Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

7th phototrans.eu anniversary

21 march 2009 we took part in phototrans.eu 7th anniversary.Photos

21 march 2009 - Wałbrzych ul. Stacyjna. To tu chciałem wkręcić Nicole przed kamerę a sam zostałem wkręcony... Dajcie linka jak się pojawi to w necie :) Pozdro
Author: Bocian

Comments: 7

21 march 2009 - Wałbrzych, ul. Jachimowicza. Pieszy pościg za ikarusem ;). W tle zabudowania Piaskowej Góry.
Author: KrzychuJG
newser
Comments: 2

21 march 2009 - Wałbrzych, ul. Daszyńskiego. Off-Road Ikarusem :P
Author: Kamil Rakowski

Comments: 13

21 march 2009 - Wałbrzych, Lubiechów, pętla linii 13. 7 lecie TWB.
Author: Marcin_118
driver
Comments: 4

21 march 2009 - 12:40, Wałbrzych - WSSE, ul. Jachimowicza. Taki portrecik.
Author: Stefan_K
edytor
Comments: 7

21 march 2009 - Wałbrzych, ul. Sikorskiego. Z podziękowaniem za wspaniałą imprezę :)
Author: lukk

21 march 2009 - Wałbrzych, ul. Baczyńskiego. Ikarus wyłania się spod wiaduktu, by za chwilę zawrócić na pętli i wrócić po większość uczestników imprezy, która została jakieś 500m wcześniej.
Author: Adam G.
edytor
Comments: 3

21 march 2009 - Wałbrzych ul.Wilcza. Ikarus z trochę innej perspektywy. Dziękuje muszkowi i adminowi za wspaniałą imprezę.
Author: Marcin Kokolus

Comments: 2

21 march 2009 - Wałbrzych, ul. Daszyńskiego. Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich uczestników oraz dla organizatorów za świetną imprezę:)
Author: Harry

Comments: 2

21 march 2009 - Wałbrzych ul.Jachimowicza. Ciekawi mi czy ta osoba fotografuje ikarusa czy nad nim medytuje:-).
Author: Marcin Kokolus

Comments: 9

21 march 2009 - Wałbrzych - Dworzec Kolejowy Wałbrzych Szczawienko. Impreza w trakcie :) Podziękowania dla wszystkich uczestników za świetną imprezę :)
Author: Muszek
newser
Comments: 8

21 march 2009 - Wałbrzych - ulica Jeździecka. Mnie się udało zrobić zdjęcie bez ludzi ;P
Author: Muszek
newser
Comments: 1

21 march 2009 - Wałbrzych - okolice ulicy Uczniowskiej, a dokładnie rondo pośrodku niczego :) Takie moje wspomnienie z siedmiolecia jako zdjęcie nr 900.
Author: Muszek
newser
Comments: 10

21 march 2009 - Wałbrzych - ulica Wańkowicza. Pierwszy nieoficjalny fotostop w czasie dojazdu po grupę imprezową. Z tego miejsca chciałbym napisać kilka słów, a więc: Wielkie podziękowania dla Pana Zarzeckiego (prezesa MPK Wałbrzych) za sponsorowanie imprezy i grilla oraz "uruchomienie" Ikarusa. Dzięki niemu w sumie to się odbyło. Bardzo wielkie podziękowania dla Marcina (Misdroj) za poświęcanie swojego wolnego czasu i chodzenie do kierownictwa i załatwianie oraz "dopinanie" wszystkiego na ostatni guzik. Osobiście uważam że z organizatorów to on najwięcej tutaj zdziałał ponieważ cały czas trzymał rękę na pulsie i pilnował wszystkiego do ostatniej chwili. Podziękowania dla jeszcze jednego organizatora Adriana który też miał swój wkład w cale przedsięwzięcie. Podziękowania również należą się dla Tomka za pomoc w układaniu tego wszystkiego oraz dla uczestników za przybycie :) Tak naprawdę dzięki tym ludziom to się odbyło. Pozdrawiam.
Author: Muszek
newser
Comments: 5

21 march 2009 - Wałbrzych - Dworzec kolejowy Wałbrzych Szcawienko. Aby się wywinąć zmuszeni byliśmy wbić się w perony ;)
Author: Muszek
newser
21 march 2009 - Wałbrzych, ul. Jeździecka. Widok satelitarny dla tych rejonów jest dość interesujący.
Author: Adam G.
edytor
Comments: 6

21 march 2009 - 9:30, Wałbrzych, zajezdnia Ludowa. Wspomnienia z super impry, szkoda że go już nie ma. Pozdrowienia dla wszystkich którzy byli na imprezie.
Author: Krecik

21 march 2009 - Wałbrzych, ul. Baczyńskiego. Większość rozstawiała się z aparatami wzdłuż odcinka specjalnego, a ja pojechałem przez wąski tunelik na malutką pętelkę Konradów, na której Imprezowy Ikarus ledwo zawrócił. Kapitalne miejsce.
Author: NadzórRuchu

Comments: 7

21 march 2009 - 10:06, Szczawno Zdrój, ul. Kolejowa. Wykopałem jeszcze jedno ciekawe zdjęcie. Widać jak wszyscy udają sie w pogoń za ikarusem który podstawia się pod jakiś dworzec.
Author: Krecik

Comments: 5

21 march 2009 - Wałbrzych, ul. Orkana. Siódma brygada linii ''11'' :P
Author: Kamil Rakowski

Comments: 3

21 march 2009 - 14:23, Wałbrzych, ul. Niepodległości. Dochodzi kres jazdy imprezowym Ikarusem z tyłu widać Citelisa do którego przesiądziemy sie i pojedziemy na gryla. No i w końcu moje 200 zdjęcie na TWB, oby teraz do trzysetnego zdjęcia. Pozdrawiam jeszcze raz gorąco uczestników i Damianoza, który przyjechał ze mną z Legnicy na tą imprezie.
Author: Krecik

Comments: 9

21 march 2009 - Wałbrzych, Szczawienko, Lotos, dawna pętla linii 9... 7 lat TWB, swoją drogą temacior by się przydał ;)
PS. Prostować do lampy?

Author: Adrian Henszel

Comments: 2

21 march 2009 - Szczawno Zdrój, ul. Kolejowa. Komunikat działu marketing wałbrzyskiego MPK:
Bardzo proszę o rozesłane pocztą pantoflową (może za sprawą www.phototrans.eu) prośby od MPK Wałbrzych do wszystkich uczestników ostatniego spotkania o przesłania, udostępnienia, wystawienia na ftp - nie wiem - wszelkie formy dozwolone - fotografii, które robili uczestnicy zabawy. Wewnątrz, zewnątrz, ekipy, wozów. To nie byle pamiątka - nie tylko dla MKM, ale też i MPK. Może udałoby się coś z tego wydać (?), może kiedyś wydrukować jakiś kalendarz (?). Nie wiem, ale byłoby fajnie mieć takie materiały. W razie czego proszę przesłać mój GG do ewentualnych zainteresowanych lub dtracz(at)mpk.walbrzych.pl - będziemy zobowiązani za fotki. Oczywiście to dla osób chętnych, nikt do niczego nikogo nie zmusza.

Author: Adrian Henszel

Comments: 8

21 march 2009 - Wałbrzych, teren zajezdni MPK przy ulicy Ludowej. Tutaj tego nie widać, ale można powiedzieć, że zajezdnia jest wielopoziomowa. W tle poziom 0. Kolejne sektory postojowe autobusów znajdują się po kilka metrów wyżej od poprzednich - jak to na górzystym obszarze bywa. Od ośmiu i pół roku MPK nie zaktualizowało natomiast napisu na zadaszeniu stacji paliw. Nadal jest tam MZK.
Author: MZ

21 march 2009 - Wałbrzych, ul. Niepodległości. Gdybyśmy przyjechali kilkanaście minut później, to fotografowalibyśmy spotkanie z ST43-354.
Author: Jacek Pudło
edytor
Comments: 2

21 march 2009 - Wałbrzych, ul. Wrocławska.
Author: Kamil Rakowski

21 march 2009 - Wałbrzych, ulica Sikorskiego. Ostatnio dodaję tu fotki tylko z pozaradomskich wycieczek komunikacyjnych, więc żeby tradycji stało się zadość, pora na krótkie podsumowanie imprezy z okazji 7-lecia TWB w Wałbrzychu. Impreza była bardzo fajna, a przede wszystkim obfitowała w fotostopy w wielu ciekawych miejscach. Za to wszystko wielkie dzięki dla organizatorów, z Muszkiem na czele.
Author: MZ

Comments: 4

21 march 2009 - Wałbrzych, ulica Wrocławska, pętla Szczawienko. Takich ujęć jeszcze z imprezy nie było. Przeciwnicy Ikarusów zapewne zatytułowaliby to zdjęcie "krzyżyk na drogę", zwolennicy, nawet tego drobiazgu nie zauważyli. Jak się przyjrzałem, to co druga dolna blacha na lewej burcie miała właśnie taki "krzyżyk". Na zderzaku widoczny pałąk, który też już ma swoje zdjęcie w galerii ;)
Author: Luke
edytorProfesional
21 march 2009 - Wałbrzych, pętla Lubiechów. Zdjęcie z motywem ;). Mam nadzieję, że Warszawa się nie obrazi ;). Z mapką strzelam- pomóżcie.
Author: Matizus

Comments: 10

21 march 2009 - Wałbrzych, ulica Sikorskiego. Podsumowując imprezę jeszcze raz była bardzo udana i były super fotostopy. Natomiast sam Wałbrzych wydaję mi się dosyć rozległym i ciekawym miastem, poza tym macie dużo widoków :D Zaskoczeniem w porównaniu do Szczecina jest brak psich gówien na chodnikach, natomiast miasto wydaje się być zaniedbane. Zajezdnia też fajna bo piętrowa ;P Z podziękowaniami dla Luke za obróbkę zdjęcia.
Author: mike_1994

Comments: 10

21 march 2009 - Wałbrzych, ul. Kosteckiego. Wielkie dzięki dla organizatorów i uczestników imprezy!
Author: Adam G.
edytor
21 march 2009 - Szczawno Zdrój, ul. Kolejowa
Jkarusem na Bulwar Jkara!

Author: Przemek

Comments: 3

21 march 2009 - 9:54, Wałbrzych, Daszyńskiego. Muszek twierdził, że ten dom to ex-nastawnia, czy może źle go zrozumiałem? :P

PS. Mapa dobrze?

Author: Lukasy

Comments: 3

21 march 2009 - Wałbrzych, ulica Jeździecka. Jeżeli chodzi o moje fotki z imprezy, to z tego ujęcia jestem najbardziej zadowolony. Organizatorom należą się wielkie brawa i podziękowania za pomysł: "rozstawcie się z aparatami na trasie, a my powoli będziemy podjeżdżać, a potem na was zaczekamy". Dzięki temu, każdy mógł zrobić tutaj zdjęcie według własnego pomysłu.
Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 9

21 march 2009 - 8:49, Wałbrzych, Beethovena. Ruchy! ;)

PS. Organizatory, dzięki za imprezę :) Dziękuję zwłaszcza Muszkowi, który cierpliwie znosił moje upierdliwe pytania kolejowe :P

Author: Lukasy

21 march 2009 - Wałbrzych, WSSE, Jachimowicza. Ostatnie moje zdjęcie Ikarusa z 7 lecia TWB, żeby innym zostawić jakieś motywy. :)
Author: Marcin_118
driver
Comments: 2

21 march 2009 - Wałbrzych, ul. Niepodległości. Zaraz przesiądziemy się do Citelisa ;)
Author: Kamil Rakowski

Comments: 1

21 march 2009 - Wałbrzych, Lubiechów, ul. Wilcza, tylu autobusów to już dawno tu nie było :D
Author: Adrian Henszel

Comments: 2

21 march 2009 - 07:05; Wałbrzych, zajezdnia MPK.
Ikarus się budzi na imprezę ;)

Author: Michał K.
edytor
Comments: 4

21 march 2009 - Wałbrzych, ul. Beethovena - Pętla Zakłady Koksownicze.
Author: Przemek W.
edytortram
Comments: 3

21 march 2009 - Wałbrzych, WSSE. Rozstawili się jak na strzelnicy :P
Author: Jacek Pudło
edytor
21 march 2009 - 12:16, Wałbrzych, nie pytajcie gdzie ;) Mamy komplet oficjalnych zbiorników.
Author: Stefan_K
edytor
21 march 2009 - 09:26, Wałbrzych, ale gdzie? ;) Zbiornik nr 1.
Author: Stefan_K
edytor
Comments: 32

21 march 2009 - Wałbrzych, ulica Jachimowicza. Jeszcze raz ogromne podziękowania dla organizatorów i uczestników! Z mapką strzelam.
Author: Matizus

Comments: 2

21 march 2009 - 11:53, Wałbrzych, ul. Jeździecka. Super impra za rok powtórka tylko tera gdzie??.
Author: Krecik

Comments: 22

21 march 2009 - Wałbrzych - ulica Daszyńskiego... Takie małe przypomnienie z wałbrzyskiej imprezy ;) Off-Road który chyba wszystkim się spodobał po terenie dawnej stacji Biały Kamień. Budynek w tle był kiedyś nastawnią.
Author: Muszek
newser
21 march 2009 - Wałbrzych, ulica Kubeckiego. Widzę, że już mnie MZ wyprzedził. Zdjęcie z dedykacją dla Arde. Dodaję jako ciekawostkę, że za dnia również można sfotografować stojący cień człowieka ;) I to by było na tyle z mojej strony, jeżeli chodzi o zdjęcia z tej imprezy. Jeszcze raz ogromne podziękowania dla organizatorów i uczestników! :)
Author: Luke
edytorProfesional
Comments: 3

21 march 2009 - Wałbrzych, ul. Ignacego Daszyńskiego.

To coś jeździło później z nami.

Author: Przemek W.
edytortram
Comments: 4

21 march 2009 - Wałbrzych, ulica Dąbrowskiego. Kilka podobnych ujęć z tego miejsca już tutaj się pojawiło, ale oznacza to tylko tyle, że ten off-road spodobał się większości uczestników. Zresztą nic dziwnego, skoro Ikarusa obfotografowywano tutaj prawie z każdej perspektywy. Ze skarpy poluje na niego widoczny tutaj Jacek Pudło. Pozostała grupka ludzi rozstawiła się po krzakach na dole.
Author: MZ

Comments: 1

21 march 2009 - Wałbrzych, ul. Wałbrzyska, pętla Glinik Stary. Foto wnętrza wykonane podczas przesiadki do Citelisa. Spodobały mi się błękitne laminaty na suficie założone podczas NG w słupskiej Kapenie.
Author: KrzychuJG
newser
Comments: 3

21 march 2009 - Wałbrzych, ul. Gdyńska, pętla Dw. Główny... jak za starych dobrych czasów. Czyż on nie jest śliczniutki? Nawet się uśmiecha :D I to by było na tyle jeśli chodzi o fotki z imprezy z mojej strony, dzięki bardzo wszystkim.
Author: Adrian Henszel

21 march 2009 - Wałbrzych, ulica Kubeckiego. Znaleźć płaską ulicę w tym mieście nie jest łatwo. Wszędzie jakieś skarpy, zjazdy i podjazdy, nawet w centrum. Tutaj zdecydowana większość uczestników jubileuszowej eskapady postanowiła zrobić zdjęcie Ikarusa z dołu, a ja dla odmiany z góry. No i wyszedł taki oto roboczy zbiornik. A tak przy okazji: infrastrukturę przystankową macie tam dość ubogą.
Author: MZ

Comments: 1

21 march 2009 - Wałbrzych - Podzamcze, Aleja Podwale, ale to chyba mało ważne gdzie ;) Ikarusowa mordka, nasze Berło i spółka: 1) sopelek z dworca Biały Kamień, 2) roślinność z Konradowa, 3) pasek zgarnięty z tego przystanku ;)
Author: Atapy

Comments: 6

21 march 2009 - 12:40, Wałbrzych, Jachimowicza. Kurczę, to jednak jakiś fenomen, że kupa ludzi przyjeżdża nieraz z drugiego końca Polski, by pojeździć Jkarusem i zjeść kiełbasę na zadupiu :P
Author: Lukasy

Comments: 5

21 march 2009 - Wałbrzych, ul. Jachimowicza. W rewanżu za zdjęcie 311124 ;) Wrocławskie wyścigi z wałbrzyskim Ikarusem.
Author: Adam G.
edytor
Comments: 2

21 march 2009 - Wałbrzych, ul. Jachimowicza. Ja również dołączam się do podziękowań dla organizatorów i pozdrowień dla wszystkich uczestników! Szczególnie dla biegnących za Ikarusem ;-)
Author: NadzórRuchu

Comments: 3

21 march 2009 - Wałbrzych, ul. Władysława Orkana.

Ikarusz, szef i jego zoncia. Podziękowania dla organizatorów, było jedwabiście!

Author: Przemek W.
edytortram
Comments: 7

21 march 2009 - Wałbrzych, ul. Jachimowicza. ;)
Author: Kamil Rakowski

Comments: 2

21 march 2009 - 8:24, Wałbrzych, ul. Antka kochanka. Pierwszy fotostop na trasie imprezy. Dobrze mapka ??. Pozdro for all
Author: Krecik

Comments: 3

21 march 2009 - Wałbrzych, teren zajezdni MPK przy ulicy Ludowej. Siedem fotek na siedmiolecie TWB, a zatem to już ostatnia z tej serii. Dla organizatorów jeszcze raz podziękowania za zadbanie o: pamiątkowe bilety okolicznościowe, fotostopy w ciekawych miejscach i ustawianie autobusu odpowiednio do słońca, a dla MPK za zaprogramowanie tego napisu na wyświetlaczu, no i za grilla!
Author: MZ

Comments: 1