Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2009

XVII Finał, 11.01.2009

Photos

11 january 2009 - Łódź, krańcówka przy Północnej. Podczas zbiórki linii specjalnych WOŚP, okoliczną pętlę rozświetlił pokaz fajerwerków z pobliskiej Manufaktury.
Author: SEC

Comments: 9

11 january 2009 - Toruń, pl. Artylerii Polskiej. Tramwaj WOŚP.
Author: seba

Comments: 4

11 january 2009 - Gorzów, ul. Kostrzyńska. WOŚPowa eNka podczas wyjazdu na linię 5.
Author: Paweł Kamyszek

11 january 2009 - Gdynia, ul. Wielkopolska.
Author: Grzegorz Mikosz

11 january 2009 - Gdynia, ul. Miętowa.
Author: Grzegorz Mikosz

11 january 2009 - Gdynia, ul. Nowowiczlińska.
Author: Grzegorz Mikosz

11 january 2009 - Gdynia, Al. Jana Pawła II.
Author: Grzegorz Mikosz

Comments: 3

11 january 2009 - Gdynia, Aleja Zwycięstwa.
Author: Grzegorz Mikosz

11 january 2009 - Łódź, krańcówka Maratońska.
Author: Ventlan
edytor
11 january 2009 - Łódź, pl. Niepodległości. Pierwsza z kilku wizyt tutaj tego dnia.
Author: Ventlan
edytor
11 january 2009 - Warszawa, pętla Ratuszowa - ZOO. A gdzież to PESĘ wywiało! Pozdrowienia dla całej załogi (za sterami użytkownik TWB) i współfotografów :)
Author: Greg

Comments: 4

11 january 2009 - Toruń, pętla Olimpijska. Film z przejazdu.
Author: Niskopodłogowiec
newseredytor
11 january 2009 - Wrocław, ZET nr I Gaj. Strachocizna podczas zasłużonego postoju. Pozdrowienia dla całej ekipy, było super.
Author: Matizus

Comments: 6

11 january 2009 - Wrocław, ulica Wesoła. Jedną z atrakcji tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy było bicie rekordu Guinnessa w ilości osób, jaka zmieściła się w przegubowym Ikarusie. W tym roku rekord udało się pobić, autobus się nie zarwał, a w Ikarusie zmieściło się aż 320 osób! To o 10 osób więcej niż wynosił poprzedni rekord w tej dziedzinie. Po zamknięciu wszystkich drzwi, autobus przejechał kilkanaście metrów, po czym kierowca wypuścił pasażerów. Wybaczcie ten szeroki kąt, ale było tam tak ciasno i tak dużo ludzi, że inaczej fotografować się nie dało. PS. Emil, dzięki za cynk :)
Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 16

11 january 2009 - Łódź, ul. Popiełuszki. Pierwsze kółko linii XVII/3 tego dnia.
Author: MKazik

11 january 2009 - Warszawa, wiadukt mostu Poniatowskiego. Pozdrowienia dla motorowej ;)
Author: Flash
driver
Comments: 6

11 january 2009 - Warszawa, ul. Marszałkowska. Jako, że fotka z p. ZOO już jest, to dodaję zdjęcie ze Światełka do Nieba. Niestety fota dość partyzancka z trzech powodów: raz - rozkład był ułożony na styk, a byliśmy spóźnieni (m.in. przez za długie fotki na Ratuszowej ;)), dwa - na skrzyżowaniu z Królewską oczywiście ktoś nie zdążył zjechać swoją 'blachą' ze skrzyżowania, trzy - mniej więcej w jednej trzeciej długości do następnego przystanku jakiś k*t*s musiał mieć jeszcze lepszy widok i stał w skrajni torowiska. A oczywiście podsunąć się nie mógł, bo wszystko stało... Więc fota tylko taka. A kiedy koledzy już jakoś furę przesunęli, to niestety właśnie skończyły się fajerwerki...
Author: lipton
edytorProfesional
Comments: 10

11 january 2009 - Gdańsk, ul. 3 Maja.
Author: ikarus
edytordriver
11 january 2009 - Gdańsk Wrzeszcz, al. Grunwaldzka. Na WOŚPie miała być dzisiaj eNka, ale chyba coś nie wyszło ;)
Author: ikarus
edytordriver
Comments: 1

11 january 2009 - Wrocław, ul. Ślężna.
Author: wg
tram
Comments: 12

11 january 2009 - Olsztyn, ul. Słoneczna. "Orkiestrobus"
Author: jakubgutowski

Comments: 2

11 january 2009 - Olsztyn, ul. Słoneczna. We Wrocławiu 102N i eNka, w Katowicach szybkowiec, w Gdańsku Bergmann, w Toruniu żelazko, w Gdyni Solaris... a w Olsztynie MAN :<. Jedynie zastrzeżenia w sumie mam do reklamy WOŚPu, która się znajdowała za bardzo z tyłu, można ją było dać niedaleko 2 drzwi. KMKM olsztyński czasem jednak może coś zrobić :P. Pozdrowienia dla Forestusa i BorOla :).
a tak wyglądał od drugiej strony

Author: Karolina Rosińska

Comments: 7

11 january 2009 - Olsztyn, ul. Słoneczna. "Orkiestrobus" od tyłu.
Author: jakubgutowski

11 january 2009 - Płock, Stary Rynek. XVII WOŚP. Nasz obecny ambulans z dobudowaną klimatyzacją :-) Na pewno będzie wszystkich śmieszyć jak i nas, ale w sumie rozwiązanie bardzo praktyczne, bo pojazd więcej stoi niż jeździ. Zdjęcie może nie najlepsze, ale taka niestety dziś była u nas pogoda i warunki (z każdej strony zastawiony).
Author: plockibus

Comments: 8

11 january 2009 - Wrocław, parking przy Aqua Parku. Trwają przygotowania do rozpoczęcia występów na scenie związanych z tegorocznym finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 3

11 january 2009 - Łódź, krańcówka przy Wyszyńskiego. Linia specjalna XVII/1.
Author: SEC

11 january 2009 - Gdynia - Śródmieście, Skwer Kościuszki. Główny przystanek na trasie tej linii, czyli "Centrum "Gemini"". Pozdrowienia dla focistów, którym, mam nadzieję, nie wlazłem w kadr. ;P
Author: MM

Comments: 1

11 january 2009 - Katowice - Koszutka, Słoneczna Pętla. Szybkowiec jako drugi tego dnia pociąg specjalny (1100 jako S1 na linii muzealnej, 338 jako S2 z okazji XVII finału WOŚP trasą Słoneczna Pętla - Plac Wolności/Plac Miarki). Pozdrowienia i podziękowania dla Witka za statyw i dla ekipy TVNu (ta srebrna Skoda)
Author: Przemek W.
edytortram
Comments: 9

11 january 2009 - Warszawa, ul. Marszałkowska przed skrzyżowaniem ze Świętokrzyską. Po zakończonym pokazie sztucznych ogni, Pesie udało się w końcu dojechać do eNki, która dotarła na miejsce przed nami. Jednak zanim udrożniono torowisko, to odstaliśmy tutaj jeszcze z dobre 10 minut... Niestety dwie pozostałe brygady (które powinny nadjechać z drugiej strony) nie zostały wpuszczone (mimo ustaleń!) na zamknięty odcinek przez NR TW. W związku z tym na pl. Zbawiciela skręciły w prawo i udały się prosto do zakładu R-3 Mokotów. No comments. Warto dodać, że z lewej strony widoczny jest iluminowany gmach PAST-y, o który w czasie Powstania Warszawskiego toczyły się zażarte walki. Stąd też na dachu symbol Polski Walczącej.
Author: lipton
edytorProfesional
11 january 2009 - Łódź, krańcówka przy Północnej. Linie specjalne z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Author: SEC

Comments: 4

11 january 2009 - Łódź, krańcówka Rondo Powstańców 1863 r. Linia specjalna XVII/3.
Author: SEC

Comments: 5