Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Łódź: Jesiennie po łódzku - Przejazd Ikarusem 280.26 #BV04, 14.11.2009

Jesiennie po łódzku - Przejazd Ikarusem 280.26 #BV04 zorganizowany przez Buslodz Volan dnia 14.11.2009

Trasa:
Dworzec Łódź Kaliska, al. Włókniarzy, al. Mickiewicza, al. Piłsudskiego, Sienkiewicza, Traugutta, Składowa, Dworzec Łódź Fabryczna, Węglowa, Tramwajowa, Wysoka, al. Piłsudskiego, Targowa, Tylna, Kilińskiego, Fabryczna, Przędzalniana, Milionowa, Rydza-Śmigłego, al. Piłsudskiego, Niciarniana, Przybyszewskiego, Puszkina, Dąbrowskiego, Wedmanowej, Lodowa, Śląska, Młynek, Wełniana, Kotoniarska, Wełniana, Młynek, Śląska, Gojawiczyńskiej, Dąbrowskiego, Tomaszowska, al. Ofiar Terroryzmu 11 Września, Tomaszowska, Jędrzejowska, Feliksin, Jędrzejowska, Dworcowa, Feliksińska, Wieńcowa, Rokicińska, Augustów, Służbowa, Puszkina, Rokicińska, al. Piłsudskiego, Widzewska, Nowogrodzka, Edwarda, Pomorska, CKD, Pomorska, Lawinowa, Chmurna, Telefoniczna, Giewont, Pieniny, Telefoniczna, Janosika, Brzezińska, Wojska Polskiego, Strykowska, Wycieczkowa, Okólna, Przyklasztorze, Okólna, Łagiewnicka, Sikorskiego, Zgierska, Jesionowa, Podbiałowa, Ziołowa, Podbiałowa, Jesionowa, Zgierska, Sikorskiego, Łagiewnicka, Sowińskiego, Zgierska, Liściasta, al. Włókniarzy, Limanowskiego, Aleksandrowska, Traktorowa, Aleksandrowska, Limanowskiego, Hipoteczna, Pojezierska, Olsztyńska, Hipoteczna, Pojezierska, Zgierska, Nowomiejska, pl. Wolności, Nowomiejska, Północna, Sterlinga, Jaracza, Polskiej Organizacji Wojskowej, Składowa, Kilińskiego, al. Piłsudskiego, al. Mickiewicza, al. Włókniarzy, Dworzec Łódź Kaliska

Photos

14 november 2009 - Łódź, ul. Niciarniana.
Pozdrowienia dla całej ekipy!

Author: empi
limiteredytordriver
Comments: 4

14 november 2009 - Łódź, ul. Przybyszewskiego. (A to opis dla normalnych). Z dedykacją dla wszystkich właścicieli ikarusów.
Author: Marek Landowski
edytor
Comments: 10

14 november 2009 - Łódź, zbiornik. Pomóżcie z lokalizacją :)
Author: ikarus
edytordriver
Comments: 10

14 november 2009 - Łódź, ulica Kotoniarska. Jeden z ciekawszych fotostopów na trasie, przede wszystkim pod kątem widoków. Z nasypu kolejowego było widać górujące nad miastem kominy elektrociepłowni. Ponieważ jednak większość uczestników wycieczki poszła na górę, ja postanowiłem w międzyczasie zrobić fotkę z samą ulicą w tle. Potem to zadanie, jak wiadomo, było utrudnione.
Author: MZ

14 november 2009 - Łódź, ul. Olsztyńska. Fotostop pod domem jednego z "ulubionych" sympatyków BV ;)
Author: Dziki

14 november 2009 - Łódź, ul. Kotoniarska. Wszyscy kopcą.:D
Author: M.S.

Comments: 1

14 november 2009 - Łódź, Plac Wolności. Piękna miejscówka na zakończenie świetnej imprezy. Gratulacje dla całej ekipy!
Author: ikarus
edytordriver
Comments: 14

14 november 2009 - Łódź, ul. Ziołowa.
Dawno, dawno temu, tam gdzie grzędy i kurniki, był sobie Ikarus i babcia zamiatająca chodniki.

Author: MKazik

Comments: 31

14 november 2009 - Łódź, ul. Puszkina. Jesiennie po łódzku - industrialnie.
Author: Ventlan
edytor
14 november 2009 - Łódź, ul. Kotoniarska. Stój k***a, wypier****j z kadru, spier-*a-**j, no ja pierd**e. Kto był ten wie. :P
Author: Marek Landowski
edytor
Comments: 9

14 november 2009 - Łódź, Las Łagiewnicki, ul. Wycieczkowa. Leśna "autostrada".
Author: morton

Comments: 3

14 november 2009 - Łódź, ul. Giewont. Pozwolicie, że dodam coś od siebie. :) Podziękowania dla organizatorów i uczestników (no i autobusu) za kawał dobrej imprezy. ;)
Author: Marek Landowski
edytor
Comments: 3

14 november 2009 - Łódź, ul. Lodowa. Na złote liście na drzewach się nie załapaliśmy, ale za to był złoty dywan wokoło nas.
Author: Marek Landowski
edytor
Comments: 1

14 november 2009 - Łódź, ul. Pomorska. Ślimak prowadzący do CKD, równie często używany co łącznica kolejowa w tle.
Author: Ventlan
edytor
Comments: 4

14 november 2009 - Łódź, ul. Kotoniarska.

- Eee, mnie to nie dotyczy - stwierdził ikarus i pojechał raźnie dalej.

Author: Ventlan
edytor
14 november 2009 - Łódź, ulica Giewont. Ideał sięgnął bruku, co oznaczało w tym przypadku tyle, że było to idealnie klimatyczne miejsce do ciekawych zdjęć. Nic dziwnego, że łódzcy miłośnicy chcą tutaj jeszcze kiedyś powrócić. Choć ten teren zbyt górzysty nie jest, to uliczki mają interesujące nazwy: Giewont, Rysy, Gubałówka, Krupówki, Turnie, Morskie Oko, Dunajec i tym podobne.
Author: MZ

Comments: 2

14 november 2009 - Łódź, ul. Kotoniarska. Różnych ujęć tego fotostopu było na pewno wiele - ode mnie to koniec.
Author: Marek Landowski
edytor
Comments: 2

14 november 2009 - Łódź, ulica Przyklasztorze. Jak przystało na taką nazwę ulicy, ten fotostop odbył się przy kościele pod wezwaniem świętego Antoniego Padewskiego. Ten obiekt wchodzi w skład zespołu klasztornego Franciszkanów na łódzkich Łagiewnikach. Szkoda tylko troszkę, że kilka z najciekawszych fotostopów zostawiono już na wieczór, po zachodzie słońca.
Author: MZ

Comments: 2

14 november 2009 - Łódź, pętla przy ulicy Lodowej. No to pojeździliśmy sobie jesiennie po łódzku. Nie wiem, jak organizatorom wycieczki udało się to załatwić, ale po kilkunastu brzydkich, pochmurnych i deszczowych dniach, akurat na tę imprezę wyszło słońce i zrobiło się w miarę ciepło (jak na tę porę roku). Podziękowania dla organizatorów oraz pozdrowienia dla uczestników!
Author: MZ

Comments: 1

14 november 2009 - Łódź, ul. Telefoniczna. Spotkanie dwóch klasyków :)
Author: ikarus
edytordriver
Comments: 3

14 november 2009 - Łódź, al. Ofiar Terroryzmu 11 Września. Pozdrowienia dla organizatorów i uczestników.:)
Author: M.S.

Comments: 8

14 november 2009 - Łódź, ul. Targowa -> ul. Tylna. Jesiennie po łódzku - zabytkowo.
Author: Ventlan
edytor
14 november 2009 - Łódź, ulica Chmurna. Wycieczka bez odcinków specjalnych nie byłaby do końca udana, ale tutaj na szczęście ich nie zabrakło. Były zatem i kocie łby, i trylinka, i wreszcie odcinki gruntowe - chociażby takie, jak ten. Oczywiście widok autobusu na tego typu uliczkach dziwił mieszkańców. W wielu miejscach ludzie obserwowali dyskretnie z okien, co to ciekawego się dzieje.
Author: MZ

14 november 2009 - Łódź Jędrzejów, ul. Kotoniarska. Jeden z lepszych fotostopów :)
Author: ikarus
edytordriver
Comments: 8

14 november 2009 - Łódź, pl. Pamięci Narodowej. Polecam film z leśnym dziadem w roli głównej. ;)
Author: Marek Landowski
edytor
Comments: 6

14 november 2009 - Łódź, ulica Wycieczkowa. Ulicy o takiej nazwie nie mogło oczywiście zabraknąć na trasie jesiennej imprezy Ikarusem. Las Łagiewnicki, przez którego środek przejeżdżają autobusy linii 51, to bardzo popularne miejsce weekendowego wypoczynku łodzian. Kiedy tam byliśmy, leśnymi duktami przechadzało się mnóstwo osób, pomimo zbliżającego się zmierzchu.
Author: MZ