Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Kwadratem po ziemi świętokrzyskiej

Impreza Jelczem 120M #658 z MPK Kielce - 5.02.2011 r.

Photos

5 february 2011 - 10:53; Kielce - Posłowice, pętla przy ulicy Posłowickiej. Do tej pory zastanawiam się w czym poniektórzy doszukiwali się nadzwyczajności kobiety za sterami ciągnika rolniczego :> Pozdrowienia dla uczestników, organizatorów oraz ekipy porządkowej.
Author: Adam C.

Comments: 2

5 february 2011 - 11:08; Kielce, ulica Chorzowska.
Author: Adam C.

Comments: 2

5 february 2011 - Podgórze. Jeden z ciekawszych fotostopów imprezy "Kwadratem po ziemi świętokrzyskiej". Troszkę szkoda, że organizatorzy nie objechali wcześniej trasy i nie zaplanowali poszczególnych fotostopów. Ale nie ma co krytykować, bo wcale nie było źle, jak na taką improwizację. Najważniejsze, że humory dopisywały samym uczestnikom tej imprezy oraz jej organizatorom.
Author: MZ

Comments: 5

5 february 2011 - Samsonów. Kto się dopatrzy na zdjęciu szczegółu, niekoniecznie pasującego do reszty?
Author: Dawid_2248

Comments: 2

5 february 2011 - 12:32, Chęciny, ulica Kielecka, a w tle zamczyskoooo! Z tego miejsca dzięki serdeczne dla organizatorów oraz dobrego wsparcia ludu na imprezie : )


Sooot żyjesz :D?

Author: Konrad Bek
edytordriver
Comments: 5

5 february 2011 - 12:17, Brzeziny, ulica Chęcińska.
Author: Konrad Bek
edytordriver
5 february 2011 - Kowala. Wcześniej zająłem się tłumaczeniem swojego aparatu, teraz chce wszystkim uczestnikom imprezy podziękować za przybycie i ciesze się ze dopisywał im humor.
Author: Mateusz Ziarkowski

5 february 2011 - Miedziana Góra, ulica Zagórska.
Author: Michał Zaręba

Comments: 2

5 february 2011 - Brzeziny, ul. Chęcińska.
Author: Dawid_2248

Comments: 5

5 february 2011 - Kielce, ul. Chorzowska. Podziękowania dla organizatorów tej "wesołej" imprezy.
Author: Michał Zaręba

Comments: 2

5 february 2011 - Droga Bilcza - Brzeziny. Obok fotostopu pod ZPW Trzuskawica imho najlepsza miejscówka w całej imprezie. Jako, że takich miejsc macie na kopy, przed następną imprezą obejdźcie trasę, a wtedy to Ikarus okaże się za mały... Mogłem coś pomylić z miejscem - jeśli tak proszę o poprawkę.
Author: lukk

Comments: 5

5 february 2011 - Samsonów
Author: gofkond

5 february 2011 - 13:14; Kielce - Białogon, ulica Fabryczna/Za Walcownią. Urbino zbliża się do pętli Białogon Fabryczna. W tle kościół pw. Przemienienia Pańskiego.
111 - Osiedle Dąbrowa -> Białogon Fabryczna.

Author: Adam C.

5 february 2011 - Podlesie, ul. Szkolna - Podziękowania za imprezę i pozdrowienia dla wesołych uczestników.
Author: M.S.

Comments: 4

5 february 2011 - Kielce, ul. Chorzowska.
Author: Mateusz Ziarkowski

5 february 2011 - Kielce, ul. Posłowicka. Podziękowania dla organizatorów za udaną imprezę.
Author: gofkond

Comments: 3

5 february 2011 - 14:08; Miedziana Góra, ulica Zagórska.
Author: Adam C.

Comments: 4

5 february 2011 - Kielce, ul. Łopuszniańska.
Author: Krzysiu

Comments: 2

5 february 2011 - Brzeziny, ul. Szkolna. Bardzo mi się podobał ten najazd, + dla organizatorów.
Author: Dawid_2248

5 february 2011 - Sitkówka-Nowiny, parking przed Zakładami Przemysłu Wapienniczego Trzuskawica SA. Mam nadzieję, że każdemu impreza się podobała, pomimo, że był to plastikowy kwadrat. Pozdrawiam bardzo miłego i przyjaźnie nastawionego kierowcę na grupę MKM-ów.
Cóż zdjęcie, jakościowo przeciętne, nic na to nie poradzę, jedyna moja rada to nie zasypywanie takimi zdjęciami, wiem i dlatego z imprezy dodam tylko kilka, a normalnie zdjęcia dodaję od "święta", gdy coś się da z nim zrobić, bo tego Olympusa co mam najlepszym aparatem nazwać nie można, niestety co widać na zdjęciach. Czy seria SP 800-UZ taka słaba nie mam pojęcia.

Author: Mateusz Ziarkowski

Comments: 1

5 february 2011 - Sitkówka-Nowiny, parking przed ZPW Trzuskawica. Jeden z ciekawszych fotostopów. Organizatorom bardzo dziękuję za wyciśnięcie z tego regionu kolejnych, ciekawych plenerów :)
Author: Dawid_2248

5 february 2011 - Masłów, ulica Marszałka. Fotostop na przystanku Masłów I. Takich krajobrazów nie brakowało podczas wycieczki. Impreza była planowana do około godziny 17:00, ale zakończyła się ponad godzinę wcześniej. Dzięki temu nie mogłem narzekać na połączenia - do Kielc przyjechałem PKS-em kwadrans przed rozpoczęciem imprezy, a odjechałem 5 minut po jej zakończeniu.
Author: MZ

Comments: 3

5 february 2011 - Samsonów. Zbiornik na pętli obok zabytkowych ruin "Huty Józef" (na Wikipedii jest krótki, aczkolwiek ciekawy artykuł o tejże hucie). Widoczne ruiny wielkiego pieca, wieży wyciągowej oraz za autobusem hal produkcyjnych.
Author: Krzysiu

Comments: 4

5 february 2011 - Miedziana Góra, ulica Zagórska. Kolejny widoczek z wycieczki "Kwadratem po ziemi świętokrzyskiej". Tutaj znad autobusu wyłania się gdzieś w oddali zarys kieleckich blokowisk. Trochę czasu zajęło mi zlokalizowanie poszczególnych miejsc, gdzie odbywały się fotostopy - nawet pomimo tego, że zapisywałem sobie nazwy miejscowości i ulic, gdzie się zatrzymywaliśmy.
Author: MZ

Comments: 4

5 february 2011 - Sitkówka-Nowiny, parking przed Zakładami Przemysłu Wapienniczego Trzuskawica S.A. Mam nadzieję, że wszystkim się podobało, nawet z niespodziankami takimi jak podmiana kierowcy. :) Proszę o utworzenie tematu "Kwadratem po ziemi świętokrzyskiej".
Author: Krzysiu

Comments: 3

5 february 2011 - Pętla w Kajetanowie. Podobają się świętokrzyskie klimaty :)
Author: lukk

Comments: 4

5 february 2011 - Kielce, ul. Chorzowska. Byk! Byk! No to trzeba było stanąć. Myślałem, że chodzi o zwierzę, ale gdzie tam... ;-)
Pozdrowienia dla ekipy!

Author: empi
limiteredytordriver
Comments: 4