Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Radom: Zakończenie eksploatacji Ikarusów 280.26

Photos

22 april 2010 - Radom, zajezdnia MPK przy ulicy Wjazdowej. Panie i panowie, oto Ikarus! Tak prezentuje się ostatni radomski przegubowiec tej marki przed naszą niedzielną wycieczką "Pożegnanie Ikarusów". Dawne malowanie, lśniące felgi, a wewnątrz niespodzianka - historyczne kasowniki, w tym "Krak" z 1975 roku. Po prostu bajka! MPK włożyło w to mnóstwo roboty. Dziękujemy!
Author: MZ

Comments: 30

25 april 2010 - Radom, pętla Śródmieście/Kilińskiego. Dalej jestem pod wrażeniem organizacji (a właśnie - podziękowania dla organizatora), wyglądem Ikarusa (e tam, że zły schemat) oraz tego ile tu już nawalono zdjęć. ;)
Author: Pan M
driver
Comments: 1

25 april 2010 - Radom, pętla Gołębiów / Rodziny Ziętalów. Na żywo wóz robi wrażenie znakomite i nie przeszkadzają wcale nieoryginalne detale.
Author: Jacek Pudło
edytor
Comments: 3

25 april 2010 - Kiedrzyn. Impreza związana z pożegnaniem radomskich Ikarusów była bardzo udana. Miejmy nadzieję, że sprzęt zostanie w Radomiu i będzie z każdym dniem coraz piękniejszy. Jak stwierdzili zebrani stan techniczny wozu jest bardzo dobry. Podziękowania dla wszystkich uczestników i (ojca) prowadzącego.
P.S. Jak widać pogoda i humory nam dopisywały ;)

Author: geronimo

Comments: 9

25 april 2010 - Radom, ul. Wyścigowa.

To już moje 300 zdjęcie na TWB i musi być z tej okazji Ikarus. ;)

Author: Pan M
driver
Comments: 3

25 april 2010 - Radom; tuż pod bramą Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych; fotostop nr 30; 14:53.
Na ostatniej imprezie z Ikarusem w Radomiu humor uczestnikom bardzo dopisywał. Dzięki temu oprócz standardowego fotografowania autobusu zdarzały się też sytuacje całkowicie improwizowane. Tu jeden z uczestników udaje osobę zemdloną po nadużyciu napojów procentowych.

Author: KL_Radom
newser
Comments: 9

25 april 2010 - Radom, ul. Jerzego Radomskiego. Takie wspomnienie z imprezy z okazji zakończenia eksploatacji Ikarusów 280.26 w Radomiu. Dzisiaj ten wóz obsługuje niektóre kursy na linii nr 7 z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Author: Loginer

Comments: 1

25 april 2010 - Radom, ul. Poranna.
Author: Jacek Pudło
edytor
Comments: 3

25 april 2010 - Radom; ul. Rataja; fotostop nr 32; 15:04.
Impreza na okoliczność zakończenia liniowej eksploatacji Ikarusów 280 w MPK Radom. Serdecznie dziękuję organizatorowi za wspaniałą przejażdżkę oraz MPK za przemalowanie wozu.

Pozdrowienia dla MK z Koszalina, który siedzi na kabinie pojazdu oraz dla innych uczestników.

Proszę o utworzenie tematu "Zakończenie eksploatacji Ikarusów 280.26 w Radomiu 1982-2010".

Author: KL_Radom
newser
Comments: 8

25 april 2010 - Gdzieś w Radomiu. Ikarus nieźle zasuwał i nawet Flash miał problemy aby go dogonić swoją Vectrą. Sorki za nie najlepszą jakość, ale autem trzęsło na tej drodze jak cholera.
Author: Spawacz

Comments: 1

25 april 2010 - Radom, ul. Chorzowska. Nie ma to jak podsterowność.
Author: Spawacz

Comments: 1

25 april 2010 - Małęczyn Stary; ul. Makowska; fotostop nr 15; 12:27. Kolejny kadr w związku z zakończeniem liniowej eksploatacji Ikarusów w Radomiu. Droga tu tak "równa", że autobus się z deka przechylił. Tak przy okazji jest to moje zdjęcie nr 150 na TWB.
Author: KL_Radom
newser
Comments: 3