Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Przywitanie wakacji Jelczem PR110M z MZK Puławy

2010.06.26

Photos

26 june 2010 - Puławy, zajezdnia MZK. Sobotni odpoczynek.
Author: Andrzej

26 june 2010 - Puławy, Dworzec PKP. A to już pożegnanie z Peerą, fajnie było, ale za krótko:) Podziękowania dla organizatorów.
Author: MPK576
driver
26 june 2010 - Puławy, pętla przy ogródkach działkowych "Kępa". Powyższa fotka jak najbardziej nadaje się do tematu "spotkania". Spotkanie w tym miejscu więcej niż jednego autobusu MZK jest praktycznie niemożliwe. Kwestia że jest to coś większego od autobus 9 metrowy, oraz grupa 30 osób z aparatami jest w zasadzie "dodatkiem" ;). Mimo to widoczna na zdjęciu babcia, oraz kilka innych pasażerów chciała wracać do miasta peerką. Dziękuję wszystkim uczestnikom i uczestniczkom za przybycie i tak wspaniałą atmosferę. Dziękuję i pozdrawiam w szczególności personel MZK Puławy - tak bardzo przychylnie nastawiony do naszego hobby. Gorąco polecam to miasto wszystkim MKMom, którzy nie mogli dotrzeć na imprezę. Sam niedługo ponownie pojawię się w Puławach aby zakosztować przyjemności podróżowania ostatnimi PR110M w województwie lubelskim. Wcześniej jednak czeka mnie spotkanie z przemyską #281. ;)
Author: 2250
newseredytorProfesional
Comments: 2

26 june 2010 - Puławy, pętla Z.A Brama 3. Zbiornik.
Author: PM
driver
Comments: 5

26 june 2010 - Puławy, pętla Kolejowa - Puławy Drewniane. Trzeba przyznać, że na tej imprezie nie brakowało klimatycznych miejsc. Podjechaliśmy między innymi przed stary dworzec kolejowy, na podstawie którego niektórzy mogliby dosłownie stwierdzić, że Puławy to jest dziura zabita dechami. Na szczęście reszta miasta nie sprawia takiego wrażenia. Pozdrowienia dla uczestników!
Author: MZ

Comments: 1

26 june 2010 - Nowy Pożóg. A to chyba najciekawszy fotostop puławskiej imprezy. Nie jechaliśmy wprawdzie tą drogą, tylko w nią cofnęliśmy, ale i tak wyszło kapitalnie. Właśnie takie miejscówki powinny urozmaicać wycieczki komunikacyjne. Podziękowania dla organizatorów za opracowanie trasy. Co prawda, w kilku miejscach została ona zmieniona, ale i tak wyszło naprawdę ciekawie.
Author: MZ

Comments: 2

26 june 2010 - Nowy Pożóg. Pozdrowienia dla organiztorów i wszystkich uczestników imprezy:)!
Author: Fafik
driver
26 june 2010 - Nowy Pożóg. #123 to doskonały dowód na to, że MZK Puławy posiada bardzo dobrych pracowników zaplecza technicznego. Ta peerka to wzorowa fura. Nic nie rzęzi, nie skrzypi, silnik pracuje równo, zawieszenie, które ani razu nie stuknęło, doskonale przyjmuje nierówności i dziury na drodze. Dobrze wyregulowanego sprzęgła pod nogą kompletnie nie czuć, biegi wchodzą lekko. Ten dobry stan tym bardziej dziwi, że dzisiaj był jego pierwszy dzień jazd po przekładce silnika z kasowanej peerki #120. W Lublinie wszystkie przekładki elementów układu napędowego, czy nawet bardziej banalnych części, często kończą się zjazdem awaryjnym dnia następnego. Ciekawa była również - jak dotąd niespotykana na imprezach KM - podmiana kierowców, którym wielkie podziękowania za sprawną jazdę i miłą atmosferę. Ciekawsze zdjęcia wrzucę po wywołaniu kliszy.
Author: PM
driver
26 june 2010 - Bronisławka, gm. Kurów. To nie do wiary, ale tutaj naprawdę dwa razy dziennie w dni robocze trójkątuje jedenastka. W ogóle zdecydowana większość linii podmiejskich MZK Puławy nie ma pętli, zawraca się na skrzyżowaniach albo cofając w jakiś kawałek ubitej ziemi.
Author: empi
limiteredytordriver
Comments: 4

26 june 2010 - Puławy, pętla Zakłady Azotowe / Brama nr 3. Chwilę po zbiorniku wszyscy ruszyli grillować.
Pozdrowienia dla organizatorów i uczestników :-)

Author: empi
limiteredytordriver
Comments: 2

26 june 2010 - Końskowola, Rynek. Podczas wycieczki stary, poczciwy Jelcz znajdował się głównie pod ostrzałem aparatów fotograficznych. W tym miejscu znalazł się jednak także pod ostrzałem żołnierzy z pomnika postawionego w hołdzie mieszkańcom gminy Końskowola, pomordowanym przez hitlerowców i poległym w latach 1939-1945. Wkrótce zapewne i tak czeka go egzekucja.
Author: MZ

Comments: 1

26 june 2010 - Sielce, gm. Końskowola. Linia nr 6 dociera tutaj raz dziennie w dni powszednie. Nawrót odbywa się na skrzyżowaniu.
Author: Andrzej

Comments: 2

26 june 2010 - Sielce. Trudno nazwać to miejsce pętlą, bo autobusy trójkątują tutaj na skrzyżowaniu, dojeżdżając zaledwie raz dziennie, od poniedziałku do piątku. Puławska komunikacja miejska to trochę dziwny twór, bo linii jest tutaj sporo, ale kursów jak na lekarstwo. W dodatku niektóre linie mają aż po kilka wariantów, co jeszcze bardziej utrudnia odnalezienie się w tym gąszczu tras.
Author: MZ

26 june 2010 - Wola Osińska; fotostop na pętli autobusowej tuż pod lasem; 12:35. Portret własny Jelcza PR110M (123) z MZK Puławy na dzisiejszej imprezie.
Serdecznie dziękuję organizatorowi za bardzo fajną imprezę i pozdrawiam licznie przybyłych uczestników.

W roli motywu jedna z trzech uczestniczek imprezy zażywająca słońca, które niedawno wyszło zza chmur (na początku imprezy pogoda była smętna i mglista).

Proszę o utworzenie tematu "Przywitanie wakacji Jelczem PR110M z MZK Puławy - 2010.06.26".

Author: KL_Radom
newser
Comments: 4

26 june 2010 - Skowieszyn koło Puławy; imprezowy fotostop; 10:25.

Zgadnijcie sami kto zdąża do autobusu.

Author: KL_Radom
newser
Comments: 4

26 june 2010 - Puławy, pętla Zakłady Azotowe / Brama nr 3. Kręciłem się po pętli a w tym czasie kiełbaski mi się zwęgliły :(
Author: empi
limiteredytordriver
Comments: 9