Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

7th phototrans.eu anniversary

21 march 2009 we took part in phototrans.eu 7th anniversary.Photos

21 march 2009 - 12:16, Wałbrzych, nie pytajcie gdzie ;) Mamy komplet oficjalnych zbiorników.
Author: Stefan_K
edytor
21 march 2009 - 09:26, Wałbrzych, ale gdzie? ;) Zbiornik nr 1.
Author: Stefan_K
edytor
Comments: 32

21 march 2009 - Wałbrzych, ulica Jachimowicza. Jeszcze raz ogromne podziękowania dla organizatorów i uczestników! Z mapką strzelam.
Author: Matizus

Comments: 2

21 march 2009 - 11:53, Wałbrzych, ul. Jeździecka. Super impra za rok powtórka tylko tera gdzie??.
Author: Krecik

Comments: 22

21 march 2009 - Wałbrzych - ulica Daszyńskiego... Takie małe przypomnienie z wałbrzyskiej imprezy ;) Off-Road który chyba wszystkim się spodobał po terenie dawnej stacji Biały Kamień. Budynek w tle był kiedyś nastawnią.
Author: Muszek
newser
21 march 2009 - Wałbrzych, ulica Kubeckiego. Widzę, że już mnie MZ wyprzedził. Zdjęcie z dedykacją dla Arde. Dodaję jako ciekawostkę, że za dnia również można sfotografować stojący cień człowieka ;) I to by było na tyle z mojej strony, jeżeli chodzi o zdjęcia z tej imprezy. Jeszcze raz ogromne podziękowania dla organizatorów i uczestników! :)
Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 3

21 march 2009 - Wałbrzych, ul. Ignacego Daszyńskiego.

To coś jeździło później z nami.

Author: Przemek W.
edytortram
Comments: 4

21 march 2009 - Wałbrzych, ulica Dąbrowskiego. Kilka podobnych ujęć z tego miejsca już tutaj się pojawiło, ale oznacza to tylko tyle, że ten off-road spodobał się większości uczestników. Zresztą nic dziwnego, skoro Ikarusa obfotografowywano tutaj prawie z każdej perspektywy. Ze skarpy poluje na niego widoczny tutaj Jacek Pudło. Pozostała grupka ludzi rozstawiła się po krzakach na dole.
Author: MZ

Comments: 1

21 march 2009 - Wałbrzych, ul. Wałbrzyska, pętla Glinik Stary. Foto wnętrza wykonane podczas przesiadki do Citelisa. Spodobały mi się błękitne laminaty na suficie założone podczas NG w słupskiej Kapenie.
Author: KrzychuJG
newser
Comments: 3

21 march 2009 - Wałbrzych, ul. Gdyńska, pętla Dw. Główny... jak za starych dobrych czasów. Czyż on nie jest śliczniutki? Nawet się uśmiecha :D I to by było na tyle jeśli chodzi o fotki z imprezy z mojej strony, dzięki bardzo wszystkim.
Author: Adrian Henszel

21 march 2009 - Wałbrzych, ulica Kubeckiego. Znaleźć płaską ulicę w tym mieście nie jest łatwo. Wszędzie jakieś skarpy, zjazdy i podjazdy, nawet w centrum. Tutaj zdecydowana większość uczestników jubileuszowej eskapady postanowiła zrobić zdjęcie Ikarusa z dołu, a ja dla odmiany z góry. No i wyszedł taki oto roboczy zbiornik. A tak przy okazji: infrastrukturę przystankową macie tam dość ubogą.
Author: MZ

Comments: 1

21 march 2009 - Wałbrzych - Podzamcze, Aleja Podwale, ale to chyba mało ważne gdzie ;) Ikarusowa mordka, nasze Berło i spółka: 1) sopelek z dworca Biały Kamień, 2) roślinność z Konradowa, 3) pasek zgarnięty z tego przystanku ;)
Author: Atapy

Comments: 6

21 march 2009 - 12:40, Wałbrzych, Jachimowicza. Kurczę, to jednak jakiś fenomen, że kupa ludzi przyjeżdża nieraz z drugiego końca Polski, by pojeździć Jkarusem i zjeść kiełbasę na zadupiu :P
Author: Lukasy

Comments: 5

21 march 2009 - Wałbrzych, ul. Jachimowicza. W rewanżu za zdjęcie 311124 ;) Wrocławskie wyścigi z wałbrzyskim Ikarusem.
Author: Adam G.
edytor
Comments: 2

21 march 2009 - Wałbrzych, ul. Władysława Orkana.

Ikarusz, szef i jego zoncia. Podziękowania dla organizatorów, było jedwabiście!

Author: Przemek W.
edytortram
Comments: 7

21 march 2009 - Wałbrzych, ul. Jachimowicza. ;)
Author: Kamil Rakowski

Comments: 2

21 march 2009 - Wałbrzych, ul. Jachimowicza. Ja również dołączam się do podziękowań dla organizatorów i pozdrowień dla wszystkich uczestników! Szczególnie dla biegnących za Ikarusem ;-)
Author: NadzórRuchu

Comments: 4

21 march 2009 - 8:24, Wałbrzych, ul. Antka kochanka. Pierwszy fotostop na trasie imprezy. Dobrze mapka ??. Pozdro for all
Author: Krecik

Comments: 3

21 march 2009 - Wałbrzych, teren zajezdni MPK przy ulicy Ludowej. Siedem fotek na siedmiolecie TWB, a zatem to już ostatnia z tej serii. Dla organizatorów jeszcze raz podziękowania za zadbanie o: pamiątkowe bilety okolicznościowe, fotostopy w ciekawych miejscach i ustawianie autobusu odpowiednio do słońca, a dla MPK za zaprogramowanie tego napisu na wyświetlaczu, no i za grilla!
Author: MZ

Comments: 1

21 march 2009 - 10:14, Szczawno Zdrój, ul. Kolejowa, okolice dawnego dworca PKP. Podziękowania dla organizatorów, pozdrowienia dla wszystkich.
Author: Stefan_K
edytor
Comments: 5

21 march 2009 - 12:39, Wałbrzych, ul Jachimowicza czyli WSSE. No i o to moja ostatnia fotka z imprezy. Jeszcze raz podziękowania dla organizatorów i ekipy.
Author: Krecik

Comments: 3

21 march 2009 - Wałbrzych, ulica Mieroszowska, pętla Glinik Nowy. Zbiornik nr 3. Dziękuję organizatorom za wspaniałą imprezę! :)
Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 18

21 march 2009 - Wałbrzych - ulica Wałbrzyska. Za chwilę ekipa imprezowa przesiądzie się do widocznego po prawej Citelisa i udamy sie w dalszą drogę do Andrzejówki.
Author: Muszek
newser
Comments: 2

21 march 2009 - Unisław Śląski - pętla Cerlux.
Author: Muszek
newser
21 march 2009 - Rybnica Leśna, kamieniołom.
Author: Harry

21 march 2009 - Droga z Rybnicy Leśnej do Andrzejówki.
Szeroki kąt sponsoruje ogniskowa 10,3 mm ;) (ekwiwalent małego obrazka)

Author: Przemek

Comments: 4

21 march 2009 - Rybnica Leśna, Kamieniołom. Jeszcze jedno zdjęcie stąd, tym razem z widokiem na ogromną hałdę kruszca obok kamieniołomu.
Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 1

21 march 2009 - Andrzejówka.

Wiosna w pełni.

Author: Przemek W.
edytortram
21 march 2009 - Droga z Rybnicy Leśnej do Andrzejówki.

W tle zakład obróbki kamienia.

Author: Przemek W.
edytortram
Comments: 6

21 march 2009 - Rybnica Leśna. Świetnie zorganizowany grill odbył się w prawdziwie zimowej scenerii.
Author: Adam G.
edytor
21 march 2009 - 16:00, Andrzejówka. No gryl był super, ekipa też dobra, zabawa dobra, wojna na śnieżki też super. Pozdro dla wszystkich.
Author: Krecik

Comments: 3

21 march 2009 - Rybnica Leśna, kamieniołom. Polubiłem te autobusy. :)
Author: Marcin_118
driver
Comments: 1

21 march 2009 - Andrzejówka, ognisko podczas 7 lecia TWB. Taki motyw mi się wkręcił...
Author: Marcin_118
driver
21 march 2009 - Unisław Śląski, Cerlux. Ostatnie moje foto z imprezy. A tak ogólnie włączone były kamery w citku podczas jazdy??
Author: Marcin_118
driver
Comments: 1

21 march 2009 - Wałbrzych, ulica Mieroszowska, pętla Glinik Nowy. Był zbiornik, a nikt nie uwiecznił tych którzy mieli 10 sekund na dobiegnięcie do tego zbiornika i ustawienie się w dobrej pozycji dla siebie. Dodałem fotę do Irisbusa bo nie wiedziałem gdzie takie coś podpiąć. Jak nie spodoba się to usunę.
Author: Marcin Kokolus

Comments: 11

21 march 2009 - Rybnica Leśna. The ending of birthday event with Ikarus. We went there by Citelis because of the lack of tachograph in Ikarus. It's interesting feeling to have a fire next to the skiers. Thank you very much for everyone!
Author: Atapy

Comments: 13

21 march 2009 - Wałbrzych, al. Sikorskiego, ot inne ujęcie :D
Author: Adrian Henszel

21 march 2009 - Wałbrzych, ul. Jachimowicza. Dzięki wszystkim za świetną imprezę.
Author: mzk804
newseredytor
Comments: 1

21 march 2009 - Wałbrzych, pętla Dworzec Główny PKP. Nie zauważyłem jeszcze żadnej fotki z tego fotostopu, więc uzupełniam ten brak. Muszę jednak tu zauważyć, że wałbrzyskie dworce nie prezentują się zbyt okazale. Ich otoczenie również nie zachęca do bliższego poznania tych terenów. A tak w ogóle, to kto wpadł na pomysł umieszczenia tego badyla w zderzaku, jeżdżącego tak aż do końca wycieczki?
Author: MZ

Comments: 7

21 march 2009 - Wałbrzych - Szczawienko, Stacyjna street, square in front of railway station. The building is closed for many years. Someone heard, that is the plan to destroy it. I wish, that there will be touristic center with a small hotel and restaurant... Whatever, I always dreamt to take a photo of bus here. Now I'm waiting for a regular-line-bus.
Author: Atapy

21 march 2009 - Wałbrzych - ulica Żeromskiego. Takie małe wspomnienie z imprezy ;) Tutaj startowaliśmy.
Author: Muszek
newser
21 march 2009 - Wałbrzych, pętla przy ulicy Władysława Orkana, a na niej różne pojazdy. Skąd wzięła się tam ta puszka?
Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 1

21 march 2009 - Wałbrzych, Nowe Miasto, ul. Kubeckiego.
Author: Adrian Henszel

21 march 2009 - Wałbrzych ulica Wałbrzyska... zbliża się kres jazdy naszym imprezowym ikarusem i za moment przesiadamy się w Citelisa.
Author: Muszek
newser
Comments: 2

21 march 2009 - Szcawno Zdrój - ulica Kolejowa. Takie małe wspomnienie z okazji zbliżającej się kolejnej rocznicy, a przy okazji pytanie - Byli by chętni na ewentualną imprezę w Wałbrzychu i okolicach (bardziej w okolicach)? Ewentualna trasa: http://tnij.org/aakcjaawaria2 . Zostaje jeszcze kwestia taboru i przy okazji proszę o wyjaśnienie jak to jest z tymi tachografami - kiedy wóz musi go posiadać a kiedy można obejść przepisy. Wiem że w promieniu 50km od bazy można śmigać bez tacha - ale nie wiem czy nie ma tam jakiegoś "ale".
Author: Muszek
newser
Comments: 8

21 march 2009 - Wałbrzych, Szczawienko przed dworcem kolejowym. Manewry.
Author: Tatuś Tatuś
newserlimitercenzoredytorgoddriver
Comments: 5

21 march 2009 - Wałbrzych, ul Daszyńskiego. Dziękuję wszystkim współuczestnikom za świetną zabawę :)
Author: merope

Comments: 4

21 march 2009 - Wałbrzych, ulica Jachimowicza, WSSE. Jak zawsze na zbiorowych imprezach, starałem się zrobić zdjęcie inne niż wszyscy. Tu motywem przewodnim były brzozy w tle.
Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 2

21 march 2009 - Wałbrzych, ul. Wańkowicza, pierwszy nieoficjalny fotostop jeszcze przed rozpoczęciem imprezy ;)
Author: Adrian Henszel

Comments: 3

21 march 2009 - Wałbrzych, ulica Wilcza. Można by rzec: Ikarus nad potokiem na wiosce. Najwyraźniej zadbano w tym miejscu o segregację odpadów by nie wrzucać wszystkich śmieci do wody.
Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 1

21 march 2009 - Wałbrzych, Pętla Szczawienko.
Author: Marcin Kokolus

Comments: 6

21 march 2009 - Wałbrzych ulica Niepodległości. Nie wiem dlaczego nie chce mi sie załadować mapa, więc mapka będzie strzałem w próżnię.
Author: Bocian

Comments: 4

21 march 2009 - Wałbrzych. Autorem tekstu tej miejscówki jest właściciel pobliskiego terenu, który wybiegł ze swojej siedziby krzycząc 'tylko mi na płot nie sikać!'.
Author: Jacek Pudło
edytor
Comments: 1

21 march 2009 - 12:21, Wałbrzych, ul. Jachimowicza. Ikarus ledwo co wspina się pod górkę. W tle Wałbrzych ;)
Author: Stefan_K
edytor
Comments: 2

21 march 2009 - Wałbrzych, Beethovena Było świetnie. Dziękuję jeszcze raz organizatorom i uczestnikom. (:
Author: Damianoz

Comments: 3

21 march 2009 - 13:52, Wałbrzych, ul. Strzegomska. Pozdro dla ekipy z Impry
Author: Krecik

Comments: 2

21 march 2009 - Wałbrzych, ulica Niepodległości. Krótki postój przed wiaduktem, znajdującym się bardzo wysoko nad jezdnią. Organizatorzy wycieczki w kilku miejscach robili czas na przejście kawałek dalej i rozstawienie się w dogodnych miejscach. Pomysł dobry, bo dzięki temu ujęcia części uczestników różniły się od siebie. Tylko miejscami trzeba było się trochę nachodzić, szczególnie na terenie WSSE.
Author: MZ

Comments: 1

21 march 2009 - Wałbrzych, ul. Zagórzańska.
Author: mzk804
newseredytor