004 - Kalonka. "Ogórek" jeszcze bez historycznych oznaczeń MPK w Łodzi oraz Ikarus już z oznaczeniami MZK Pabianice (ex MPK), czyli imprezowe dziadki w komplecie.
Author: M.Ch.

Comments: 17

22 may 2004 - Łódź, ul. Marmurowa. Druga fotka ogórowo-ikarusowej kawalkady (na prośbę UFO). :)
Author: M.Ch.

Comments: 1

22 may 2004 - Borchówka. Autobusowa majówka KMST. Ikarus wyłania się zza trawy. A co? Wolelibyście żabę? ;)
Author: M.Ch.

Comments: 4

22 may 2004 - Skotniki. Widok na pętlę.
Author: M.Ch.

22 may 2004 - Skotniki. Ludzie z domów powychodzili. Panie! 260 znowu jeździ! Będzie o czym plotkować na wsi. ;)
Author: M.Ch.

Comments: 2

22 may 2004 - Łódź, ul. Marmurowa. Jedziemy sobie spokojnie historycznym Ikarusem, a tu nagle wyskakuje nam zza żywopłotu "ogórek". Jak się później okaże tego Jelcza Łodzianie zobaczą na ulicach swojego miasta jeszcze nie raz. No ale to już historia z innej beczki. :)
Author: M.Ch.

Comments: 3