Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Jelczem L11/2 po powiecie radomskim

12. 09. 2010.

Photos

12 september 2010 - Droga między Gulinem a Gulinkiem.
Author: Jelcz970

12 september 2010 - Wierzchowiny. Odkąd ten Jelcz stał się wozem doraźnej obsady strasznie zdziadział, jednak ma szansę na dłuższe życie i ładniejszy wygląd :)
Author: Jelcz970

12 september 2010 - Goryń (powiat radomski); tuż przed pętlą autobusową; 12:07. Imprezowy Jelcz jeździł bardzo żwawo, bo udało się z niego wycisnąć prawie 100 km/h (na co są dowody rzeczowe). Ze wszystkimi górkami również sobie poradził. Tu kilku uczestników na wszelki wypadek postanowiło wspomóc pojazd siłą własnych rąk podczas podjazdu.
W widocznym dalej Audi jechał jakiś szaleniec. Jak zaczął kręcić piruety to mało nas wszystkich nie rozjechał.

Proszę o utworzenie tematu "Jelczem L11/2 po powiecie radomskim 2010.09.12".

Author: KL_Radom
newser
Comments: 16

12 september 2010 - Lisów. Pozdrowienia dla uczestników. Swoją drogą czyj był ten żółty długopis co go zapomniałem oddać?
Author: gofkond

Comments: 1

12 september 2010 - Wierzchowiny. Nasze imprezowe Jelczydło wyrusza w stronę kolejnego punktu imprezy - rampy kolejowej w Kruszynie. Jednak jak na złość żadnego pociągu nie było. ;)

Chciałbym serdecznie podziękować ze swojej strony organizatorom za świetną trasę, obfitującą w niezwykłe miejsca, no i oczywiście kierowcy, który bez żadnych przeszkód wykonywał wszelkie "warianty tras". Pozdrowienia należą się również kolegom obstawiającym tył autobusu, którzy nadali tej imprezie (a chociaż tyłowi autobusu) żartobliwy akcent obecnych wydarzeń w Warszawie, który jak widać na 4 zdjęciu nie wszystkim się spodobał.
1 2 3 4 5

Author: Paweł_K

Comments: 3

12 september 2010 - Goryń. No to mamy 100 zdjęć Jelczy L11 z PKS Radom. :)
Author: Jelcz970

12 september 2010 - Jedlińsk, ul. Warszawska. To moje pierwsze zdjęcie na TWB. Witam Wszystkich ! :-)
Author: Loginer

Comments: 9

12 september 2010 - Kozłów, pętla linii 18. Jak donosi portal Gazeta.pl PKS Radom szukając oszczędności przeniósł swoją siedzibę do Skaryszewa. Dziś widziałem pierwszy przerejestrowany autobus - Autosana H9-21 po NG z rejestracją WRA 14205, niestety jeszcze nie wiem który to.
Author: Jelcz970

12 september 2010 - Kozłów, most na Pacynce. Nie ma to jak przejechać się szybkim Jelczem L11, o ile jedzie szybko. Dziś, delikatnie mówiąc, nie pędził jak szalony, jednak najwolniejsze na świecie są autosany - H10-12 z PKS Puławy z Radomia do Lublina jechał 2h. Bus tą samą trasę pokonał w 90 minut, a do tego był tańszy. Czasem trudno lubić pekaesy.
Author: Jacek Pudło
edytor
Comments: 1

12 september 2010 - Wojciechów. Trasa obfitowała w ładne miejsca.
Author: Jacek Pudło
edytor
12 september 2010 - Goryń (pow. radomski, gmina Jastrzębia). Imprezowy Jelcz za chwilę zrobi najazd, w którym pomoże mu część uczestników imprezy. ;)
Author: Paweł_K

12 september 2010 - Cóż można o nim napisać... Wóz ma kratownicę i blacharkę na szkolną trójkę. Posiada mocny silnik, turystyczną skrzynię biegów i potrafi jeszcze pokazać co potrafi. Generalnie zestaw ten nie powoduje jednak zbyt głośnych jęków. Do stwierdzonych usterek należy zaliczyć głośne dzwonienie sprzęgiełka wentylatora, duże wycieki oleju spod głowiczki sprężarki, wyskakujący II bieg no i mimo wszystko nadmierny brud wewnątrz... Brawa dla kierowcy – weterana za należytą obsługę CsEPla.
Author: PKM&WPK
newserdriver
Comments: 6

12 september 2010 - Kozłów, most na Pacynce. Generalnie impreza udana. Mimo niedogodności podróży przez pół kraju, warto było wybrać się na przejażdżkę "Jelczem z węgierskiego poczecia".
Author: PKM&WPK
newserdriver
Comments: 1

12 september 2010 - Gdzieś w lesie nieopodal Kozłowa. Na pomysł, żeby tutaj wjechać wpadłem dziś rano. Mam nadzieję, że impreza się podobała :)
Author: Jelcz970

Comments: 3

12 september 2010 - Kozłów pętla. Podziękowania dla organizatorów imprezę.
Author: gofkond

Comments: 2

12 september 2010 - Las w okolicy Kozłowa.
Author: Nielegalny

12 september 2010 - Droga między Kozinkami a Nieczatowem.
Author: Jelcz970

12 september 2010 - Gdzieś na drodze pomiędzy Gustawowem, a Gulinem. Imprezowy Jelcz oblicowany jako kurs Radom - Gulin przez Kol. Piaski. Obecnie jest to kurs okrężny Radom - Radom przez Kol. Piaski, Gulin.
Author: Paweł_K

Comments: 3

12 september 2010 - Kozłów. A większość się rzuciła na motyw z jakimś barakiem.
Author: gofkond

Comments: 1

12 september 2010 - Radom, teren kolegium UMCS przy ulicy Uniwersyteckiej. Tradycji musiało się stać zadość i zaliczyliśmy także to oto klimatyczne miejsce. Bardzo serdecznie dziękuję organizatorom za ciekawą imprezę. Przy okazji pozdrawiam sympatycznego pana kierowcę :)


Była dłuższa chwila, więc troszkę pokombinowałem... może to nie jest arcydzieło, ale raczej nikt takiej fotki podczas imprezy nie zrobił ;) Tablica trasowa, podparta zresztą drugą tablicą, służy jako dodatek do zdjęcia :)

Author: Ikarus 799

Comments: 7

12 september 2010 - Radom, zajezdnia PKS przy ulicy 1905 Roku 47. Jelczyk po imprezie.
Author: Jelcz970

12 september 2010 - Dąbrowa Kozłowska. Podziękowania dla organizatorów za udany przejazd, dla wszystkich uczestników, a zwłaszcza dla loży, która szatańsko opanowała tył jelczyka :D i oczywiście dla użytkownika gofkonda on wie za co. ;)
Author: Nielegalny

Comments: 3

12 september 2010 - Wojciechów, gm. Jastrzębia.
Pozdrowienia dla organizatorów, kierowcy, loży szyderców z tyłu autobusów oraz wszystkich zgorszonych ich zachowaniem ;-)

Author: empi
limiteredytordriver
Comments: 4

12 september 2010 - Jastrzębia. Tutaj znalazł się jeden z dwóch "sklepostopów".
Author: Paweł_K

Comments: 4

12 september 2010 - Lisów. Jelczyk wykonuje najazd.
Author: Jelcz970

12 september 2010 - Droga między Kozłowem, a Dąbrową Kozłowską. Fotostop nr 2.
Author: Paweł_K

Comments: 3

12 september 2010 - Kozłów. To miejsce najbardziej przypadło mi do gustu, zresztą sami popatrzcie - jelcz na polanie.
Author: Jacek Pudło
edytor
Comments: 4

12 september 2010 - Kozłów. Taki mały eksperyment z pająkiem na tle wycieczkowego autobusu, mocno podpadający pod temat "Komunikacja i przyroda" (ale dodaję oczywiście do tematu wycieczkowego). Mam nadzieję, że taka odmiana się spodoba, bo w końcu ileż można oglądać sam autobus na tle krzaków. Ten fragment trasy najbardziej mnie zaskoczył i najbardziej się spodobał.
Author: MZ

Comments: 8

12 september 2010 - Wojciechów. Fotostop na gruntowym łączniku drogi do Wólki Lesiowskiej z drogą Radom-Wojciechów. Trzeba przyznać, że trasę organizatorzy wymyślili interesującą (choć za Bartodziejami w ogóle przestałem śledzić, gdzie jestem i dopiero w Milejowicach znów to wiedziałem, bo skojarzyłem okolicę). Pozdrowienia szczególnie dla niesubordynowanej ekipy z tyłu autobusu.
Author: MZ