Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Wycieczka Jelczem 120MM/1 po okolicach Ciechanowa - 10.07.2010

10 lipca wybraliśmy się na wycieczkę po powiecie ciechanowskim

Photos

10 july 2010 - Sulerzyż, pętla Sulerzyż. Postój tutaj był dość długi ze wzgledu na nowe znajomości z tubylcami
Author: GregTrans

Comments: 4

10 july 2010 - Przedwojewo, dawna pętla Przedwojewo gdzie kończyła trasę linia 14 kursująca z Dw. PKP Ciechanow. Z informacji jakie uzyskalismy od kierowcy ZKM Ciechanów w latach świetności obsługiwał 18 linii, zatrudniał 126 kierowców, a tabor liczył sobie 86 autobusów.
Author: GregTrans

Comments: 1

10 july 2010 - Ciechanów, ulica Kargoszyńska. Droga stanowi na tym odcinku granicę miasta. Jak widać, były różne sposoby na to, żeby praktycznie w szczerym polu znaleźć ciekawe ujęcie. W Ciechanowie byłem pierwszy raz, lecz samo miasto nie zrobiło na mnie dobrego wrażenia. Poza odnowioną ulicą Warszawską, zamkiem oraz... piwem Ciechan nie ma tam raczej nic interesującego.
Author: MZ

Comments: 10

10 july 2010 - Ościsłowo, gmina Glinojeck, Ościsłowo Pętla. Tak, to jest cała pętla. Trochę nietypowa jak na okolice Ciechanowa, bo schowana za budynkiem zamiast tuż przy drodze. Na potwierdzenie po prawej przy wyjeździe można dostrzec znak przystanku.
Author: Ventlan
edytor
Comments: 3

10 july 2010 - Kownaty-Borowe, gmina Ojrzeń, Kownaty Borowe Pętla. Sieć ciechanowska charakteryzuje się ekstremalnie ciasnymi pętlami, często wokół jakiegoś niewielkiego elementu krajobrazu. W tym przypadku jest to hydrant :)
Author: Ventlan
edytor
10 july 2010 - Ciechanowski off-road ;) Mapki i lokalizacji nie jestem pewien, czekam na pomoc kolegi Suprona ;) Niech ci co nie dotarli żałują...
Author: JacekM
newseredytor
Comments: 8

10 july 2010 - Ościsłowo, pętla Ościsłowo Pętla. Napisałem tak celowo, bo akurat w przypadku ciechanowskich pętli to słowo jest niemal zawsze uwzględniane w ich nazwach. Ta zawrotka znajduje się za miejscowym ośrodkiem zdrowia. Jak widać, jest to polna dróżka, na której solowy autobus nie jest w stanie zawrócić bez cofania. Pozdrowienia dla organizatorów i uczestników tej imprezy!
Author: MZ

10 july 2010 - Ciechanów, pętla Kolbe.
Author: GregTrans

Comments: 1

10 july 2010 - Grędzice, pętla Grędzice Pętla Wieś.
Author: mzk804
newseredytor
Comments: 6

10 july 2010 - Ciechanów, pętla Dw. PKP Ciechanów. Dziękujemy wszystkim przybyłym na wycieczkę po Ciechanowie i okolicach, tym którzy mieli przyjechać, a nie dojechali trzeba powiedzieć, ze bardzo wiele stracili i... ;-) Podziekowania należą się również kierownikowi d/s eksploatacji ZKM Ciechanów, a największe podziekowania składamy kierowcy, który wykazal wiele cierpliwości, wjechał w miejsca gdzie było naprawde ciężko i autobus z ledwością sie mieścił, opowiedział o historii komunikacji i tworzył swietną atmosfere przez cały dzień. Wszystkich uczesnitków widocznych na zdjęciu proszę o uzupełnianie listy obecności. Mam nadzieje ze wszystkim się podobało, pomimo tego ze nie udało się zwiedzic wszystkiego co było w planach. Jednak patrząc na uroczy krajobraz w który wdziera się komunikacja myśle ze warto byłoby powtórzyć impreze w złotą jesień, zwiedzic pozostalą część starej i obecnej sieci ZKM i nie męczyć się w taki upał :-)
Author: GregTrans

Comments: 2

10 july 2010 - Sokołówek, gmina Ciechanów, Sokołówek Pętla. Pętelka wyjątkowo z nawierzchnią asfaltową, tym razem wokół podstacji transformatorowej.
Author: Ventlan
edytor
Comments: 1

10 july 2010 - Gumowo, droga do Grabowca. Autobus z bujną zieloną czuprynką, czyli jeszcze jedno zdjęcie z bardzo ciekawego off-roadu. Tym razem to już z końcówki najazdu, czyli z maksymalnego zakurzenia. Zawsze uważałem i nadal tak będę uważał, że drogi gruntowe powinny być na trasie każdej wycieczki komunikacyjnej. Dobrze, że nie trzeba było tutaj mijać się z żadnymi autami.
Author: MZ

Comments: 1

10 july 2010 - Gędzice, kawałeczek za pętlą Ogródki Działkowe Grędzice.
Author: GregTrans

Comments: 2

10 july 2010 - Ciechanów, petla Ogrody Działkowe Sona.
Author: GregTrans

10 july 2010 - Ciechanów, pętla Ciepłownia PEC.
Author: GregTrans

10 july 2010 - Rydzewo. Wycieczka przyjechała
Author: interflug

10 july 2010 - Baby, pętla Baby.
Author: GregTrans

Comments: 1

10 july 2010 - Ciechanów, ul. Kącka.
Author: GregTrans

10 july 2010 - Ropele, pętla. Wielkie dzięki dla organizatorów i współuczestników za mile spędzony dzień:)
Author: interflug

Comments: 2

10 july 2010 - Ropele, przejazd po drewnianym mostku.
Author: GregTrans

Comments: 4

10 july 2010 - Ropele, petla Ropele.
Author: GregTrans

10 july 2010 - Niestum, stara pętla.
Author: GregTrans

Comments: 3

10 july 2010 - Gąski, gmina Ciechanów, Leśna Pętla. Pętelka wokół wiaty i trzech drzewek.
Author: Ventlan
edytor
10 july 2010 - Grędzice, pętla Grędzice Ogródki Działkowe.
Author: GregTrans

10 july 2010 - Niestum, gm. Ciechanów. Jakoś udało się wygrzebać coś, czego jeszcze nie było ;-)
Ogromne podziękowania dla organizatorów, kierowcy oraz uczestników imprezy - było bardzo sympatycznie, trasa zachęciła mnie do ponownego nawiedzenia Ciechanowa w bliżej nieokreślonej przyszłości :-)

Author: empi
limiteredytordriver
Comments: 2

10 july 2010 - W polu przed lasem, lub jak kto woli, gdzieś między Gumowem a Grabówcem. Mało oryginalnie że miejscówka jak u Macka, ale przynajmniej wiem gdzie :D Dzięki!
Author: mzk804
newseredytor
Comments: 1

10 july 2010 - Grędzice, ul. Główna. Okolice pętli Grędzice Ogródki Działkowe.
Author: Melon

Comments: 1

10 july 2010 - Kargoszyn, pętla Kargoszyn Pętla (pełna nazwa przystanku w oficjalnym brzmieniu). Podczas imprezy po okolicach Ciechanowa odwiedzaliśmy głównie pętle końcowe, zarówno te używane, jak i te dawne. Wiele z nich nie ma w ogóle utwardzonej nawierzchni i nie spełnia norm, jeśli chodzi o promienie zawracania autobusów 12-metrowych. No ale cóż - co miasto, to obyczaj.
Author: MZ

Comments: 1